Neurolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Lekarz . który nie slucha pacjenta i pisze zupełnie nieprawdziwe dane
po rozmowie z pacjentem podczas wizyty, przejawia nonszalancje lub tez ma zla pamięć( nic nie notuje podczas rozmowy) . Z tego tez powodu wystawione orzeczenie lekarza nie jest wiarygodne.
Poza tym jest lekarzem bardzo krytykującym i budzącym podejrzliwość. Brak empatii do
ludzi .
Jezeli chodzi o jego badanie neurologiczne nie mogę się wypowiedzieć czy zostało
wykonane prawidłowo{ ...

UL. LWOWSKA 17/1

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Wspaniała osoba godna zaufania, poświęca tyle swojego czasu ile trzeba oraz pełne oddanie swojej specjalizacji jak i człowieczeństwa pacjentowi. Nie spotkałem się spośród wielu z tak dobrym doktorem jak Pani Waroch. Naprawdę mało jest takich ludzi. Polecam każdemu potrzebującemu pomocy w sprawach neurologicznych w 100%.
Opinia dodana przez: Marek

ulica Przyjemskiego 6 B
63-900 Rawicz

Pania doktor polecila mi sasiadka i na cale szczescie!! Poczatkowo obawialem sie, ze lekarka jest mloda i moze niedoswiadczona. Nic bardziej mylnego! Dziesiatki konsultacji, drobiazgowe poszukiwania i dzieki temu jestem jak nowy, choc myslalem, ze juz po mnie. Bardzo dociekliwa, cierpliwa i mila pani doktor. Ciesze sie, ze mnie leczyla i na oddziale i prywatnie. Zawdzieczam jej zdrowie i zycie. Polecam. Uczynny czlowiek, ktory nawet w wolnym czasie nie odmowi ...
Opinia dodana przez: Piotr

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Bydgoszcz

Świetny specjalista i świetny człowiek. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam (dodam na NFZ ) . Pełen profesjonalizm a do tego przemiła. Ma super kontakt ze swoimi "małymi" pacjentami .
Opinia dodana przez: Malgorzata

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Byliśmy u Pani Doktor, kiedy nasz syn miał 6 miesięcy. Bardzo profesjonalnie podejście i wyrozumiałość dla małego pacjenta. Wszystko wytłumaczone bardzo obrazowo i zrozumiale. Natychmiastowa pomoc w dostaniu sie na zajęcia rehabilitacyjne mimo braku wolnych miejsc. Życzliwa i bardzo ciepła kobieta.
Cieszę się że udało nam się spotkać.
Pozdrawiamy!!
Opinia dodana przez: Marlena

Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice

Pan doktor jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Posiada dużą wiedzę medyczna, a przy tym potrafi w prosty dla pacjenta sposób przekazać zagadnienia medyczne. Przy tym jest bardzo cierpliwy i uprzejmy, nawet dla osób,które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia, wielokrotnie pytają go o to samo. Stara się każdemu pomoc. Duzo czasu poświęca kazdemu swojemu pacjentowi. Przy wypisie dokładnie tłumaczy diagnozę i zalecenia. Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Gość