Neurolog

Konopnickiej 17 lok. 1
95-200 Pabianice

Serdecznie polecam. Lekarz, który na prawdę lubi swój zawód i kontakt z ludzmi. Wyczerpująca konsultacja w każdym aspekcie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Lekarz niezwykle profesjonalny z ogromną wiedzą medyczną. Nie wylicza minut na wizytę, lecz poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Zdecydowanie polecam. Bardzo pomógł mi w mojej rzadkiej i niełatwej chorobie. Wszystko dokładnie wytłumaczył...Czego mogę się spodziewać i jakie badania jeszcze trzeba wykonać. Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Pozytywny w stosunku do pacjenta. Dziękuję bardzo Panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Monika

Prywatny Gabinet Neurologiczny Joanna Obrębska
Medyczna 8 gabinet 114, Płock
09-400 Płock

Wspaniały lekarz. Z powołania. Szczerze polecam !!! Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, podchodzi indywidualnie i co najważniejsze z poświęceniem
Opinia dodana przez: Piotr
Świetny lekarz.Bardzo dobry kontakt co dla mnie jest istotne.
Można Panią doktor o wszystko zapytać i otrzyma się wyczerpująca odpowiedź.
Wszystko wytłumaczy i stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Nie zostawi pacjenta z problemem.
Poza tym jest bardzo miłą, kulturalną i atrakcyjną kobietą.

Opinia dodana przez: Justyna

72-100 Goleniów

W dzisiejszych czasach rzadko można spotkać lekarza, który tak skrupulatnie zajmuje się swoim pacjentem-bez względu na jego wiek. Profesjonalista, życzliwy, skuteczny. Dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Sadowa 19
61-657 Poznań

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.
Kompetentny i spokojny. Nie wprowadza niepotrzebnych emocji tylko bardzo spokojnie i z humorem tłumaczy. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Edyta
Polecam panią Doktor. Miałem okazję być u niej w szpitalu na Ligocie. Dotychczas nikt nie poświęcił mi tyule uwagi i zainteresowania co pani Doktor.

prywatny

64-100 Leszno

polecam wszystkim panią doktor,wspaniała i skromna,bardzo uprzejma,nie omija pacjentów!!!!
Cierpiałem wiele miesięcy na dziwne bóle lędżwi i pośladka,których nikt nie umiał zdiagnozować.Rezonans nie pokazał nic niepokojącego.Dr Janicki dopiero odkrył przyczynę bólu i zastosował naprawdę skuteczną terapię.Ból ustąpił po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Tomasz

ulica Bukowina 4
43-180 Orzesze

Fantastyczny człowiek. Pelen empatii do pacjenta, której próżno szukać u wielu innych lekarzy. Trafnie postawił diagnozę u naszego niepelnosprawnego syna a po czasie umowil nas na kontrolę chociaż nie miał wtedy dyżuru. Cierpliwy i komunikatywny.