Neurolog Bydgoszcz

lekarz Beata Rytlewska

NZOZ Przychodnia "OGRODY"
ulica Ogrody 21
85-870 Bydgoszcz

Ta pani Dr nie jest obiektywna. Uzdrawia chorych po operacjach kręgosłupa. Jej opinie to jakaś jedna wielka ściema...I taki lekarz pracuje jako orzecznik sądu? To śmieszne
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jacek Kordalski

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Żmudzka 26A/47
85-028 Bydgoszcz

Świetny specjalista,znający się na swojej pracy lekarz polecam.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Violetta Palacz-Duda

ulica Bogusławskiego 20
85-174 Bydgoszcz

Polecam P. Doktor bardzo miła i fachowa obsługa . Super podejście i nie lekceważy pacjenta. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Dariusz Szabela

Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Józefa Sułkowskiego 58a
85-634 Bydgoszcz

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

lekarz Beata Polak

Generalska 6/37
85-825 Bydgoszcz

Podejście bardzo ogólnikowe do pacjęta, tzw, odfajkować i następny. Badanie b. pobieżne i ocena stanu zdrowia chyba na podstawie wyglądu zewnętrznego. Uśmiechnięta a le nic z tego nie wynika
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Wiesław Wróbel

Gdańska 90 pok. 44
85-051 Bydgoszcz

Stary zmanierowany lekarz nastawiony na zarabianie kasy ograniczona wiedza tylko do chelatyzacji(odtruwanie organizmu)reszta to tabu.Zszokowana pacjętka

lekarz Dionizy Fanslau

ul. Kujawska 48/11
85-031 Bydgoszcz

Ten konował nie zasługuje na jakiekolwiek uznanie. Ocena powinna być ujemna. Za swoje praktyki winien dostać dożywocie w pierdlu. Nie dość że niczego nie potrafi wyleczyć to zwodzi i okłamuje swoich pacjentow. Zapisuje leki nikomu do niczego nie potrzebne. Byle coś dać. Najlepiej drogiego. Po drugiej, trzeciej wizycie twierdzi że więcej nie może pomóc i odprawia z niczym. Na jakąkolwiek prośbę i uwagę reaguje agresywnie zapisując uszczypliwe komentarze w kartotece. ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Wanda Staszkiewicz

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Po wizycie u tej pani doktor osoba starsza może nabawić się zawału serca, jest bardzo nie uprzejma, nie miła wręcz wulgarna. Taka osoba nie powinna mieć doczynienia z ludźmi.

Paweł Bochniak

Neurolog

Poradnia Neurologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia "GDAŃSKA" w Bydgoszczy

85-021 Bydgoszcz

Pan doktor Paweł Bochniak to bardzo dobry specjalista, godny polecenia lekarz. Oddział neurologii w grudziądzu, gdzie doktor pracuje jest miejscem gdzie spotyka się personel bardzo zaangażowany w leczenie pacjentów. Ja sama byłam, no i jestem, pacjentką doktora Bochniaka. Podczas mojego pobytu na oddziale zostałam bardzo dokładnie zdiagnozowana. I choć rozpoznanie optymistyczne nie jest, bo to początki sm, to nie byłam odsyłana i zbywana. Pan doktor bardzo dociekał skąd biorą się ...

lek. med. Grażyna Sobczak-Kamińska

Neurolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz