dr n. med. Jacek Adam Dzieciuch

Wizyty domowe, Neurolog

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Od wielu lat zmagam się z bólami głowy, które wykluczają mnie z normalnego funkcjonowania, byłam pacjentką kilku neurologów, wykonałam szereg badań, brałam leki po których owszem ból ustępował ale kosztem senności, braku koncentracji, mimo uśmierzenia bólu nadal nie funkcjonowałam normalnie, dopiero dr Jacek Dzieciuch zdiagnozował u mnie jednoznacznie migrenowe bóle głowy i wprowadził leczenie. Migreny występują z mniejszą częstotliwością, o mniejszym nasileni i mogę funkcjonować normalnie. Dziękuje za cierpliwość i ...
Opinia dodana przez: Natalia
Warszawa Neurolog dr n. med. Paweł Gołębiewski

dr n. med. Paweł Gołębiewski

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

wizyta już od 160
Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
Warszawa Neurolog lek. med. Eliza Smółkowska

lek. med. Eliza Smółkowska

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

wizyta już od 100
Panią doktor cechuje pełen profesjonalizm. Dokładnie tłumaczy wszystko włącznie z lekami. Taki powinien być każdy lekarz.

dr n. med. Małgorzata Bilska

Neurolog dziecięcy

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

wizyta już od 175
Najlepszy pediatra, nigdy nie odmówi wizyty mimo kolejek,zawsze trafione rozpoznanie chorób, super podejście do małych pacjentów
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Magdalena Domańska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Pani Domańska to jeden z lepszych neurologów w poznaniu - jest to moja subiektywna opinia, ale moge spokojnie ja wystawic ponieważ byłam juz u wielu lekarzy i żaden nie potrafił zdiagnozować mojej choroby. Poglebiony wywiad, skierowanie na szczegółowe badania i pozniejsze lecznie uśmierzyło mój ból
Opinia dodana przez: Iza
Warszawa Neurolog dr n. med. Przemysław Richter

dr n. med. Przemysław Richter

Swissmed Poradnia Neurologiczna
wileńska

wizyta już od 70
dr Richter na początku zaaplikował mi olbrzymią dawkę spokoju i pewności, potem zoperował w cudny sposób :) tętniaka, a teraz kieruje moją rehabilitacją i cóż tu dodać?
polecam. życzę wszystkim, którzy będą korzystać z jego umiejętności i wiedzy, aby tak szybko stanęli na nogi, jak ja ^-^
Opinia dodana przez: Alina
Warszawa Neurolog lekarz Piotr Du Chateau

lekarz Piotr Du Chateau

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

wizyta już od 98
Mi ten doktor uratowal zycie. Trafilam do MSWiA na SOR z dziwnymi objawami. Pani na izbie przyjec stwierdzila, ze nie zajmie sie mna szybko bo mam sie przyznac "co wzielam". Gdyby nie doktor Du Chateau pewnie spedzilabym na izbie przyjec 10 godzin. Okazalo sie, ze przeszlam udar mozgu. Doktor zajal sie mna w szpitalu, byl b.empatyczny. Bardzo polecam! Naprawde, rzadko mozna spotkac takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Maggs