Neurolog Dziecięcy W Okolicach Nowe Miasto Nad Pilicą

Kołłątaja 3/1
26-200 Końskie

Jestem bardzo zadowolona z rzetelnej konsultacji u pani Młodzińskiej. Poleciła mi ją znajoma i uważam, że warto było jechać kawał drogi, aby obejrzała moje dziecko. Syn ma podejrzenie autyzmu. Dzięki szerokiej wiedzy pani Anny zostałam uświadomiona z czego mogą wynikać jego "trudne zachowania". Oczywiście nadal jesteśmy w trakcie niekończących się diagnoz, ale miałam przyjemność zobaczyć lekarza z pasją, lubiącego pracę z dziećmi. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, pani doktor wykonała testy neurologiczne i zebrała wyczerpujący wywiad. Sama ją teraz polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Radom

Pani doktor , przepisywała mojemu dziecku ( kilkanaście lat temu , jeszcze kiedy pracowała w szpitalu ) , lek Dipromal ( Depakine Chromo ) .
Mieliśmy trudną sytuację materialną, prosiliśmy o bezpłatną receptę , która była wypisywana z wielką , wręcz ogromną łaską , oczywiście na wizycie państwowej (NFZ ) .

Nie było internetu , ufaliśmy lekarzowi , iż ten dobrał lek odpowiedni dla dziecka , w odpowiedniej dawce .
Tymczasem moje dziecko , tyło , choć było pod obserwacją Pani Wituckiej-Tuzimek , która narzekała tylko na nadwagę i kazała iść na basen, zamiast zaprzestać przepisywania lekarstwa, które jak się okazało później, po 10 latach jego brania , nie było do niczego potrzebne .
Moje dziecko miało tak zwaną padaczkę gorączkową - nie była to typowa padaczka, na którą przepisywany był ten lek .
Dipromal wywarł bardzo wiele skutków ubocznych . Poza otyłością ( 130 kg ) , zaburzeniami psychicznymi , które wychodzą dopiero teraz , oraz zaburzeniami trzustki . To wszystko jest opisane w ulotkach, skutkach ubocznych, ale dopiero teraz ! Dlaczego , pani doktor nie zapisała mojemu dziecku leku o nazwie np. Neurotop Retard, który ma takie samo działanie , a nie powoduje tycia, mało tego ! - jest tabletką o powolnym uwalnianiu .

Teraz moje dziecko jest już parę lat dorosłe , ma zaburzenia odżywiania , z uwagi na kompleksy , których doznało po zażywaniu tego leku , strach przed przytyciem , anoreksję ( w chwili obecnej waży 60 kg po diecie i braniu leków amfitaminopodobnych ) .
Dodam również, że pani doktor , jest bardzo miłą osobą , zupełnie inną , posiadającą drugą twarz , na wizytach prywatnych .
Jest wtedy bardzo profesjonalna, i robi z siebie " równą babkę " , w przeciwieństwie do leczenia na NFZ , gdzie stroi fochy o wszystko i robi z siebie wielkie bóstwo .

Nie polecam tej lekarki , szczerze , pomimo tego , że kiedyś miałam o niej zupełnie odmienne zdanie .

Opinia dodana przez: anna

lekarz Jerzy Ratajski

Graniczna 49/51 lok. 3
07-200 Tomaszów Mazowiecki

Mój synek leczony jest z powodu neurologicznego. Zawsze możemy liczyć na Pana doktora kiedy nawet zadzwonię stara się pomóc telefonicznie nie naciąga na wizyty prywatne nie jest lekarzem dla pieniędzy wiem co pisze bo byliśmy w Łodzi w Warszawie i mam porównania jacy mogą być lekarze nie pomoc i jeszcze zaszkodzić a pieniądze wyciągać. Moje dziecko niejest dokonca zdiagnozowanne ale pan doktor nigdy nie wyrządził mu nic złego a znamy się już 4lata wręcz przeciwnie leki dobierał które pomagały.Jego porady co do odżywiania i wychowania dzieci są cenne ja się do nich stosuje to pomaga dziecku choć czasem jest ciężko.Serdecznie pozdrawiamy Pana Doktora i życzymy żeby rodzice dla swoich dzieci trafiali na takich lekarzy z powołaniem jak Pan Doktor!!!😃

Opinia dodana przez: Sylwia

Skłodowskiej-Curie 11/13 lok. 20
26-600 Radom

jak na radom to rewelacja, bardzo miła i uprzejma. diagnoza potwierdzona, widać, że się przejmuje i interesuje dzieckiem

Fałata 3
26-600 Radom

Ogromnie jestem wdzięczna pani dr.nareszcie ktoś na tyle lekarzy co byliśmy syn doczekał się prawidłowej diagnozy.Gorąco polecam

Centrum Medyczne "OGRODOWA"
Ogrodowa 21/23