Neurolog

Alcor. Centrum medyczne - wizyty domowe Lekarzy specjalistów 24h
Żegańska 21/23

Wolny termin: dzisiaj o 18:00. Sprawdź inny.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor jest wzorem lekarza. Zachowuje się jak zwykły człowiek i rozumie problemy zwykłego człowieka. Nie jest nadęta i nie chodzi z głowa zadartą do góry jak niektórzy. Traktuje ludzi bardzo dobrze, po ludzku no i potrafi słuchać. To jest lekarz z powołania. Tacy lekarze powinni być podawani jako przykład dla młodych medyków. Polecam panią Doktor przez duże D.

Opinia dodana przez: Zadowolony

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Kiedy mąż nagle trafił na oddział neurologiczny Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, na salę, na której chorymi opiekował się dr J. Dzieciuch, sprawdziłam w Internecie opinie innych pacjentów o tym lekarzu. Byłam niespokojna. Miałam mieszane uczucia. Nie wiem skąd takie rozbieżności w opiniach?
Lekarz okazał się osobą bardzo kompetentną, kompleksowo podszedł do schorzenia. Zlecił mnóstwo badań, wykazywał duże zainteresowanie samopoczuciem męża (a także współpacjentów).
Prawdą jest, że jest małomówny, ale ...

Prawdą jest, że jest małomówny, ale zapytany, szczegółowo odpowiadał na zadane przez nas pytania, wyjaśniając wszystkie nasze wątpliwości. Jest uprzejmy i bardzo zaangażowany w swoją pracę - prawdziwy lekarz. Godny polecenia.
Opieka lekarska i pielęgniarska na tym oddziale bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Nie sadzę, abyśmy mieli wyjątkowe szczęście. Tam chyba tak naprawdę jest!
I mąż i ja szczerze polecamy opiekę medyczną doktora Jacka Dzieciucha i całego personelu oddz. neurologicznego z Ordynatorem na czele.

Opinia dodana przez: Urszula

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, podczas wizyty interesuje sie pacjentem, celnie stawia diagnozy.

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Ewelina Monika Górska

Wizyty domowe, USG

Centrum Neurologiczno-Diagnostyczne Ewelina Górska
ul. Stołeczna; Białystok
15-879 Białystok

Wolny termin: jutro o 07:00. Sprawdź inny.

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Wolny termin: jutro o 08:20. Sprawdź inny.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Pani Doktor jest bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem. Byłam na wizycie kilka tygodni temu i muszę przyznać, że to jeden z najserdeczniejszych lekarzy z jakim miałam kontakt do tej pory - poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, dokładnie wyjaśniała, słuchała uważnie tego, co mówię, zadawała pytania, badała mnie, oglądała wyniki badań (a nie każdy lekarz był tak uprzejmy żeby chociaż na nie spojrzeć), przygotowała opinię, o którą prosiłam. Pani Doktor ma bardzo dużą wiedzę, a w połączeniu z jej serdecznym stosunkiem do pacjenta, według mnie, czyni to z niej idealnego lekarza :)
Pozdrawiam,
Agnieszka

Opinia dodana przez: agnieszka
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Ta pani doktor jest neurologiem i nic nie wiem o jej kompetencjach specjalistycznych, ale zarządza tzw "Spółką Lekarską" w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 16/22, w której ceny za USG żył kończyn dolnych niezgodne są z cenami dostępnymi na ich stronie w internecie. Patrz w cenniku USG naczyniowe :"doppler żył lub tętnic (dwie kończyny) - 180 PLN". Po fakcie, kiedy musiałam zapłacić znacznie większe pieniądze niż się spodziewałam po przeczytaniu cennika na ich stronie ,jej pracownica pokazała mi kartkę z "nowymi" -"aktualnymi" cenami. Byłam zszokowana.Ponieważ pani kierownik nie było, przyjechałam tam po paru dniach, żeby wyjaśnić sprawę, ewentualnie odebrać "nadpłatę", rozmawiałam z nią , była bardzo miła , ale w sposób stanowczy, choć niezbyt dla mnie jasny, tłumaczyła, że oni mają już całkiem inny cennik, że zmienili lekarza na (w domyśle) bardziej fachowego, że musiała ceny dostosować do cen, jakie występują w innych prywatnych spółkach medycznych w tym rejonie Warszawy, itp, itd..., enigmatycznie twierdziła, że na zmiany treści swojej strony internetowej musi czekać w jakiejś długiej kolejce - bo fachowiec "zajęty". Piszę, bo po rozmowie z panią prezes, naprawdę bardzo miłej, padło nawet słowo "przepraszam" więc byłam pewna w końcu zmienią ten cennik w internecie. Ale, ta kolejka, w której ta "spółka lekarska" czeka na dokonanie zmiany cennika przez fachowca na swojej stronie internetowej - musi być bardzo długa - minęło parę miesięcy , a cennik z nieaktualnymi cenami nadal jak był tak jest widoczny na stronie internetowej i tak naprawdę nie wiem, czy ten cennik "z kartki oprawionej w folię" nie został zastosowany tylko i wyłącznie dla mnie...