Filtruj terminy

Neurolog Dziecięcy W Okolicach Nowa Dęba

lekarz Józef Kotarski

ulica Armii Krajowej 1
27-600 Sandomierz

Pan Kotarski wykrył u mojego syna cytomegalię. Maluch dzięki niemu był pod kontrolą okulisty, laryngologa, miał rehabilitację i wszelkie badania. Przyjął go na oddział żeby zbadać go pod każdym możliwym kontem. Syn ma już 4 lata i po chorobie nie ma śladu.

Opinia dodana przez: Joanna

NZOZ "PALOMED"
Seniora 2
35-310 Rzeszów

Bardzo miła i rzeczowa osoba. Przede wszystkim konkretna. Robi dokładny wywiad, począwszy od przebiegu porodu do urodzenia dziecka. Zbadała dokładnie dziecko, pokazała jak można dodatkowo ćwiczyć, nosić i postępować z dzieckiem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Opinia dodana przez: Lola

lekarz Urszula Węgrzycka

pl. Obrońców Pokoju 11
27-500 Opatów

tak opryskliwego i odrażającego człowieka, nie mówiąc już o lekarzu nie spotkałem w swoim życiu, jedna gwiazdka w ocenie to i tak o wiele za dużo

Opinia dodana przez: darek

Rzeszów

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Poświęcila wystarczająco dużo czasu dla naszego niemowlaka i rozwiała wszelkie wątpliwości. Polecam!

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Barbara Baranowska