Neurolog Bydgoszcz

lekarz Andrzej Zahorski

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy
ulica Szpitalna 19
85-001 Bydgoszcz

Dzieki Dr Zahorskiemu zyje tylko Dr Zahorski rozpoznal sie na mojej chorobie ,po pol roku bieganiach po innych lekarzach .
Dziekuje DR uratowal mi pan zycie to dzieki panu stwierdzono Tetniaki mozgu
Opinia dodana przez: MARIOLA

lekarz Ewa Trzebińska

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza, pomogła mnie i paru znajomym.

lekarz Krystyna Słaboszewska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Od 6 do 23 roku życia byłem pacjentem Pani Doktor Krystyny Słaboszewskiej. Leczyła mnie na Syndrom Tourette'a. Pani Doktor jest cudownym człowiekiem. To prawdziwy anioł! Prowadziła moją chorobą profesjonalnie. Pomimo tego, że moja choroba jest przewlekłym, wrodzonym zaburzeniem neurologicznym, którego nie można wyleczyć do końca życia, to za sprawą Pani Doktor miałem etapy znacznego wyciszenia! Bardzo mile wspominam Panią Doktor i życzę jej wiele dobrego na dalsze lata życia. Uczęszczałem ...

lek. med. Dawid Parzybut

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Taki lekarz to w tych czasach rzadkość.Kompetentny,uważnie słucha pacjenta i poświęca mu czas.Dociekliwy,szuka przyczyny choroby a nie maskuje jej objawy.Bardzo miły.Godny polecenia !
Opinia dodana przez: Paaaat

lek. med. Dagmara Sobczyńska

Neurolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

wizyta już od 100
Moim zdaniem i chyba nie tylko,
z tego co słyszałam, bardzo dobry lekarz, konkretny, nie mówi o pierdołach, nie nagania sobie pacjentów, tylko stwierdza fakty i proponuje leczenie czy diagnostykę. Diagnoza trafiona.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Paulina Sobieszak-Skura

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

SUPER SPECJALISTA-DIAGNOZA NA 100%.BARDZO DOCIEKLIWA PRZY ROZPOZNANIU SCHORZENIA

lekarz Bożena Zahorska

Neurolog

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Polecam, kompetętna Pani Doktor,miła, sympatyczna poświęcająca dużo czasu pacjętowi.

dr n. med. Bronisław Rudy

Psychiatra, Neurolog

Maciaszka 130
85-336 Bydgoszcz

bardzo,bardzo dobry specjalista ,sama sie u niego leczylam bardzo dawno temu,postawil dobra diagoze co inni lekarze nie mogli sie poznac,pozniej leczyl tez mojego brata , duzo mi pomogl ,mojemu bratu oraz mojej mamie za co mu dziekuje do dnia dzisiejszego. Jest przykladem dla innych lekarzy swoja profesonalnoscia.Takiego specjalisty bardzo rzadko mozna spotkac.

lekarz Piotr Burzynski

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - SPZOZ
Powstańców Warszawy 5
85-681 Bydgoszcz

Swietny specjalista, nie traci czasu na dlugie rozmowy,po kilku rzeczowych pytaniach trafnie diagnozuje chorobe.Szkoda, ze ten specjalista zmienil miejsce zamieszkania i pracy.

lekarz Anna Baranowska-Zielińska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ulica Widok 90
85-357 Bydgoszcz

Wg mojej opinii Pani Doktor niezbyt profesjonalnie podchodzi do obsługi pacjenta. Podczas badania dziecka nawet dobrze nie rozebrała, zasiała dużo wątpliwości, po czym okazało się, że po dwóch tygodniach dziecko wykonywało już wszystko co powinno, a Pani doktor wygłosiła już laborat na temat wady u dziecka. Po za ty, podczas wizyty cały czas mnie pouczała i zwracała uwagę. Wizytę odbywałam w szpitalu im. Jurasza na NFZ
Opinia dodana przez: natalia

Neurolodzy w Bydgoszczy