Neurolog Bydgoszcz

lekarz Joanna Szefke

Bydgoszcz

Zaangażowana i oddana pacjentom, którym poświęca dużo czasu i uwagi, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkowe! Wnikliwie prowadzi diagnostykę w oparciu o badania i wywiad, przed rozpoczęciem procesu leczenia. Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Otwarta i przyjazna w relacjach. Szczerze polecam - wspaniały lekarz!
Opinia dodana przez: Hanna

dr hab. n. med. Roman Mazur

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13
85-858 Bydgoszcz

Nie jestem profesora pacjentem, ale studentem, który miał z nim zajęcia......przekazuje dużą wiedzą najprościej jak umie, jak ktoś potrzebował rady- służył pomocą, niezwykle uprzejmy i bardzo punktualny....dzisiaj tych młodych lekarzy tak dobrych jest coraz mniej.....bo większość to karierowicze, którzy poszli na medycynę żeby robić biznes....
Opinia dodana przez: Tadeusz
Cześć.
Przede wszystkim to lekarz,który się pyta pacjenta i go słucha.
O reszcie nie wspominam bo rutynę i profesjonalizm u p.doktor widać.
Byłem u Niej 1-szy raz i jak dalej będzie tu pracowała,to moje kroki chciałbym kierować do Niej.
Dla mnie,normalny fachowiec.
Polecam
Opinia dodana przez: Jurek

lekarz Maria Olszewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13
85-858 Bydgoszcz

Uważam ze, Pani doktor Olszewska jest mila i uprzejma osoba,ma dobre podejście do pacjenta i zdecydowanie poleciła bym go innym znajomym :)

lekarz Joanna Janikowska-Woś

IKAR
SZUBIŃSKA 32
Bydgoszcz

Jestem chory na poważną chorobę immunologiczną. Do Pani Doktor trafiłem z polecenia kolegi. Odkąd znalezłem się w gabinecie Pani doktor, zostałem cierpliwie wysłuchany, dokładnie przebadany, a wyniki badań zostały mi wyjaśnione. Wreszcie czuję że jestem leczny i ktoś się mną opiekuje!!! Przestałem szukać innych neurologów.
Nie jestem odosobniony w ocenie Pani Doktor, gdyż wszystkie spotykane osoby przed gabinetem Pani Doktor, w większym lub mniejszym stopniu potwierdzały moją ocenę.
Opinia dodana przez: Ziemianin

lekarz Katarzyna Maćkowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Przychodnia Medycyny Rodzinnej Nowy Fordon
ul. Kleina 1
Fordon, Bydgoszcz

Pani doktor jest niezwykle uprzejma, ma doskonałe ,przyjacielskie podejście do dziecka. Cierpliwie, zrozumiale i wyczerpująco tłumaczy wszystko co niepokoi rodzica.Z całą pewnością jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zdzisław Wachecki

Krasińskiego 3 lok. 2b
85-316 Bydgoszcz

Bylam dziś pierwszy raz na wizycie u pana Doktora I to byla najlepsza decyzja. Szkoda ze Tak pozno, tyle nie przespanych nocy z powodu bolu kregoslupa. Teraz wiem ze bedzie dobrze I bede mogla normalnie funkcjonowac.

dr hab. n. med. Barbara Książkiewicz

Sanitas
ul.Curie Skłodowskiej 48, Bydgoszcz
Bydgoszcz

Być może Pani Profesor jest dobrym fachowcem ale ... Chodzi właśnie o to jaka atmosfera panuje na oddziale którym kieruje. Tego szefa boją się wszyscy i głównie to obserwuje pacjent. Bardzo to rzutuje na leczenie i traktowanie pacjenta. Jako Kierownik Kliniki nie pozwala, żeby lekarze wykorzystywali swoje umiejętności. Nie polecam oddziału który kieruje ta Pani właśnie ze względu na Nią

dr n. med. Grażyna Sergot-Martynowska

Kościuszki 15a/17
85-079 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz.Chodziliśmy wcześniej do innego lekarza ale przeszliśmy do pani doktor Martynowskiej i nie żałuję.Bardzo dobre podejście do dzieci,ustawiła prawidłowe leki i dzięki niej nie musiałam czekać długo na rezonans.Wystarczył jeden telefon i rezonans miałam w krótkim czasie.(z tego co mi wiadomo w Szp. Dz. oczekiwanie na rezonans to ok. 10 miesięcy).Pani doktor przyjmuje w Szp. Dz. i prywatnie w Centrum Medycznym Gizińskich na ul. Leśnej.Polecam panią doktor z czystym ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Robert Bielis

Wizyty domowe, Neurolog

Bydgoszcz

mąż był u niego dwa razy z bólem krzyża, za pierwszym razem doktor ostukał go młoteczkiem, sprawdzając poprawność odruchów neurologicznych, ale w sprawie, z którą do niego poszliśmy zlecił tylko rentgen, z którego nic nie wynikało. mąż skarżył się na silny ból, który nie pozwalał mu momentami normalnie chodzić, a doktor na to, że gdyby się pogorszyło to wtedy mamy do niego przyjść! zmieniliśmy neurologa - inny lekarz zamiast niepotrzebnie ...

Neurolodzy w Bydgoszczy