Pomorskie Neurolog Dziecięcy

UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Bydgoszcz

Świetny specjalista i świetny człowiek. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam (dodam na NFZ ) . Pełen profesjonalizm a do tego przemiła. Ma super kontakt ze swoimi "małymi" pacjentami .

Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Anna Maciaś-Jonczyk

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo kompetentna ,życzliwa w stosunku do pacjenta oraz rodzica ,poświęca sporo czasu na wytłumaczenie choroby ,bądź dolegliwości jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta lekarz godny polecenia

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Od 6 do 23 roku życia byłem pacjentem Pani Doktor Krystyny Słaboszewskiej. Leczyła mnie na Syndrom Tourette'a. Pani Doktor jest cudownym człowiekiem. To prawdziwy anioł! Prowadziła moją chorobą profesjonalnie. Pomimo tego, że moja choroba jest przewlekłym, wrodzonym zaburzeniem neurologicznym, którego nie można wyleczyć do końca życia, to za sprawą Pani Doktor miałem etapy znacznego wyciszenia! Bardzo mile wspominam Panią Doktor i życzę jej wiele dobrego na dalsze lata życia. Uczęszczałem na wizytę z moją mamą i zawsze wychodziliśmy z gabinetu z ogromną nadzieją i pozytywnym nastawieniem. Pani Doktor to znakomity lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Z racji tej, że Pani Doktor jest neurologiem dziecięcym i jako dorosłemu już człowiekowi wypadało mi zmienić opiekę lekarską na neurologa dla dorosłych, to nigdy, przenigdy nie zapomnę wspaniałego, ciepłego i zawsze pomocnego serca Pani Doktor!

Wieloletni i oddany pacjent

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Anna Wachowiak

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

To jest super lekarz...dziekuje za dlugoletnia opieke nad dziecmi I wsparcie.. dzieki takim lekarzom zycie jest o wiele spokoiniejsze gdy wiesz ze nad twoimi dziecmi czuwa taki dobry lekarz.

Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

lekarz Jacek Kordalski

Żmudzka 26A/47
85-028 Bydgoszcz

Świetny specjalista,znający się na swojej pracy lekarz polecam.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta.

Opinia dodana przez: Aneta

Poradnia neurologii dziecięcej
Szosa Chełmińska 254/258
Wrzosy, Toruń

Jestem w zupelnosci zadowolona . Kazdemu polecam :)Mi pomogl i gdyby nie to,ze juz mialam 18 lat i musialam sie przeniesc gdzie indziej to nie nie robilabym tego i nadal bym. Odbywala wizyty u tego doktora:)Bardzo sympatyczny. i zawdzieczam mu bardzo to w jakim oto teraz jestem stanie . Serdecznie pozdrawiam .Żaneta

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem

Opinia dodana przez: Magda

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Majewskich 26
80-457 Gdańsk

Pani Doktor jest lekarzem z powołania!!! Bardzo dużo czasu poświęca każdemu pacjentowi. Wszystko tłumaczy, zastanawia się nad pacjentem. Jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Polecam !!!

Opinia dodana przez: Anna