Neurolog W Okolicach Dobra

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Wspaniała osoba godna zaufania, poświęca tyle swojego czasu ile trzeba oraz pełne oddanie swojej specjalizacji jak i człowieczeństwa pacjentowi. Nie spotkałem się spośród wielu z tak dobrym doktorem jak Pani Waroch. Naprawdę mało jest takich ludzi. Polecam każdemu potrzebującemu pomocy w sprawach neurologicznych w 100%.

Opinia dodana przez: Marek
Pediatra Konin lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Brzeźno, ul. Główna 10
Konin

witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" po urodzeniu drugiego dziecka. Wspierała mnie w okresie strachu o maleństwo i początków karmienia piersią, zachęcała do wsłuchania się w intuicję, zaufania matce naturze, podkreślała siłę więzi między matką a noworodkiem w pierwszych tygodniach jego życia. Ta rozmowa bardzo dużo mi dała i pozwoliła uporać się z poporodowymi smuteczkami, polecam bardzo panią doktor Anne Wolbach-Gołębiowską

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
62-800 Kalisz

Oj powiem że ma podejście do pacjeta, umie podnieść na duchu. Profesjonalistka w tym co robi. Potrafi pomóc. Posiada duza wiedzę medyczną. Po dłuższej terapii zostałem wyłączony. Pozdrawiam serdecznie. M. B.

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Pani doktor jest lekarzem bardzo dokladnym i sumiennym,tlumaczy schorzenie i sposob leczenia,uwazam ze jest lekarzem godnym zaufania.

Opinia dodana przez: Malgorzata

Ogrodowa 3
99-200 Poddębice

Od kilku lat żona jest pacjętką doktor Ciach jeśli ocenić panią doktor w skali od 1 do 5 to daję10! we wszystkich kategoriach

Opinia dodana przez: Waldek

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

Nie będę się długo rozpisywał, ale byłem kilka razy i na NFZ i prywatnie w Krotoszynie i podsumowując naprawdę warto, mój ciężki temat w końcu udało się ogarnąć :)

Opinia dodana przez: tomasz

zoz konin

62-500 Konin

Z uwagi na moją chorobę miałam już styczność z wieloma neurologami i według mnie dr Sobczyński jest najlepszy. Jest naprawdę kompetentnym lekarzem. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Nawet jeśli czegoś nie jest pewien to potrafi się do tego przyznać i szuka tej informacji żeby przekazać pacjentowi jak najwięcej dokładnych informacji. Zawsze poświęca pacjentom tyle czas ile potrzebują. Jest cierpliwy bardzo miły i ma tyle empatii ile nie spotkałam jeszcze u żadnego innego lekarza. Odpowiada na wszystkie pytania z cierpliwością. Jest wyrozumiały i można zawsze na niego liczyć. Jeszcze nigdy nie odmówił mi pomocy. Zawsze stara się pomóc najlepiej jak potrafi. I przede wszystkim pacjent nie jest mu obojętny. Dba i interesuje się swoimi pacjentami. Dla najlepszy lekarz! Polecam!

Opinia dodana przez: K.

ZOZ Łęczyca

Łęczyca

Bardzo sympatyczny i widać, że rozchwytywany lekarz. Czasem trudno nadążyć za tym co mówi, ale jak coś nie jest zrozumiałe i poprosi się o powtórzenie, bądź wytłumaczenie z uśmiechem bez problemu wytłumaczy. Fachowe podejście, rzeczowy. Potrafi humor poprawić żartem. Pozdrawiam Doktora

Opinia dodana przez: Zdzisława

Kalisz

Pani doktor leczyła moje dziecko, zawsze znalazła czas na rozmowę, mogłam nawet do Niej zadzwonić na telefon prywatny, nawet do domu. Zawsze doradziła, naprawdę wiele straciliśmy Jej odejściem do Wieczności, niekiedy myślę co doradziłaby mi Pani Doktor, bardzo często Ją wspominamy.

Opinia dodana przez: Mira

NZOZ REH - MED
ulica Mickiewicza 14
98-200 Sieradz

Nareszcie prawdziwy lekarz, dociekliwy w sensie zlecanych badan i interpretacji ich wynikow, bardzo komunikatywny i wyrozumialy a przy tym co dosc rzadko sie zdarza mily i sympatyczny. Goraco polecam.