Neurolog

90-032 Łódź

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Nie mogę się zgodzić z częścią komentarzy. Ja bardzo sobie cenię doktora Janeczka. Uważnie mnie wysłuchał i przeprowadził badanie, skierował mnie na rezonans głowy i w tej chwili czekam na kolejną wizytę u niego już z wynikiem rezonansu.
Opinia dodana przez: Hania

UL. LWOWSKA 17/1

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Wspaniała osoba godna zaufania, poświęca tyle swojego czasu ile trzeba oraz pełne oddanie swojej specjalizacji jak i człowieczeństwa pacjentowi. Nie spotkałem się spośród wielu z tak dobrym doktorem jak Pani Waroch. Naprawdę mało jest takich ludzi. Polecam każdemu potrzebującemu pomocy w sprawach neurologicznych w 100%.
Opinia dodana przez: Marek

ulica Przyjemskiego 6 B
63-900 Rawicz

Pania doktor polecila mi sasiadka i na cale szczescie!! Poczatkowo obawialem sie, ze lekarka jest mloda i moze niedoswiadczona. Nic bardziej mylnego! Dziesiatki konsultacji, drobiazgowe poszukiwania i dzieki temu jestem jak nowy, choc myslalem, ze juz po mnie. Bardzo dociekliwa, cierpliwa i mila pani doktor. Ciesze sie, ze mnie leczyla i na oddziale i prywatnie. Zawdzieczam jej zdrowie i zycie. Polecam. Uczynny czlowiek, ktory nawet w wolnym czasie nie odmowi ...
Opinia dodana przez: Piotr

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Bydgoszcz

Świetny specjalista i świetny człowiek. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam (dodam na NFZ ) . Pełen profesjonalizm a do tego przemiła. Ma super kontakt ze swoimi "małymi" pacjentami .
Opinia dodana przez: Malgorzata

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Byliśmy u Pani Doktor, kiedy nasz syn miał 6 miesięcy. Bardzo profesjonalnie podejście i wyrozumiałość dla małego pacjenta. Wszystko wytłumaczone bardzo obrazowo i zrozumiale. Natychmiastowa pomoc w dostaniu sie na zajęcia rehabilitacyjne mimo braku wolnych miejsc. Życzliwa i bardzo ciepła kobieta.
Cieszę się że udało nam się spotkać.
Pozdrawiamy!!
Opinia dodana przez: Marlena

Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice

Pan doktor jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Posiada dużą wiedzę medyczna, a przy tym potrafi w prosty dla pacjenta sposób przekazać zagadnienia medyczne. Przy tym jest bardzo cierpliwy i uprzejmy, nawet dla osób,które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia, wielokrotnie pytają go o to samo. Stara się każdemu pomoc. Duzo czasu poświęca kazdemu swojemu pacjentowi. Przy wypisie dokładnie tłumaczy diagnozę i zalecenia. Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Gość

ulica Kaczkowskiego 3
48-300 Nysa

Pani Joanna Artiuchow- Merchut dla mnie jest wzorem lekarza i bardzo Jej dziękuję za dotychczas poświęcone zaangażowanie i poświęcony czas. Dzięki Pani Doktor nie jeżdżę na wózku i poruszam się całkiem nieżle. Te wszystkie gwiazdki i punkty to nawet jest ich za mało żeby obdarzyć nimi Panią doktor. Ja ze swej strony życzę Pani doktor dalszej cierpliwości do Nas pacjentów. Bardzo polecam Panią doktor, a każdy kto do niej trafi ...
Opinia dodana przez: wstraub