Neurolog Dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Nie polecam. Wiele lat leczył mnie na chorobę, której nie było. Rutyna, brak czasu, brak dobrego wywiadu lekarskiego - bo sam najlepiej wiedział co mi jest, a w końcu wymyślił chorobę, żeby pasowała do objawów...żałosne. Cała terapia i diagnoza okazały się błędem profesora...bo organizm ludzki jest pełen niespodzianek.

Opinia dodana przez: Karol

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Najlepszy pediatra, nigdy nie odmówi wizyty mimo kolejek,zawsze trafione rozpoznanie chorób, super podejście do małych pacjentów

Opinia dodana przez: Paweł
Neurolog dziecięcy Warszawa dr Alicja Goszczańska-Ciuchta

dr Alicja Goszczańska-Ciuchta

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

To szósty neurolog dziecięcy, do którego trafiliśmy z córką i dopiero ona potrafiła stwierdzić co dolega małej i dać dobre leki. Z małą jest znacznie lepiej a ta jej choroba, jak się okazało, jest bardzo rzadka. To bardzo mądra lekarka, z ogromnym doświadczeniem. Jak ktoś ma trudny przypadek, to polecam.

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Bydgoszcz

Świetny specjalista i świetny człowiek. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam (dodam na NFZ ) . Pełen profesjonalizm a do tego przemiła. Ma super kontakt ze swoimi "małymi" pacjentami .

Opinia dodana przez: Malgorzata

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Byliśmy u Pani Doktor, kiedy nasz syn miał 6 miesięcy. Bardzo profesjonalnie podejście i wyrozumiałość dla małego pacjenta. Wszystko wytłumaczone bardzo obrazowo i zrozumiale. Natychmiastowa pomoc w dostaniu sie na zajęcia rehabilitacyjne mimo braku wolnych miejsc. Życzliwa i bardzo ciepła kobieta.
Cieszę się że udało nam się spotkać.
Pozdrawiamy!!

Cieszę się że udało nam się spotkać.
Pozdrawiamy!!

Opinia dodana przez: Marlena

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
ulica Szpitalna 16
37-200 Przeworsk

niesamowita lekarka. dokładnie wpartuje sie w chorobe , przemiła oraz uprzejma kobieta ;) polecam goronco

dr n. med. Wojciech Ostoja-Chrząstowski

wizyta już od 70

Manus Medica
Poborzańska 8 lok U1

Rewelacyjny lekarz, dokładny, skrupulatny, budzi zaufanie, ale przede wszystkim ma wyjątkowe podejście do maluchów; potrafi skutecznie zaczarować pacjenta (w naszym przypadku niespełna dwumiesięcznego), tak że wizyta przebiegła "bezboleśnie". W ogóle człowiek wysokiej klasy i kultury bardzo sympatyczny. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Magdalena

Jolanta Surmacz

Rehabilitant dziecięcy, Neurolog dziecięcy

ligota

Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Sadowa 19
61-657 Poznań

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.
Kompetentny i spokojny. Nie wprowadza niepotrzebnych emocji tylko bardzo spokojnie i z humorem tłumaczy. Godny polecenia!

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.

Opinia dodana przez: Edyta