Wrocław Neurochirurg

WDO-MED Prywatne Centrum Rehabilitacji Neurologicznej i Hipoterapii
Drużnicza 62a
52-129 Wrocław

Odbyłam ponad godzinną konsultację z Panią Doktor w sprawie mojej siostry. Jak do tej pory nie spotkałam tak empatycznej i życzliwej osoby. Pani Doktor wytłumaczyła mi wszystkie szczegóły choroby, krok po kroku opowiedziała jak będzie wyglądało leczenie. Rozwiała wszystkie wątpliwości, skontaktowała i przekazała do najlepszych specjalistów w kraju. Bardzo rzeczowo i merytorycznie uprzedziła o ewentualnych powikłaniach.Pierwszy raz ktoś poświęcił mi tyle czasu. Pani doktor bardzo dziękuję za pomoc, a potrzebującym polecam kontakt z takim fachowcem.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Szpital - oddziały i zakłady
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Cudowna kobieta, lekarz z powołania, rzetelna, sumienna , mistrzyni w swoim fachu tak mogę określić Panią doktor. Jako jedna z nielicznych nie zbagatelizowała moich wyników i dolegliwości. Dziś jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego którą przeprowadziła Pani doktor i z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Zaczynam przyzwyczajać się do życia bez bólu który towarzyszył mi każdego dnia. Pani doktor dziękuję za wszystko co Pani dla mnie zrobiła, życzę Pani dalszych sukcesów. Polecam wszystkim Panią doktor jeśli szukają dobrego profesjonalisty.

Opinia dodana przez: Anita

Akademia Klinik Medycznych
Borowska
Wrocław

Dr Paweł TABAKOW – na wiosnę 2011r - operował moją Mamę. Jest to miły młody lekarz posiadający ogromną wiedzę posiada bardzo dobre podejście do Pacjenta i jego Rodziny. Dokładnie opowiadał Nam (rodzinie) jaka jest sytuacja z dolegliwym miejscem (kręgosłup) Mamy, do tej pory nie spotkaliśmy się z tak życzliwym podejściem ze strony Lekarza. Życzymy Panu Powodzenia w Ratowaniu innych Ludzi którzy szukają pomocy (wiedza i umiejętności) u takich jak Pan Lekarzy. Bardzo Dziękujemy za Wszystko co można było zrobić z Pana strony. Dziękujemy również Pana Przełożonym i Kolegom za wspólną konsultację podczas prawie dwunastogodzinnej operacji. Pozdrawiamy z Oławy :)

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

ten lekarz jest aniołem w ludzkiej skórze uratował życie naszemu dziecku po bardzo poważnym wypadku będziemy Mu za to wdzięczni do końca życia -rodzice Natalki

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Byłem operowany przez doktora Sakowskiego. Bardzo szybko doszedłem do pełnej sprawności po operacji. Polecam.

Opinia dodana przez: Kefas

szpital wojskowy
LUX-MED Wroclaw , Legnicka 51?53
Wrocław

Po dzisiejszej wizycie u Doktora Rafała Patrzyka jestem pod wrażeniem Jego kompetencji, niesamowitego!!! podejścia do pacjenta, ogromnej wiedzy i chęci obrazowego przekazania, na co cierpi pacjent. Gorąco polecam jako najlepszego Lekarza, którego spotkałam na swojej drodze!!!
Wiola D.

Wiola D.

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław

Dnia 13.02.2013 r. przeszłam pomyślnie operację usunięcie guza mózgu, umiejscowionego na nerwie wzrokowym, w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu na oddziale neurochirurgicznym. To jakby narodzić się na nowo! Operację przeprowadził dr Marcin Czyż w asyście dra Pawła Tabakow.

Dr Marcin Czyż jest lekarzem z ogromną wiedzą, mimo młodego wieku i intuicją, której czasami innym brakuje. Ze stoickim spokojem odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości, których przed operacją trochę było. Po operacji też mogłam liczyć na jego obecność, wsparcie i rozmowę. Jestem mu ogromnie wdzięczna za to, że tak szybko udało mi się dostać na oddział, a i na operację nie czekałam długo.
Swoje podziękowania składam również na ręce kierownika kliniki - profesora Jarmundowicza, dzięki któremu tacy wybitni specjaliści mogą się rozwijać , pomagać ludziom i co bardzo ważne, pracować na sprzęcie wysokiej klasy i w ośrodku o wysokim standardzie.
Życzę wszystkim pacjentom, aby na swej drodze choroby spotkali takich lekarzy jak ja. Miałam szczęście!!!
D.M.

Opinia dodana przez: Danuta M mendyk_d

4wsk
weigla 5
Wrocław

Bardzo kompetentny lekarz i życzliwy człowiek.Operował mnie na początku stycznia br.(odcinek szyjny kręgosłupa)i bardzo się cieszę,że miałam szczęście trafić właśnie do niego.W rozmowie rzeczowy,konkretny,budzący zaufanie.Sprawił,że moja pierwsza operacja odbyła się przy minimalnym stresie.Jako neurochirurga i człowieka-polecam go wszystkim cierpiącym.Dziękuję,Panie Doktorze.

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

W Klinice Neurochirurgii USK, zostałam zoperowana z powodu tętniaka lewej tętnicy środkowej mózgu. Operacji dokonał prof. dr hab. Lesław Wojciech Zub. Pragnę złożyć podziękowania Panu Profesorowi za trud wykonania tego wysoko specjalistycznego zabiegu. Pragnę nadmienić, że mój tętniak był tak „trudny”, że nikt go nie chciał embolizować ani operować. Pan Profesor „podarował” mi życie. Składam hołd dla jego wysokiej wiedzy medycznej, dziękuję za otoczenie mnie opieką, życzliwością i cierpliwością. Dziękuję, że jako pacjentka Pana Profesora czułam się najważniejsza i w tych trudnych dla mnie chwilach nie opuściła mnie nadzieja.

Opinia dodana przez: Danuta Wojciechowska

dr n. med. Bogdan Czapiga

Traumatolog, Neurochirurg

Piłsudskiego 100
Wrocław

Podzielam z innymi pacjentami opinię o Jego fachowości. Jestem po operacji tętniaka mózgu , która odbyła się w kwietniu 2010.Operowany byłem przez dr. Czapigę .Jestem zadowolony i czuję się (jak do dnia dzisiejszego) bardzo dobrze. W trakcie pobytu w szpitalu słyszłem same pozytywne opinie z ust pacjentów o Panu doktorze i większość chciałaby być pod Jego opieką.Ja miałem to szczęście.Dzięki Doktorze.