Neurolog Dziecięcy Kraków

USD Prokocim

Kraków

Pani Doktor jest najbardziej kompetentną i ciepłą osobą jaką miałam okazję spotkać. Rok poszukiwałam neurologa, aby pomógł mojemu 5 letniemu synkowi. Pani Doktor wyciągnęła same wisienki z tortu różnorodności opinii. Jako jedyna zdiagnozowała u mojego dziecka migreny i obecnie jesteśmy leczeni. Wspaniały kontakt z dzieckiem i rodzicami, powoduje, że czujemy się spokojni. Gorąco polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Magda

ulica Kustronia 72

Bardzo zadowolna jestem z opieki Pani Doktor nad moimi dziećmi. Gorąco polecam :)) Oby więcej tak miłych i oddanych pajcentom lekarzy.

lek. med. Urszula Nowak

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Pani Doktor leczy moją trójkę dzieci, dwoje jest chorych na neurologiczną nieuleczalną chorobę genetyczną. Jest wspaniałym Człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem. Chociaż jesteśmy w poradni publicznej na ul. Strzeleckiej, opiekuje się moimi dziećmi z wielką troską, przepisuje potrzebne badania, zawsze jest uprzejma i bardzo ciepła w kontakcie z dziećmi. Szczerze polecam ją jako neurologa dziecięcego, warto docenić też to, że potrafi współpracować z innymi neurologami, w naszym przypadku - ze specjalistami z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Opinia dodana przez: SZAC a.calek

Mensana
ul. Józefitów 19b/3

Leczyłam się u pani doktor i byłam pod kontrolą do 18roku życia, nie mogę złego słowa o pani doktor powiedzieć.. Potrzebuje porady.. nie wiem co robić... jak byłam małą dziewczynką leczyłam się na padaczkę.. mnie rodzeństwo miało drgawki po porodowe u nich to trwało trochę krócej niż u mnie.. moja mama też miała drgawki poporodowe.. mama nas rodziła siłami natury, ja teraz jestem w 7miesiącu ciąży i zastanawiam się czy nie lepiej dla dziecka by było bym rodziła przez cesarskie cięcie.. czy dzięki temu moje dziecko urodzi się zdrowe? czytałam że padaczka nie jest chorobą dziedziczną ale jednak chyba coś jest dziedziczne?? bardzo proszę o odpowiedź..

Opinia dodana przez: katarzyna

PROKOCIM

Kraków

Lekarz godny polecenia. Zawsze ma czas lub stara sie go znalesc zeby spokojnie wytlumaczyc rodzicowi wszystko na temet choroby dziecka nawet tych zadkich o ktorej inni nie maja pojecia.

Serdeczne podziękowanie za:
- poświęcony czas,
-rzeczowym i spokojnym podejściu do pacjenta,
-dobroć,
-pomoc w dalszej diagnostyce...
Dziękujemy :)

Serdeczne podziękowanie za:
- poświęcony czas,
-rzeczowym i spokojnym podejściu do pacjenta,
-dobroć,
-pomoc w dalszej diagnostyce...
Dziękujemy :)

Opinia dodana przez: Agnieszka z synem

Centrum Medyczne Prokocim Nowy Sp. z o.o.
ulica Teligi 8

Pan dr nie posiada za grosz kultury osobistej ani empatii do pacjenta. Nie rozumie, że w trakcie leczenia ważny jest również stan emocjonalny dziecka. Pan pomylił specjalizacje, patomorfologia może byłaby lepsza, tam pacjenci nie narzekają. Do zadań zastępcy ordynatora należy nie tylko leczenie ale również komunikacja z rodzicami pacjentów , a ta z panem jest niemożliwa. Jest zarozumiałym bufonem, obrażającym rodziców, który uważa, że zjadł wszystkie rozumy. Chyba już zapomniał, że jego głównym zadaniem jest "Primum non nocere" i, że przyrzekał " Według najlepszej swej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu (...) Mając na celu wyłącznie dobro pacjentów i okazując im należny szacunek" .

Opinia dodana przez: Dorota

Kraków

Dr. Marek Kaciński jest bardzo dobrym specjalistą. Podczas pobytu mojego dziecka w szpitalu otoczył je fachową opieką i dużym Zainteresowaniem. Uważam, że ten lekarz jest godny polecenia.

Kraków

Pani doktor neurolog robiła 30 minutowy wywiad przy dziecku w gabinecie placówki nieprzystosowanym dla dzieci. Ciężki fotel wywrócił się gdy Pani wstała mając za fotelem 4 letnie dziecko, które było w szoku i uderzyło główką o szafkę na szczęście obyło się bez obrażeń a z mężem byliśmy zszokowani całkowitym brakiem zainteresowania dzieckiem na rzecz pseudo wywiadu z rodzicem. Pani zerkając na EEG orzekła że 30 % ludzi ma zły zapis EEG i to o niczym nie świadczy, a po 30 minutach z
dużą ironią stwierdziła że dziecko nami manipuluje. Pomijam fakt że była bardzo nieprzyjemna i opryskliwa bo to nie jest istotne aczkolwiek bolesne. Absolutnie nie polecamy wizyty u tej Pani. To było nieszczęście trafić do tej Pani. Córeczka jak się obudziła pytała "cy juz tam nie pójdziemy" i rozpłakała się.

Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Marek Kaciński

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ulica Krowoderska 41/9

Dramat. Takie lekarz, przepraszam profesor, który nie wie, jakie dziecko ma objawy po 10 dniach pobytu na oddziale. Nierzetelnie informuje, zbywa, nie pomógł córce. Jej stan obecnie jest beznadziejny.

Opinia dodana przez: Matka