Neurolog

ulica Misiągiewicza 26A
37-200 Przeworsk

Lekarz jest ok, ale od dłuższego czasu ślad po nim zaginoł , Brama zamknięta na kłódkę , szukałem go na różne możliwości , ale efekty żadne
Opinia dodana przez: tomek

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry i fajny lekarz. O wszystko wypyta, szczegółowo wytłumaczy chorobę i przebieg leczenia, jest bardzo dokładny, a do tego miły i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Weronika

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
ulica Szpitalna 16
37-200 Przeworsk

niesamowita lekarka. dokładnie wpartuje sie w chorobe , przemiła oraz uprzejma kobieta ;) polecam goronco

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

Znalazłem Panią Doktor przez przypadek.Moja rodzina uczęszcza do kliniki
która zatrudnia lekarzy z pacją.Widząc że mają neurologa bez wahania udałem
się do nich do lekarza neurologa, bo nie mogłem chodzić i czułem się
tragicznie. Dzisiaj jest już drugi tydzień jak jestem pacjentem dr
Kiblickiej-Kędzior i chodzę już o własnych siłach, a mam zacytuję"
centralno lewostronna wypuklina krążka międzykręgowego na poziomie L5/S1
uciskająca na worek oponowy i korzeń lewego nerwu rdzeniowego".Zastosowałem

Augustowska 8
16-400 Suwałki

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani doktor jest niesamowicie uprzejma, dokładna, posiada ogromna wiedze medyczną, wysłucha, wypyta o wszystko i zawsze stara się pomóc w dolegliwościach pacjenta.
Opinia dodana przez: marta

CenterMed Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 13
32-700 Bochnia

Błyskawiczna a co najważniejsze trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leczenie. Pani dr ma świetne podejście do pacjentów, słucha ich i wszystko tłumaczy. Potrafi też doradzić i wesprzeć pacjenta.
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Wojciech Ostoja-Chrząstowski

Neurolog dziecięcy

wizyta już od 70

Manus Medica
Poborzańska 8 lok U1

Rewelacyjny lekarz, dokładny, skrupulatny, budzi zaufanie, ale przede wszystkim ma wyjątkowe podejście do maluchów; potrafi skutecznie zaczarować pacjenta (w naszym przypadku niespełna dwumiesięcznego), tak że wizyta przebiegła "bezboleśnie". W ogóle człowiek wysokiej klasy i kultury bardzo sympatyczny. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

bardzo dobry lekarz, miły, kompetentny,uśmiechnięty szukający rozwiązań leczniczych uwzględniających koszty leczenia. Polecam

Kluczbork

Bardzo uprzejmy i godny polecenia fachowiec. Podchodzi do pacjenta w pełni profesjonalnie. Bez problemu napisał w języku angielskim pismo do mojego lekarza prowadzącego i pracy i do tego celnie postawił diagnozę...z czystym sumieniem polecam Dr Derkowskiego
Opinia dodana przez: Anita

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Cudowny człowiek i lekarz.Madra i empatyczna.Daje poczucie bezpieczenstwa.Solidna, miła uprzejma.Zawsze pomocna.Oby wiecej takich lekarzy i swiat staje sie lepszy, a choroby do zniesienia.Zdrowia Pani Doktor!