Neurochirurg W Okolicach Zduńska Wola

Neurochirurg Łask dr n. med. Bartosz Bryszewski

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

W listopadzie 2016 miałem przeprowadzoną operację przepukliny kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Operacja zakończyła się sukcesem i do tej pory nie odczuwam dolegliwości z tym związanych. Pan Doktor jest godny polecenia ze względu na podejście do pacjenta, któremu tłumaczy na czym polega schorzenie i jakie są metody leczenia, ponadto stara się pomóc bardzo szybko pacjentowi nie traktując go jednocześnie jako kolejnego numerka z listy (to w dzisiejszych czasach rzadkość). Polecam.

Opinia dodana przez: Kamil
Neurochirurg Łask prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
24 lata temu miałam wylew podpajęczynówkowy z powodu pęknięcia tętniaka. Dzięki niemu i jego zespołowi lekarzy po koniecznej 5 godzinnej operacji żyję i pracuję.

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.

Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Jestem 3tygodnie po udanej operacji oponiaka.Wcale nie małego 5,5 na 4,5cm,którą wykonał dr.Jan Fortuniak.Nie tylko,że ma złote ręce,niesamowity profesjonalizm i perfekcję w całym calu,począwszy od umiejętności,a skończywszy na podejściu do pacjenta i jego rodziny.
Cierpliwy,rzeczowy,potrafi udzielić szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości.
W lutym Pan Dr. usunął mi oponiaka,operacja trwała 12godzin,obarczona dużym ryzykiem powikłań,a jednak drugiego dnia po operacji wstałem z łóżka,a po tygodniu wyszedłem ze szpitala.
Uważam,że Pan ...

Uważam,że Pan dr.Jan Fortuniak jest lekarzem z powołania.Profesjonalistą w swojej dziedzinie,dobrym serdecznym człowiekiem.Nie ma takich słów,które oddałyby moją wdzięczność za to co dla mnie zrobił.
Podarował mi drugą szansę na życie.Cieszę się,że trafiłem w Jego ręce.Niewielu jest takich lekarzy,niesamowity fachowiec i człowiek.Lekarz poświęcony swojej pracy.
Bardzo gorąco polecam 100% !!!!!
Pozdrawiam i dziękuje,Paweł Paroński z rodziną

Opinia dodana przez: Paweł

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Pan dr, Bartosz Polis jest bardzo dobrym specjalistą,operował mój kręgosłup trzy razy ,zrobił to bardzo dobrze,dziękuje panie doktorze za wspaniała opiekę

Opinia dodana przez: JOLANTA

Emeryk Samolewicz

Urolog dziecięcy, Neurochirurg

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Doskonały fachowiec, zawdzięczam mu życie - trzy lata temu usunął mi z powodzeniem oponiaka prawej okolicy skroniowej. A w dodatku po zabiegu wykazał wobec mnie dużą cierpliwość i poczucie humoru.Dziękuję, panie doktorze.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Łódź

Dzięki pani doktor nasza córeczka dziś żyje i prawidłowo się rozwija Marysia dziekuje za to pani a my wiemy ze mamy godnego zaufanego lekarza który całym swym sercem poświeca się pacjętom.

Bardzo dobry fachowiec,uprzejmy i życzliwy.Pojechałam do kliniki na badanie kontrolne po zabiegu laminektomi kręgosłupa odcinka lędzwiowego.I chociaż operowal mnie sam Profesor A.Radek to badaniem kontrolnym zajął się dr.B. Godlewski.Jestem bardzo wdzięczna i naprawdę jest lekarzem godnym zaufania.
dziękuje:pacjentka

dziękuje:pacjentka

Gabinet Lekarski

None

Dr Jerzy Luszawski jest w mojej opinii jednym z lepszych specjalistów w swojej dziedzinie (a miałem do czynienia z wieloma). Pomimo młodego wieku i co za tym idzie stosunkowo mniejszego doświadczenia od swoich kolegów po fachu; zaskakująco kompetentny i potrafiący przekazać informację o stanie pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów zabiegu u syna. Serdecznie polecam i dziękuje.

Opinia dodana przez: Michał

Przychodnia
Sienkiewicza 11
90-113 Łódź

Pan doktor operował mi tętniaka mózgu jeszcze w Szpitalu im. Barlickiego. Ja jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta. Super lekarz.