Katowice Neurolog Dziecięcy

Jolanta Surmacz

Rehabilitant dziecięcy, Neurolog dziecięcy

ligota

Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

Katowice

Lekarz z powołania, wiedza OGROMNA, sympatyczna, rzeczowa, konkretna, uratowała moją córkę Zuzię. Wdzięczność moja dozgonna 😗

Opinia dodana przez: Ania

GCZD
medyków 16
Katowice

Chodziliśmy do Pani Doktor z naszą córką i dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii. Pani Doktor z klasą! Chyba nigdy w życiu nie spotkałem się z lepszym podejściem lekarza do pacjenta. W pełni kompetentna. Wysłucha rodziców, poradzi, uspokoi, wytłumaczy. Nie odbywa wizyt na zasadzie - szybko i następny proszę. Zawsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Wzbudza zaufanie. Do tego bardzo uprzejma i miła. Po prostu godna polecenia.

Opinia dodana przez: Leszek

NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice

Witam Was wszystkich. Drodzy rodzice jeśli szukacie Bardzo Dobrego Neurologa Dziecięcego to Pani dr Surmacz jest właśnie takim lekarzem jakiego szukacie i który spełni wasze wszystkie oczekiwania. Mój 5-letni syn od razu ją polubił my z mężem również od razu obdarzyliśmy ją zaufanie. Perfekcyjny diagnosta, a do tego potrafi wszystko tak wytłumaczyć że nie trzeba mieć wykształcenia medycznego żeby się w tym wszystkim odnaleźć. Pierwsza wizyta trwała u niej 50 min a kolejna już półtorej godziny bo mieliśmy bardzo dużo pytań - na które cierpliwie odpowiadała. Tak byliśmy na wizycie prywatnej ale uważam że za tak fachową pomoc - warto było wydać pieniądze. Moje dziecko ma diagnoze: zaburzenia neurorozwojowe w treści Asperger. Wielu lekarzy odwiedziliśmy ale to co nas spotkało na wizycie u Pani doktor przeszło nasze najśmielsze oczekiwania - nie wiedziałam że tacy lekarze jeszcze istnieją. Jestem jej wdzięczna za wszystko co dla nas zrobiła do tej pory i za to co jeszcze zrobi bo nie kończy się jeszcze nasza przygoda z Panią doktor Surmacz. Polecam wszystkim:))

Ewa Głuszkiewicz

GCZD
medyków 16
Katowice

Trafiliśmy na oddział Neurologii w chwili, gdy np. w CZD w Warszawie nie chcieli nawet słyszeć o przyjęciu naszego dziecka. Stan określany był na wegetatywny. W GCZD w Katowicach Pani Doktor Głuszkiewicz wraz z zespołem zrobiła absolutnie wszystko co można zrobić. Dzięki temu trudowi i zaangazowaniu stan naszego dziecka znacznie się poprawił. Nikt przedtem i później (włączajac prywatną codzienną rehabilitację i wizyty u znanego czeskiego neurologa ;-) tak nie pomógł naszemu Maluchowi) Oczywiście nikt nie jest cudotwórcą, niemniej zarówno z medycznego, jak również ludzkiego punktu widzenia - można chylić czoła dla działań, zaangażowania i efektów Pani doktor. Bardzo dobra komunikacja z rodzicami -jeśli tylko tego chcą. Lekarz z dużą wrażliwością na krzywdę dziecka i powołaniem po prostu.

Pozwolę sobie jeszcze skomentować nieprzychylne oceny, do czego - mam nadzieję- uprawnia mnie wielomiesięczny pobyt na oddziale neurologii i obserwacje rodziców. Niestety jeśli rodzicom brak jest odrobiny rozsądku, chęci współpracy i pokory w stosunku do choroby, a zamiast tego wykazują się roszczeniowością (bardzo widoczną w opisach do ocen) traktując oddział szpitalny niczym kurort (spacery po korytarzu z rozsiewaniem wirusów i chorób), zostawianie dzieci bez opieki, brak stosowania się do zaleceń -nawet Pani doktor ma związane ręce

Zapraszam wszystkich na:
www.pomocdlaroberta.pl

Leśnego Potoku 49
Katowice

Super lekarz z cudownym podejściem do dzieci. Szczegółowo wyjaśnione wszystkie punkty działania. Przede wszystkim słucha co rodzic ma do powiedzenia. Polecam!

lekarz Aleksander Zielnik

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

witam serdecznie wszystkich opiniujących . Moje zdanie na pana doktora jest dosc krytyczne , cham nie z tej ziemi będąc u niego na pierwszej wizycie myslałam że z butów wyskoczę z nerwów. Moja córeczka ma bardzo poważne obciążenie genetyczne zesp. "ARNOLDA CZARLIEGO " Od ponad 3 lat moje dziecko boli głowa te bóle nasilają się od ok pół roku powodując wymioty omdlenia zawroty głowy. Prosiłam pana doktora o skierowanie na rezonans magnetyczny bo tylko to badanie wyklóczy ta chorobę , doktor patrzac w oczy mojego dziecka stwierdził że dziecko jest zdrowe i skierowania nie da. Dodając takie słowa "jeśli jest pani taka dociekliwa to niech pani sobie sama zbada głowę" . Po pierwsze ja nie twierdzę że moje dziecko akurat ma ta chorobę ja chcę być pewna że moje dziecko jest zdrowe i jest inny powód bólu głowy a nie jak pan doktor twierdzi dziecko jest zdrowe i wypisując leki neurologiczne nie wiadomo na co jeśli dziecko nie zostało w rzaden sposub zdjagnozowane . dla wiadomości pana doktora 2 września zostanie zrobiony rezonans prywatnie zapłacę sobie za niego ale jeśli coś wyjdzie to przyjdę osobiście panu wetknąć to badanie w krawat bo już nie będę ubliżać . NIE POLECAM CHAM NIE Z TEJ ZIEMI !!!!!!!!

Opinia dodana przez: karina

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

Witam. Jesteśmy o wizycie u Pani Doktor i muszę przyznać, że jestem pod bardzo ogromnym POZYTYWNYM wrażeniem. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę, wywiad przeprowadza w bardzo fachowy i zrozumiały dla rozmówcy sposób - zadaje konkretne pytania, nie sugerując odpowiedzi. Jest konkretna i rzeczowa - co może być mylnie odbierane jako nieuprzejmość. Po prostu Pani Doktor nie jest to typ cukierkowym, jednak uśmiecha się przez cały czas :) Przez całą wizytę wnikliwie obserwowała dziecko, dzięki czemu zauważyła symptomy na które my nie zwracaliśmy uwagi traktując je jako normalne. Pani Doktor cierpliwie wytłumaczyła nam na czym polega problem, co robimy z tym dalej i dlaczego tak a nie inaczej. Podczas badania mówiła co będzie robiła i dlaczego z dzieckiem (dzięki temu można uniknąć szoku - kto był z niemowlakiem na wizycie u neurologa to wie o czym mówię). Świetne podejście do dzieci. Generalnie BARDZO POLECAM wszystkim którzy lubią fachowość i konkretny, a nie nadmierne i niepotrzebne cukierkowe uprzejmości.

NEUROMEDICA

DR.KATARZYNA WOJACZYŃSKA-STANEK - KATEGORYCZNIE NIE POLECAM !!!
Bardzo nie lubię pisać opinii na temat kogokolwiek. Niestety muszę napisać ku przestrodze dla innych rodziców małych skarbów, którzy to rozważają wybór Pani Stanek jako swojego lekarza. Nie powiem tego pani doktor w twarz bo niestety wizyta kosztuje 120pln + zmarnowany czas = kompletny bezsens.
1. błędna diagnoza - hypotomia - zespół dziecka wiotkiego
2. bezpodstawny dobór bolesnych badań (EMG + PRZEWODNICTWO MIĘŚNIOWE)

1. błędna diagnoza - hypotomia - zespół dziecka wiotkiego
2. bezpodstawny dobór bolesnych badań (EMG + PRZEWODNICTWO MIĘŚNIOWE)
3. polecanie kolegów po fachu - "Proszę państwa to są namiary do wspaniałego specjalisty..."
4. brak informacji o możliwym przebiegu choroby - "Zrobimy badania będziemy dywagować, jeszcze nie odnotowano przypadku pamięci bólu u noworodków"
5. oschła, zdawkowo przekazuje informacje nawet na 2 razy zadane pytanie
6. Finał spotkania wspaniały - wymowne spojrzenie na zegarek + czy jeszcze jakieś pytania - patrz punk 5.
++++ Zawsze wydawało mi się ze osoby piszące opinie na temat lekarzy piszą bzdury, ale od dzisiaj bacznie będę się im przyglądał ++++ Całe szczęście że natura dociekliwego Polaka nie pozwala na zadawanie bólu swojemu dziecku, a odwieczna walka o przetrwanie popycha go do innego fachowca celem potwierdzenia lub rozwiania wątpliwości. Mocz + krew + okulista + USG = W PEŁNI ZDROWE DZIECKO. Ostatnim punktem odwiedzin była poradnia rehabilitacyjna gdzie usłyszeliśmy: "Przecież to dziecko to okaz zdrowia, nie mają państwo innych problemów".....
DR.KATARZYNA WOJACZYŃSKA-STANEK - KATEGORYCZNIE NIE POLECAM !!!

Opinia dodana przez: tatusiek nubalkus

dr n. med. Beata Kazek

ulica Nasypowa 18 A/10
40-551 Katowice

Pani doktor jest bardzo miła i uśmiechnięta, ale na tym się kończy moją pozytywna opinia na jej temat. Zero wiedzy. Badanie neurologiczne trwało zaledwie minutę. Już na wejściu Pani zapytała się co dolega dziecku, chyba skoro przychodzę do niej to oczekuje że ona mi powie czy wszystko jest w porządku. Synek miał 10 miesięcy nie potrafił jeszcze kompletnie nic, nawet przewracac się na boki, Pani powiedziała że na pierwszej wizycie nic nam nie powie, wzięła od nas 150zl i kazała przyjechać za miesiąc. Po miesiącu u synka nie było żadnych zmian, a Pani powiedziała że jest już super i że niedługo będzie potrafił wszystko robić nawet chodzić i jest w 100% zdrowym dzieckiem. Od razu pojechaliśmy do innego neurologa, który od razu na pierwszej wizycie po pełnym 40minutowym badaniu stwierdził że synek ma dziecięce porażenie mózgowe. Nigdy nie polecę nikomu Pani dr Kazek, kompletny brak wiedzy a uśmiechy niech sobie zachowa na spotkania towarzyskie

Opinia dodana przez: Marlena