Neurolog Dziecięcy W Okolicach Nowy Dwór Gdański

Wolny termin: 25 Lip o 18:00. Sprawdź inny.

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.

Opinia dodana przez: Aga

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem

Opinia dodana przez: Magda

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Majewskich 26
80-457 Gdańsk

Pani Doktor jest lekarzem z powołania!!! Bardzo dużo czasu poświęca każdemu pacjentowi. Wszystko tłumaczy, zastanawia się nad pacjentem. Jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Polecam !!!

Opinia dodana przez: Anna

akademia medyczna

Gdańsk

Przecudowna osoba. Lekarz z powołania. Wszystko wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie, a przy tym jest bardzo serdeczna. Polecam.

Opinia dodana przez: Natalia

Gdańsk

Bardzo kompetentny, fachowy lekarz, a do tego sympatyczna i niezwykle pomocna osoba. Pani doktor jest zainteresowana małym pacjentem i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania rodzica - mimo ewidentnie ogromnego natłoku zajęć.

Opinia dodana przez: Joanna

Królewiecka 146 pok.1014
82-300 Elbląg

Rozpoczęliśmy naszą przygodę z doktorem. Ufamy jemu. Szybko reaguje na każde niepokojące nas obawy. Nie pozostawia nas samym sobie. Wierzymy, że dzięki doktorowi uda nam się opanować chorobę.

Opinia dodana przez: anonim

Gdańsk

Dzis bylam z synami na wizycie u dr Michalskiej. Konkretna babka, potrafi wysluchac jaki jest problem,co niepokoi. W zrozumialy sposob potrafi wytlumaczyc dlaczego takie bedzie postepowanie i dalsze leczenie, badz jego brak. Ma naprawde dobre podejscie do swojego pacjeta. Jesli szukacie dobrego neurologa dzieciecego, z czystym sumieniem polecam dr Hanne Michalska

Opinia dodana przez: Karolina

Kotarbińskiego 8c/5
82-200 Malbork

W przeciwieństwie do innych lekarzy w Malborku ten jako jedyny bada po 2 razy pacjenta i nie przepisuje antybiotyków. Zależy mu na odnalezieniu jedynego czynnika a nie poszukiwaniu wszystkich objawów i przepisywaniu zbędnych antybiotyków.

Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Jerzy Pienczk

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Goplany 1
81-524 Gdynia

Nie polecam pana doktora. Z wieloma lekarzami miałam do czynienia, z jednymi współpracuje się lepiej, z innymi gorzej, z doktorem Pienczk nie da się w ogóle współpracować.

Nie tłumaczy nic, nie współpracuje z rodzicem, nie wyjaśnia, nie rozmawia. Ma swoją wizję i koniec. Jak się rodzic nie dostosuje w 100%, to figa, nic się nie da zrobić. Radzę szerokim łukiem omijać tego neurologa, jest najbardziej opryskliwym, nieprzyjemnym, a przede wszystkim nieprofesjonalnym lekarzem jakiego w życiu spotkałam. Bo oprócz zwykłego chamstwa pan dr nie potrafił ustalić co jest mojemu dziecku i nie powiedział co wynika z badań których wyniki wyszły niepokojące.

Opinia dodana przez: Natalia