Sucha

Wolny termin: 23 Lip o 18:00. Sprawdź inny.

Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej
ul. Rumiana 73

Doktor Anna Kostrzewa prawidłowo rozpoznała problem, który dotyczył zarówno mnie, jak i córki, którą zabrałam na wizytę. Niestety pomimo, że wizyta trwała zaledwie 5 minut i polegała na wypisaniu recepty na 1 maść i 1 antybiotyk, lekarka pobrała podwójną stawkę - 300 złotych. Ograniczyła się do napisania krótkiej instrukcji stosowania leków, na pytania odpowiadała krótko i powierzchownie. Rozważałam wcześniej skorzystanie z usług dodatkowych oferowanych w gabinecie, jednakże w tej sytuacji na pewno się nie zdecyduję.

Opinia dodana przez: Małgorzata

41-200 Sosnowiec

W marcu byłam operowana na tętniaka mózgu przez dr.Koperę dostałam drugie życie.
Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i człowiek przez duże ''W''.
Ten lekarz powinien żyć 100 lat aby ratować każde zagrożone życie ja dziękuję bardzo.

Opinia dodana przez: Joanna

41-200 Sosnowiec

cierpliwy i kompetentny ma bardzo dobre podejście do chorych oby więcej było takich lekarzy.

Przedsiębiorstwo nr 2
Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Mam doświadczenie z leczenia do 18 roku życia. Lekarka z powołania, pomoże zawsze pacjentowi. Lecząc się u niej jest pewność, że dziecko jest w dobrych rekach.

Opinia dodana przez: Kamil

41-200 Sosnowiec

Jak najbardziej polecam! Fachowe podejście. Bardzo życzliwy i dokładny. Miałam usuwane żylaki prawej nogi. Dokładne i estetyczne podejście do "sprawy". Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra

41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest osobą naprawdę godną polecenia. Przyjmuje zarówno w Szpitalnej Poradni Kariologicznej (Centrum Urazowe w Sosnowcu) jak i prywatnie również w Sosnowcu.
Lekarz bardzo kompetentny a przy tym sympatyczny.
Polecam serdecznie,
Alicja G.

Lekarz bardzo kompetentny a przy tym sympatyczny.
Polecam serdecznie,
Alicja G.

Psychologiczny
Sucha 2
26-600 Radom

Ja sama pani mgr chodzilam cale lata jest mila osoba zna sie na rzeczy i wie jak postepowac z pacjetem

Opinia dodana przez: Ela

Przedsiębiorstwo nr 2
Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz, konkretny dokładny, poświęca dużo czasu pacjentowi tłumaczy dokładnie. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: d

41-200 Sosnowiec

Witam serdecznie, 3 raz musze dodawać tu opinie bo ciągle mi ten wasz mail nie działa drogi rankinglekarzy.pl!!!!1 a teraz opinia: u Doktora robiłam nosek(nie bolalo) w czerwcu a tydzień temu synowa biust powiększla. Co do synowej to nie napisze no bo wiadomo tydzień bo to jeszcze tak cudów nie ma, ale ona sama twierdzi ze jest spoko. Ja z nosa tez jestem zadowolona, cena nawet przystępna bo na konsultacjach byłam u kilku i cenniki podobne, różnice nie wielkie. No nie ważne. Opieka super. Bardzo fajne pielęgniarki trafiły się zarówno mi jak i synowej. Panie z recepcji bardzo miłe, kontskt telefoniczny wiadomo , że w godzinach pracy ale na maila to i wieczorem tego samego dnia odp była. Fajnie, że tak się dba o pacjenta, nie to co ten nasz nfz. bo to ważne, no wiadomo każdy ma jakieś obawy to pyta. Generalnie sama jeszcze wrócę na jakiś lifting , ale mam nadzieje ze druga synowa nie bedxie nic chciała bo pójdę z torbami. Sle gorące pozdrowienia dla was eurokliniko i dla doktora!

Opinia dodana przez: Karina K.

41-200 Sosnowiec

kompetentny i uprzejmy, zna się na rzeczy, ale, jak od wszystkich specjalistów wymagałoby się troszkę więcęj uwagi, jednak w porównaniu z innymi, zdecydowanie polecam i mam zaufanie