Neurolog

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Bydgoszcz

Świetny specjalista i świetny człowiek. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam (dodam na NFZ ) . Pełen profesjonalizm a do tego przemiła. Ma super kontakt ze swoimi "małymi" pacjentami .
Opinia dodana przez: Malgorzata

Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice

Pan doktor jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Posiada dużą wiedzę medyczna, a przy tym potrafi w prosty dla pacjenta sposób przekazać zagadnienia medyczne. Przy tym jest bardzo cierpliwy i uprzejmy, nawet dla osób,które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia, wielokrotnie pytają go o to samo. Stara się każdemu pomoc. Duzo czasu poświęca kazdemu swojemu pacjentowi. Przy wypisie dokładnie tłumaczy diagnozę i zalecenia. Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Gość

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Byliśmy u Pani Doktor, kiedy nasz syn miał 6 miesięcy. Bardzo profesjonalnie podejście i wyrozumiałość dla małego pacjenta. Wszystko wytłumaczone bardzo obrazowo i zrozumiale. Natychmiastowa pomoc w dostaniu sie na zajęcia rehabilitacyjne mimo braku wolnych miejsc. Życzliwa i bardzo ciepła kobieta.
Cieszę się że udało nam się spotkać.
Pozdrawiamy!!
Opinia dodana przez: Marlena

ulica Kaczkowskiego 3
48-300 Nysa

Pani Joanna Artiuchow- Merchut dla mnie jest wzorem lekarza i bardzo Jej dziękuję za dotychczas poświęcone zaangażowanie i poświęcony czas. Dzięki Pani Doktor nie jeżdżę na wózku i poruszam się całkiem nieżle. Te wszystkie gwiazdki i punkty to nawet jest ich za mało żeby obdarzyć nimi Panią doktor. Ja ze swej strony życzę Pani doktor dalszej cierpliwości do Nas pacjentów. Bardzo polecam Panią doktor, a każdy kto do niej trafi ...
Opinia dodana przez: wstraub

ulica Misiągiewicza 26A
37-200 Przeworsk

Lekarz jest ok, ale od dłuższego czasu ślad po nim zaginoł , Brama zamknięta na kłódkę , szukałem go na różne możliwości , ale efekty żadne
Opinia dodana przez: tomek

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry i fajny lekarz. O wszystko wypyta, szczegółowo wytłumaczy chorobę i przebieg leczenia, jest bardzo dokładny, a do tego miły i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Weronika

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
ulica Szpitalna 16
37-200 Przeworsk

niesamowita lekarka. dokładnie wpartuje sie w chorobe , przemiła oraz uprzejma kobieta ;) polecam goronco

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

Znalazłem Panią Doktor przez przypadek.Moja rodzina uczęszcza do kliniki
która zatrudnia lekarzy z pacją.Widząc że mają neurologa bez wahania udałem
się do nich do lekarza neurologa, bo nie mogłem chodzić i czułem się
tragicznie. Dzisiaj jest już drugi tydzień jak jestem pacjentem dr
Kiblickiej-Kędzior i chodzę już o własnych siłach, a mam zacytuję"
centralno lewostronna wypuklina krążka międzykręgowego na poziomie L5/S1
uciskająca na worek oponowy i korzeń lewego nerwu rdzeniowego".Zastosowałem

Augustowska 8
16-400 Suwałki

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani doktor jest niesamowicie uprzejma, dokładna, posiada ogromna wiedze medyczną, wysłucha, wypyta o wszystko i zawsze stara się pomóc w dolegliwościach pacjenta.
Opinia dodana przez: marta

CenterMed Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 13
32-700 Bochnia

Błyskawiczna a co najważniejsze trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leczenie. Pani dr ma świetne podejście do pacjentów, słucha ich i wszystko tłumaczy. Potrafi też doradzić i wesprzeć pacjenta.
Opinia dodana przez: Jadwiga