lekarz Paweł Lisewski

Neurolog

Cudowny lekarz, świetny fachowiec, dobry, pogodny i życzliwy człowiek. Migreny to był mój kłopot, który skutecznie utrudniał funkcjonowanie. A teraz ich już nie mam, świetne uczucie, które zawdzieczam dr. Lisewskiemu. Zbadal, postawił diagnozę i jestem wolna od bólu. Dziękuję. Mówiłam, że Pan mi pomoże. POLECAM!!!!

Dr. Lisewski zawsze uśmiechnięty, uprzejmy, sympatyczny i cierpliwy lekarz. Uważnie wysłucha i zawsze ma czas dla pacjenta. Polecam wszystkim Pana Doktora. Panie Doktorze wiem, że słowo DZIĘKUJĘ to za mało, aby wyrazić wdzięczność za okazaną mi pomoc, za zainteresowanie się moimi dolegliwościami, za skierowanie mnie na badania i postawienie diagnozy. Życzę z całego serca, aby takim lekarzem Pan pozostał na zawsze. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam:) pacjentka Anna

Życzę z całego serca, aby takim lekarzem Pan pozostał na zawsze.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Pozdrawiam:) pacjentka Anna

Bardzo dobry lekarz. Ma niesamowite podejście do pacjenta, wysłucha dokładnie zbada, bardzo rzeczowy i konkretny. Wie jak pokierować chorobą i jak pomóc. Wszystkim pacjentom gorąco polecam a reszta lekarzy może brać przykład.

Bardzo dobry profesjonalny lekarz. Wielki specjalista w swojej dziedzinie. Polecam z całego serca .Dziękuję że to Pan doktor miał mnie pod opieką w szpitalu.

DOBRY SPECJALISTA .MIŁY ,UPRZEJMY,SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE. POLECAM WIZYTĘ U PANA DOKTORA LISEWSKIEGO.

Mój tata leczy się u Pana Doktora na chorobę Parkinsona. Choroba jest już bardzo zaawansowana i inni lekarze mówili,, nic więcej już nie można zrobić" Pan doktor udowodnił,że jednak można. Do tego miły i uprzejmy Bardzo bardzo polecam tego lekarza

Bardzo dobry i wspaniały lekarz, od dawna miałam problemy z pieczeniem i bólem rąk, które dokuczały mi tak bardzo, że nie mogłam spać. Dr Lisewski już na pierwszej wizycie zapisał takie leki, które znacznie zmniejszyły te bóle, a następnie tak zmienił moje leczenie, że zupełnie zapomniałam o nieprzespanych nocach i pieczeniu rąk. Gorąco polecam tego lekarza.

Bardzo dobrze zostałem przyjęty przez lekarza Lisiewskiego. Zostałem serdecznie przyjęty, pan doktor był miły. Polecam go potrzebującym pomocy lekarza neurologa.

Bardzo dobry lekarz. Świetny specjalista. W moim przypadku natychmiastowo udzielił pomocy oraz zalecił odpowiednie leki.

polecam wszystkim pana doktora bardzo dobry mily poswieca swoj czas pacjentom jest dokladny cierpliwy pomogl mojej mamie jest wlasciwym czlowiekiem na wlasciwym miejscu