Neurolog Dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Słoneczna 50 lok. 14

Trafiłam do Pani doktor - jako do kolejnego poleconego lekarza. Moja córka miała 1,5 roku i nie chodziła na nóżkach, tylko na kolankach. Tego co usłyszeliśmy od innych lekarzy i specjalistów, nie chcę powtarzać - byliśmy załamani ich diagnozą. Pani doktor postawiła inną diagnozę i zleciła stosowne postępowanie. Wszystko się potwierdziło. Córka stanęła na nogach po 2 miesiącach. Dobry, rozsądny lekarz, z sercem (a takich rzadko się spotyka niestety). Polecam.
Opinia dodana przez: Magda

Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne
ulica Traugutta 116/118
50-420 Wrocław

Szczerze polecam Panią doktor. Przemiła osoba, bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko tłumaczy, mówi co bada, jak jest, a jak być powinno. Oby wiecej takich lekarzy. Nie żałuje ani jednego kilometra, który przejechałam z córką na wizyte do Pani doktor, a troche ich było. :) Jeszcze raz szczerze polecam bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Bardzo pozytywnie oceniam p. doktor. Moje dziecko miało bardzo częste bóle głowy. Myśleliśmy, że może od wzroku - taką diagnozę postawiła pierwsza lekarka. Po zrobieniu okularów nic się nie zmieniło. Dopiero p. Gurda odkryła, że dziecko powinno nosić gorset korekcyjny. Dzięki niemu moje dziecko już się nie męczy. Bardzo dobra lekarka, szeroko patrząca na chorobę, a nie próbująca wróżyć czy opierać się na utartych przekonaniach.

Centrum Tomatis

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

lekarz Krzysztof Sendrowski

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Pan Dr bardzo cierpliwy, łagodny, życzliwy. Chętnie odpowiada na pytania. Leczy moją córkę możliwie najmniejszą dawką leku, a nie jak inni lekarze zawalić lekami małe dziecko, gdy taki sam efekt można uzyskać przy mniejszych dawkach. Ponadto otwarty na nasze podejście wspierania leczenia dziecka poprzez odpowiednią dietę (z uwagi na nietolerancje) - nie podszedł do nas jak do wariatów jak miało to miejsce z innymi lekarzami. Polecam, szkoda tylko że tak ...
Opinia dodana przez: ewa

Parkowa 4
72-400 Kamień Pomorski

Dusza człowiek przemiła kobieta mało takich niestety lekarzy jak ta
przesympatyczna kobieta POLECAM!!
Opinia dodana przez: Ela

Prywatny Gabinet Lekarski
Waryńskiego 9 lok. 23

Pani Doktor opiekowała się moją 8 tygodniową córką w IMiD w Warszawie. Dzięki kompletnym badaniom trafnie zdiagnozowano i zaczęto leczyć córkę. Dziś jest zdrowym, wesołym i ruchliwym dzieckiem. Bardzo dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Ann

Żary

Świetny lekarz. Mimo wieku i tego, że porusza się wolno warto poczekać. Wykonał mi wszelkie badania, dobrze zdiagnozował i pomógł. Niestety musiałam przenieść się do neurologa dla dorosłych. Ale tego lekarza wspominam bardzo miło.
Opinia dodana przez: Paulina

Jest to lekarz z powołania, wyprowadziła moje dziecko z padaczki lekoopornej , gdzie inni "specjaliści" załamywali ręce, cudowna osoba, mająca czas dla dziecka i słuchająca rodziców, z czystym sumieniem polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Dorota

USD Prokocim

Kraków

Pani Doktor jest najbardziej kompetentną i ciepłą osobą jaką miałam okazję spotkać. Rok poszukiwałam neurologa, aby pomógł mojemu 5 letniemu synkowi. Pani Doktor wyciągnęła same wisienki z tortu różnorodności opinii. Jako jedyna zdiagnozowała u mojego dziecka migreny i obecnie jesteśmy leczeni. Wspaniały kontakt z dzieckiem i rodzicami, powoduje, że czujemy się spokojni. Gorąco polecam tego lekarza!
Opinia dodana przez: Magda