Neurolog Gdańsk

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem

Opinia dodana przez: Magda

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Majewskich 26
80-457 Gdańsk

Pani Doktor jest lekarzem z powołania!!! Bardzo dużo czasu poświęca każdemu pacjentowi. Wszystko tłumaczy, zastanawia się nad pacjentem. Jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Polecam !!!

Opinia dodana przez: Anna

Krzysztof Majdyło

Wizyty domowe, Pediatra

Myśliwska 46D/7
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz z wielkim sercem do swoich pacjentów. Dziękuje mu za opiekę nad moimi Rodzicami.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Dom Medyczny "Abrahama" NCMed Przychodnie
Abrahama 25
80-307 Gdańsk

Pani doktor Ewa Albinger - neurolog, zmieniła adres, pod którym przyjmuje prywatnie pacjentów - obecny adres to Gd-Oliwa, Żeglarska 4 , / niedaleko poprzedniego gabinetu / w budynku przychodni.

Opinia dodana przez: Jerzy

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo ciepła, życzliwa osoba. Mimo "wiecznego" tłoku przed gabinetem, poświęca tyle czasu każdemu Pacjentowi ile ten potrzebuje. Doktor jest bardzo cierpliwa i pomocna. Oby wiecej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Kasia

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.
Takie mam zdanie o Doktorze Schinwelskim po sześciu wizytach. Polecam

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.
Takie mam zdanie o Doktorze Schinwelskim po sześciu wizytach. Polecam

Opinia dodana przez: Ann

Gdańsk

Wspaniały lekarz, Doskonały Wnikliwy Diagnosta,traktuje pacjenta jak człowieka a nie numer statystyczny, Bardzo Dokładnie analizuje schorzenie informuje o chorobie i Formach leczenia. Zasługuje na Szczególny Szacunek i Polecenie.
Darmio.

Darmio.

Opinia dodana przez: Darmio dariuszmio

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Do Pana Doktora napisałam maila pełna obaw i niepokoju przed trudną operacją neurochirurgiczną usunięcia nerwiakowłokniaków u syna. Zadzwonił, długo ze mną rozmawiał - dał mi wsparcie. Jestem wdzięczna, że Pan Doktor poświęcił czas nie " swojemu" pacjentowi, gdy tylko przeczytał mail. Bardzo miło, że są tacy empatyczni lekarze. I tacy wspaniali fachowcy ze Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, którzy potrafili pomóc mojemu dziecku- Doktorzy Wasilewski i Libionka.

akademia medyczna

Gdańsk

Przecudowna osoba. Lekarz z powołania. Wszystko wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie, a przy tym jest bardzo serdeczna. Polecam.

Opinia dodana przez: Natalia

Pilotów 8c
Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z leczenia, Pani dr postawiła mnie na nogi!:)

Jestem bardzo zadowolona z leczenia, Pani dr postawiła mnie na nogi!:)

Neurolodzy w mieście Gdańsk