Filtruj terminy

lekarz Piotr Ślifirczyk

Gabinet Neurologiczny lek.med. Piotr Ślifirczyk
Szkolna 9
05-850 Ożarów Mazowiecki

Miałem udar mózgu, w szpitalu nie znaleziono przyczyny udaru. Poszedłem do tego lekrza na kontrolę po szpitalu. Dokładnie przeczytał dokumentację, rozmawiał ze mną bardzo dużo. Zlecił mi dodatkowe badania, które nie były wykonane wcześniej. Badania wykazały że mam wadę serca. Teraz czekam na zabieg który ma mnie uchronić przed kolejnym udarem. POLECAM!!!!

lekarz Andrzej Rutkowski

Neurolog

Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego w Ożarowie Mazowieckim Filia w Józefowie
ul. Marii Konopnickiej 8
05-850 Ożarów Mazowiecki

Pan Doktor zawsze służy pomocą, bardzo kompetentny. Zawsze pomoże, wie co robi, zawsze pomoże, szybko i skutecznie. Polecam.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Jolanta Brzozowska-Fyk

Majewskiego 6
05-850 Ożarów Mazowiecki

Szczerze polecam Pania Doktor! Bylam juz na trzech wizytach u Pani doktor w przychodni przy szpitalu w Pruszkowie i moge sie wypowiadac tylko w superlatywach. Pani doktor poswiecila mi duzo czasu na pierwszej wizycie - przeprowadzila wywiad, zapoznala sie z moimi poprzednimi badaniami i zbadala mnie. Wreszcie lekarz zainteresowany pacjentem i chcacy pomoc, po ludzku. Jest lekarzem starszej daty, z duza wiedza i doswiadczeniem, i mysle ze to pomoglo jej ...
Opinia dodana przez: Anna