Neurolog

Świetny lekarz.Bardzo dobry kontakt co dla mnie jest istotne.
Można Panią doktor o wszystko zapytać i otrzyma się wyczerpująca odpowiedź.
Wszystko wytłumaczy i stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Nie zostawi pacjenta z problemem.
Poza tym jest bardzo miłą, kulturalną i atrakcyjną kobietą.

Opinia dodana przez: Justyna

72-100 Goleniów

W dzisiejszych czasach rzadko można spotkać lekarza, który tak skrupulatnie zajmuje się swoim pacjentem-bez względu na jego wiek. Profesjonalista, życzliwy, skuteczny. Dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Sadowa 19
61-657 Poznań

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.
Kompetentny i spokojny. Nie wprowadza niepotrzebnych emocji tylko bardzo spokojnie i z humorem tłumaczy. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Edyta
Polecam panią Doktor. Miałem okazję być u niej w szpitalu na Ligocie. Dotychczas nikt nie poświęcił mi tyule uwagi i zainteresowania co pani Doktor.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - CENTRUM MEDYCZNE AMICUS
ulica Łanowa 5
41-140 Lędziny

Lekarz z powołania, kompetentny, z cierpliwością wysłucha pacjenta, stawia dobre diagnozy i umie wyleczyć chorobę. Jestem wdzięczna panu doktorowi za wyleczenie mnie z poważnej choroby. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Dorota

Prywatny Gabinet Neurologiczny Joanna Obrębska
Medyczna 8 gabinet 114, Płock
09-400 Płock

Wspaniały lekarz. Z powołania. Szczerze polecam !!! Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, podchodzi indywidualnie i co najważniejsze z poświęceniem
Opinia dodana przez: Piotr

prywatny

64-100 Leszno

polecam wszystkim panią doktor,wspaniała i skromna,bardzo uprzejma,nie omija pacjentów!!!!
Cierpiałem wiele miesięcy na dziwne bóle lędżwi i pośladka,których nikt nie umiał zdiagnozować.Rezonans nie pokazał nic niepokojącego.Dr Janicki dopiero odkrył przyczynę bólu i zastosował naprawdę skuteczną terapię.Ból ustąpił po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Tomasz

ulica Bukowina 4
43-180 Orzesze

Fantastyczny człowiek. Pelen empatii do pacjenta, której próżno szukać u wielu innych lekarzy. Trafnie postawił diagnozę u naszego niepelnosprawnego syna a po czasie umowil nas na kontrolę chociaż nie miał wtedy dyżuru. Cierpliwy i komunikatywny.

Odrowskiego 3/38
82-500 Kwidzyn

pani doktor joanna wierzba jest super lekarzem leczyla mie w szpitalu w sztumie pozdrawiam gajewski andrzej z kwidzyna prosze o kontakt pani doktor nr tel 783 573 403