Neurolog Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, fachowy i życzliwy. Leczę się u pani doctor w Luxmed Gdańsk. Mam 77 lat i liczne dolegliwości, więc moje leczenie nie jest proste.

Opinia dodana przez: Marianna

Przychodnia
Kartuska
80-832 Gdańsk

CUDOWNA PANI DOKTOR ZALECILA NAJLEPSZE LECZENIE DLA MĘŻA. DZIĘKUJE.

CUDOWNA PANI DOKTOR ZALECILA NAJLEPSZE LECZENIE DLA MĘŻA. DZIĘKUJE.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Dr Niznikiewicz w listopadzie 2011 r. poswięcił mi niezwykle wazne 90 minut konkretnej rozmowy.Wiedziałem juz wczesniej, ze mam guza w mózgu ,i ze wszystkich sił usiłowałem obejść operację, bo obczytałęm się o straszliwych skutkach takich zabiegów . To była chyba najwazniejsza rozmowa w moim zyciu, bo w jej wyniku musiałem wszystko postawic na jedną kartę.Zrobiłem to dzięki spokojnemu tłumaczeniu doktora ,jego cierpliwym wyjasnianiu co to jest neuronawigacja neurochirurgiczna ,i jakie mam szanse ,nie tylko na przezycie, ale i na wyzdrowienie Ostatecznie za jego radą zdecydowałem się na zabieg operacyjny ufająć, ze dr Niznikiewicz ma w takich przypadkach wieloletnie doswiadczenie, charyzmę i wiedzę oraz rozeznanie rynku operatorów, co powinno razem wystarczyć abym mógł żyć na nowo. Obecnie jestem 2 miesiące po zabiegu w Berlinie, i w marcu wracam do pracy. Moje dzieci i żona modlą się za Dr Niznikiewicza ,między innymi o to, aby kiedys ,gdy nie daj Boze, znajdzie w podobnych cięzkich chwilach jak niedawno byłem ja, objawił mu się się inny lekarz, który wskaże mu równie trafną drogę postępowania jak On wskazał mnie. W takich przypadkach gdy gra się o wszystko jedyną prawdziwą rekomendacją jest wynik koncowy. Wdzięczny pacjent Blaszkowki Kamil i jego rodzina

Szpital Wojewódzki

Gdańsk

Ujmujące, godne prawdziwego lekarza podejście do pacjenta,rodziny i schorzenia.

Ujmujące, godne prawdziwego lekarza podejście do pacjenta,rodziny i schorzenia.

Gdańsk

Bardzo kompetentny, fachowy lekarz, a do tego sympatyczna i niezwykle pomocna osoba. Pani doktor jest zainteresowana małym pacjentem i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania rodzica - mimo ewidentnie ogromnego natłoku zajęć.

Opinia dodana przez: Joanna

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy
Grunwaldzka 68
80-244 Gdańsk

Konkretny i rzeczowy. Świetnie dobrane leki. Jak dla mnie to najlepszy neurolog w Gdyni. Dziękuję i polecam.

Opinia dodana przez: Ania

Zamenhofa 11
80-284 Gdańsk

Nie polecam. Bogatelizuje problem pacjenta, nie szuka przyczyn dolegliwości jeżeli nie jest to standardowa dolegliwośc, bez empatii. Ze stwierdzeniami ze ludzie ślepi tez żyja. Dodam że mam 30 lat. Właściwie wg niej z każdymi dolegliwościami da się żyć. Kompletne nieporozumienie.

Opinia dodana przez: Van

Partyzantów 49b
Gdańsk

prof dr JAROSŁAW SŁAWEK to wyśmienity lekarz nie tylko na 5 lecz uważam na 6 i powiem to każdemu głosno i dobitnie, niech wszyscy wiedzą i mają również szansę dotrzeć do znakomitego specjalisty, stwierdzam to z całym swoim przekonaniem i z całą stanowczością. Zawsze tego lekarza polecam ilekroć słyszę że ktoś potrzebuje dobrego specjalisty. Jest to człowiek uprzejmy, kompetentny, kontaktowy, konkretny i mogę się wypowiedzieć o NIM tylko w samych superlatywach. Można powiedzieć, że to przede wszystkim BARDZO DOBRY CZŁOWIEK, a przede wszystkim w 100% LEKARZ Z PRAWDZIWYM POWOŁANIEM I PASJĄ W PRACY KTÓRĄ WYKONUJE(mimo młodego wieku). Zostałam nie tylko WIELOKROTNIE wzorowo potraktowana dlatego krew mi się burzy i czytać się tego nie da jak widzę takie brednie, bzdury i oszczerstwa o PROFESORZE. Uważam, że opinia po jakimś rozgoryczonym jednorazową wizytą pacjencie dotkniętym chorobą nie jest i nie powinna być brana pod uwagę przez chorych ludzi którzy potrzebują fachowej opieki medycznej na wysokim poziomie medycznym. Dr Sławek bowiem to LEKARZ przez duże „L”, który JEST przykładem do naśladowania dla innych lekarzy, od którego mogą się uczyć inni lekarze, specjaliści, neurolodzy. Uważam, że to ZNAKOMITY FACHOWIEC. Ja nie miałam żadnych znajomości trafiłam do Poradni w GDAŃSKU na skierowanie jak wiele innych ludzi z odległego od Gdańska – L-ka (można powiedzieć przepraszam, że może kogoś obrażę „prowincji”) na kasę chorych z NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA, ale ilekroć miałam wyznaczoną wizytę, nie było tak żebym przyjechała na darmo, żeby dr nie miał dla mnie czasu, a wprost przeciwnie zawsze mogę powiedzieć „wciskał” mnie w swój grafik wizyt pozaplanowo (w tej chwili jest tak również). To profesor ustawił mi leki przy chorobie Parkinsona kompleksowo (chociaż mam dobre i złe dni jak każdy). To jemu zawdzięczam swój stan zdrowia w jakim teraz jestem, że czuję się po lekach naprawdę dobrze (choć za mną naprawdę ciężki rok, bo obowiązków mam wiele. Jestem bowiem matką dwójki małych dzieci w wieku 4 i 9 lat, pracuję zawodowo i Bóg jeden wie, że czasami w br. bywało bardzo ciężko w pracy to jednak udało mi się skończyć studia licencjackie mimo, że choroba spowodowała że ciężko mi było nadążyć z pisaniem, robieniem notatek, zaliczaniem sesji w sposób pisemny bo za wolno pisałam to dodam, że nawet stypendium naukowe miałam i udało mi się obronić z pomocą Boską w pierwszym terminie, choć wiele kolegów i koleżanki jeszcze się z tym borykają do dnia dzisiejszego) i nie przypominam osoby z przed roku. Nadmienię bo uważam, że to ważne, że lekarz również informował mnie o wynikach badań telefonicznie, abym nie musiała specjalnie przyjeżdżać do Gdańska (sam to zaproponował i zawsze dotrzymywał słowa) co u lekarzy z którymi dotychczas miałam kontakt nigdy mi się nie zdarzyło. Więc nie mogę się zgodzić z moim przedmówcą i uważam jego wypowiedź za wielce niesprawiedliwą a wręcz krzywdzącą. W Poradnia Chorób Pozapiramidowych w która mieści się w Szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku, gdzie przyjmuje kilku lekarzy neurologów. Jeden z nich powiedział kiedyś, a było to na wizycie w grudniu 2010r. gdy poinformowałam go z wielką radością bo udało mi się zarejestrować na pierwszą wizytę właśnie do profesora cytuję „ja panią rozumię, jest pani młoda więc chce być pani pod najlepszą opieką medyczną, my zresztą wszyscy uczymy się od mistrza”. Ja jestem tego samego zdania co dr S. i jestem wdzięczna BOGU, że gdy zachorowałam na tak poważną, a ciągle potrzebującą rozwiązań, odpowiedzi na wiele pytań chorobę jaką jest PARKINSON udało mi się trafić pod tak dobrą, a wręcz doskonałą opiekę medyczną jaką reprezentuje sobą przede wszystkim doskonały CZŁOWIEK LEKARZ PROFESOR DOKTOR SŁAWEK.

Przychodnia Przyszpitalna

80-101 Gdańsk

Serdecznie polecam Pana Doktora. Trafiłam do niego po wielu wizytach u różnych neurologów. Doktor przed pierwszą wizytą poprosił o dostarczenie mu pełnej dokumentacji medycznej, by na wizycie mieć już pewien obraz choroby. Podczas wizyty dr Fryze był bardzo skupiony, skrupulatny, dopytywał o pewne szczegóły, wysłuchał wszystkiego, co miałam do powiedzenia. Następnie dokładnie zbadał. Ten doktor nie rzuca słów na wiatr, mówi dokładnie o swoich podejrzeniach i dalszej drodze diagnostyki czy leczenia. To co dla mnie było najważniejsze, to niezwykle sympatyczne podejście do pacjenta. Jestem osobą młodą i pomimo podejrzenia ciężkiej choroby wizyty u Pana Doktora nastrajają mnie bardzo pozytywnie. Wiem, że mogę spytać o wszystko, czego nie rozumiem, czy o to co mnie niepokoi. Nie czuć presji czasu podczas wizyty. Doktor poświęca go tyle, ile pacjent potrzebuje. Gorąco polecam. Szkoda,że nie ma więcej tak taktownych i kompetentnych lekarzy.

MEDCARE- Specjalistyczna Opieka Medyczna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Waryńskiego 45B/2
80-433 Gdańsk

Do dzisiaj jej jestem wdzięczna. Pani Doktor wyciągnęła mnie z wylewu podpajęczynówkowego. Nie tylko żyję, ale jestem sprawna we wszystkich funkcjach intelektualnych i fizycznych. Dzięki Pani Doktor wciąż cieszę się życiem.

Opinia dodana przez: ula

Neurolodzy w mieście Gdańsk