Neurolog Dziecięcy

Europejskie Centrum Medyczne
aleja Ken 96

pani doktor godna polecenia nie znam lepszego a przewinelo sie ich kilku. pani doktor zawsze wykazuje sie kompetencja
Opinia dodana przez: monika

Kołłątaja 3/1
26-200 Końskie

Jestem bardzo zadowolona z rzetelnej konsultacji u pani Młodzińskiej. Poleciła mi ją znajoma i uważam, że warto było jechać kawał drogi, aby obejrzała moje dziecko. Syn ma podejrzenie autyzmu. Dzięki szerokiej wiedzy pani Anny zostałam uświadomiona z czego mogą wynikać jego "trudne zachowania". Oczywiście nadal jesteśmy w trakcie niekończących się diagnoz, ale miałam przyjemność zobaczyć lekarza z pasją, lubiącego pracę z dziećmi. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, pani doktor ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Szpital Powiatowy ul. Krakowska 91
Ruchu Oporu 4
39-200 Dębica

Wspaniały lekarz, z poczuciem humoru tworzy przemiłą atmosferę podczas wizyty. Przebadał mojego syna kompleksowo, tłumacząc wszystko po kolei i odpowiadając na wszystkie pytania. Miałam poczucie, że poświęci nam tyle czasu, ile będzie trzeba, mimo okresu świątecznego. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariola Zielińska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań

Bardzo dziekuje pani doktor za profesjonalną opiekę w czasie mojego pobytu w szpitalu. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Marcela

GCZD
medyków 16
Katowice

Chodziliśmy do Pani Doktor z naszą córką i dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii. Pani Doktor z klasą! Chyba nigdy w życiu nie spotkałem się z lepszym podejściem lekarza do pacjenta. W pełni kompetentna. Wysłucha rodziców, poradzi, uspokoi, wytłumaczy. Nie odbywa wizyt na zasadzie - szybko i następny proszę. Zawsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Wzbudza zaufanie. Do tego bardzo uprzejma i miła. Po prostu godna polecenia.
Opinia dodana przez: Leszek

dr Teresa Żardecka - Krzeczyńska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

wizyta już od 150

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142

pania doktor sama znalazlam przez int. i nie załuje czego sie wrecz bałam, gdyz 150km pojechalismy w ciemno. jedna prywatna wizyta w ktorej pani doktor pokierowala nas na dzielna zeby wszystko bylo z nfz. bardzo zyczliwa usmiechnieta a przede wszystkim swietny lekarz. bardzo sie ciesze,ze sa jeszcze tak wspaniali lekarze;-)POLECAM!!!!

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne ...

Poradnia neurologii dziecięcej
Szosa Chełmińska 254/258
Wrzosy, Toruń

Jestem w zupelnosci zadowolona . Kazdemu polecam :)Mi pomogl i gdyby nie to,ze juz mialam 18 lat i musialam sie przeniesc gdzie indziej to nie nie robilabym tego i nadal bym. Odbywala wizyty u tego doktora:)Bardzo sympatyczny. i zawdzieczam mu bardzo to w jakim oto teraz jestem stanie . Serdecznie pozdrawiam .Żaneta

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem
Opinia dodana przez: Magda

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Majewskich 26
80-457 Gdańsk

Pani Doktor jest lekarzem z powołania!!! Bardzo dużo czasu poświęca każdemu pacjentowi. Wszystko tłumaczy, zastanawia się nad pacjentem. Jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Anna