Filtruj terminy

Bydgoszcz Neurolog Dziecięcy

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Bydgoszcz

Świetny specjalista i świetny człowiek. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam (dodam na NFZ ) . Pełen profesjonalizm a do tego przemiła. Ma super kontakt ze swoimi "małymi" pacjentami .
Opinia dodana przez: Malgorzata

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Od 6 do 23 roku życia byłem pacjentem Pani Doktor Krystyny Słaboszewskiej. Leczyła mnie na Syndrom Tourette'a. Pani Doktor jest cudownym człowiekiem. To prawdziwy anioł! Prowadziła moją chorobą profesjonalnie. Pomimo tego, że moja choroba jest przewlekłym, wrodzonym zaburzeniem neurologicznym, którego nie można wyleczyć do końca życia, to za sprawą Pani Doktor miałem etapy znacznego wyciszenia! Bardzo mile wspominam Panią Doktor i życzę jej wiele dobrego na dalsze lata życia. Uczęszczałem ...

lekarz Jacek Kordalski

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Żmudzka 26A/47
85-028 Bydgoszcz

Świetny specjalista,znający się na swojej pracy lekarz polecam.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Katarzyna Maćkowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Przychodnia Medycyny Rodzinnej Nowy Fordon
ul. Kleina 1
Fordon, Bydgoszcz

Pani doktor jest niezwykle uprzejma, ma doskonałe ,przyjacielskie podejście do dziecka. Cierpliwie, zrozumiale i wyczerpująco tłumaczy wszystko co niepokoi rodzica.Z całą pewnością jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

Głowackiego 9
85-614 Bydgoszcz

Byłam u Pani Dpktor z moją 5 miesięczną córeczką ponieważ po wizycie w Woj. Ośrodku Rehabilitacji dla Dzieci dostaliśmy skierowanie do neurologa. Pani Doktor przesympatyczna i bardzo miła. O wszystko dokładnie wypytała. Podejście do dziecka rewelacyjne. No i najważniejsze to to, iż stwierdziła, że nie widzi podstaw do leczenia, bo dziecko jest całkowicie zdrowe.
Opinia dodana przez: Lucyna

Gdańska 35
85-005 Bydgoszcz

Niestety Pani doktor jest już w podeszłym wieku i nie powinna praktykować już dłużej jako lekarz neurolog. Czas został zmarnowany, przytyki i kąśliwe uwagi ze strony pani doktor również nie na miejscu. 100% nie polecam!

ulica Widok 90
85-357 Bydgoszcz

Szorstki i nieprzyjemny lekarz. Nie odpowiada na pytania , zadufana w sobie. Dużo badań , bez potrzeby według innych lekarzy