Neurolog Dziecięcy

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

lekarz Anna Wachowiak

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

To jest super lekarz...dziekuje za dlugoletnia opieke nad dziecmi I wsparcie.. dzieki takim lekarzom zycie jest o wiele spokoiniejsze gdy wiesz ze nad twoimi dziecmi czuwa taki dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

dr X Zielnik

Neurolog dziecięcy

tarabuładent
modrzejowska 27
Będzin

Gorąco polecam pana doktora nie pamiętam imienia dlatego napisałam x. Świetny lekarz, zna się na rzeczy, ma super podejście do dzieci moja dzidzia boi się lekarzy to jest jedyny lekarz u którego czuła się dobrze. Wszystko świetnie tłumaczy, odpowiada na każde pytania, widać że lekarz z powołania. Polecam jeszcze raz. Przykro mi tylko że nie jest już pediatrą dziecięcym bo z chęcią bym do niego chodziła z małą nawet za ...

lekarz Iwona Sawionek

Bursztynowa 2 (Kolmed)

super lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarz

lekarz Karolina Kupczyk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Kupczyk
Lodowa 22
60-225 Poznań

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Miła aparycja i wysoka kultura osobista sprawiają, że jest godnym polecenia lekarzem.
Opinia dodana przez: Magdalena

Mabor Centrum Psychologiczno -Medyczne
Bonifacego 104

Ta wspaniała kobieta oddała mi zdrowie!Wiele lat chorowałem a dziś jestem normalnym zdrowym człowiekiem!

lekarz Jacek Kordalski

Żmudzka 26A/47
85-028 Bydgoszcz

Świetny specjalista,znający się na swojej pracy lekarz polecam.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta.
Opinia dodana przez: Aneta

Katowice

Lekarz z powołania, wiedza OGROMNA, sympatyczna, rzeczowa, konkretna, uratowała moją córkę Zuzię. Wdzięczność moja dozgonna 😗
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Elżbieta Gadowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Neomedic"
Wolności 11/2
73-200 Choszczno

Najlepsza na świecie pani doktor. Uratowała życie naszej niuni, która właśnie niedługo kończy 18 lat.
Dziękujemy Pani doktor.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krystyna Sidor

Tucholska 28/1

Co można powiedzieć o Pani Profesor- sam tytuł o Niej świadczy. Doświadczona Pani Doktor, zatroskana o małego pacjenta, dobrze zdiagnozowała dziecko i pilnie skierowała do szpitala. Tam wszystko się potwierdziło i zaczęto leczenie. Inny lekarz nie widział nic dziwnego w zachowaniu dziecka, dobrze że go nie posłuchaliśmy i znaleźliśmy Panią Doktor. Polecam i Bardzo Dziękuję Pani Doktor z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Ann