Śląskie Neurolog Dziecięcy

Jolanta Surmacz

Rehabilitant dziecięcy, Neurolog dziecięcy

ligota

Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

lekarz Teresa Kleist

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Leczenie i rehabilitacja"
gen. Henryka Dąbrowskiego 55a
41-500 Chorzów

Profesjonalistka w każdym calu. Brak mi słów, żeby opisać moją wdzięczność. Podejście do dziecka i rodzica na najwyższym poziomie. Rozmawiałam z innymi rodzicami (co mają dzieci z tą samą chorobą) i wiem, że lepiej nie mogliśmy trafić. Ekspresowa reakcja od momentu wkroczenia na teren szpitala, synu zrobiono kompleksowe badania łącznie z tomografem w ciągu jednego dnia. Nie piłam, nie jadłam bo biegałam z dzieckiem z badania na badanie. Trafna diagnoza, trafne leczenie. Poświęcenie, zaangażowanie, dociekliwość, kompetentność – w 100% profesjonalizm. Myślałam, że takich lekarzy już nie ma. Pani doktor to nasze „Szczęście” w nieszczęściu.

Opinia dodana przez: Helena

dr Stanisław Dyczkowski

Lubliniec

Cierpliwy, odpowie na każde zadane pytanie, indywidualnie podchodzi do dziecka, profesjonalny w kontakcie z małym pacjentem i z rodzicem. Lekarz z powołaniem.

Opinia dodana przez: Dorota

Alfred Bohm

Neurolog dziecięcy

Akatova
Cieszyn

Bardzo dobry lekarz,rzeczowy, dociekliwy.

Bardzo dobry lekarz,rzeczowy, dociekliwy.

dr X Zielnik

Neurolog dziecięcy

tarabuładent
modrzejowska 27
Będzin

Gorąco polecam pana doktora nie pamiętam imienia dlatego napisałam x. Świetny lekarz, zna się na rzeczy, ma super podejście do dzieci moja dzidzia boi się lekarzy to jest jedyny lekarz u którego czuła się dobrze. Wszystko świetnie tłumaczy, odpowiada na każde pytania, widać że lekarz z powołania. Polecam jeszcze raz. Przykro mi tylko że nie jest już pediatrą dziecięcym bo z chęcią bym do niego chodziła z małą nawet za 100zł za wizytę

Katowice

Lekarz z powołania, wiedza OGROMNA, sympatyczna, rzeczowa, konkretna, uratowała moją córkę Zuzię. Wdzięczność moja dozgonna 😗

Opinia dodana przez: Ania

Europejskie Centrum Medyczne
aleja Ken 96

pani doktor godna polecenia nie znam lepszego a przewinelo sie ich kilku. pani doktor zawsze wykazuje sie kompetencja

Opinia dodana przez: monika

GCZD
medyków 16
Katowice

Chodziliśmy do Pani Doktor z naszą córką i dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii. Pani Doktor z klasą! Chyba nigdy w życiu nie spotkałem się z lepszym podejściem lekarza do pacjenta. W pełni kompetentna. Wysłucha rodziców, poradzi, uspokoi, wytłumaczy. Nie odbywa wizyt na zasadzie - szybko i następny proszę. Zawsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Wzbudza zaufanie. Do tego bardzo uprzejma i miła. Po prostu godna polecenia.

Opinia dodana przez: Leszek

Plebańska 20
Gliwice

Leczyliśmy syna u Pani doktor 11 lat.Najpierw prywatnie w Gliwicach potem Pani doktor sama zaproponowała leczenie w poradni bez żadnych kosztów.Profesjonalistka w każdym calu, walczy o każde dziecko.Rozmowa z Panią doktor to przyjemność,tłumaczy wszystko dziecku i rodzicom. Po zakończeniu leczenia syn (18 lat) wręczył Pani doktor bukiet kwietów w podziękowaniu a Pani doktor wzruszyła się jakby dostała miljon złoty. To lekarz warty polecenia. Będziemy wdzięczni Pani doktor do końca naszego życia - nasz syn dzięki Pani doktor jest dziś ZDROWY!!!!!

Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Adam Gorczyca

boh.monte casino 46
Smyków

Na początku - fascynacja. Trafna diagnoza i wytłumaczenie nagle "innych" zachowań córki. Wprowadzone leki - dość duża dawka ze względu na stan. Sytuacja na tyle opanowana, że jakoś próbuje dawać radę w życiu codziennym.

Po 2 latach (co 3 miesiące wizyta za zgodą lekarza) wkradła się rutyna. Recepta, a co słychać - podstawowe badania "opukujące" dziecko. Po czym dziecku kończą się leki - starczy na ok.45 dni. Idę jak zwykle do lekarza z zapytaniem czy mnie przyjmie. Nie. Nie teraz bo ma dużo osób. Ok. Pojawiam się za 2 tyg. - NIE. Mówię, że potrzebuje TYLKO receptę. Nie. Może za miesiąc. Jadę zabierając dziecko ze szkoły i pytam się czy możemy wyciągnąć kartę- NIE!!! Nie ma czasu. Nadal tłumaczę, że zaczyna brakować leku. Dostałem opieprz, że nie ma czasu i nie przyjmie nas, bo ma 30 innych dzieci. Załatwiłem sobie "na lewo" leki dla dziecka od znajomego, którego dziecko bierze to samo, aby mojemu dziecku pomóc. Zmieniłem już lekarza.

Jak można tak traktować małego pacjenta?!!
A może mam przyjść prywatnie, to wtedy znajdzie się dla mojej córci czas?
Ciekawe czy pomógł mojej małej powodując przerwę w lekach, których nie można samodzielnie odstawiać nie poprzedzając ich badaniami ?

Opinia dodana przez: Marcin