Neurolog Gdańsk

MirosŁawa Michalska

Neurolog dziecięcy

Gdańsk

Pani doktor Miroslawe Michalska poznałam na rekolekcjach w Konstancinie. Miła i dobra osoba. Kompetentna i doświadczona. Potrafiła każdemu wytłumaczyć i pomóc. Odpowiadała na każde pytanie. Podziwiam wiedzy. Polecam. Jakby mogłam trafić do niej na wizytę to z miłą chęcią. Dziękuję Pani za poświęcony czas i poradę. Dużo zdrowia życzę. Pozdrawiam. 👍💓💐

lekarz Wiesława Hołub-Kucharska

MEDCARE- Specjalistyczna Opieka Medyczna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Waryńskiego 45B/2
80-433 Gdańsk

Do dzisiaj jej jestem wdzięczna. Pani Doktor wyciągnęła mnie z wylewu podpajęczynówkowego. Nie tylko żyję, ale jestem sprawna we wszystkich funkcjach intelektualnych i fizycznych. Dzięki Pani Doktor wciąż cieszę się życiem.
Opinia dodana przez: ula

lekarz Krystyna Kubera

Michałowskiego 48
80-300 Gdańsk

Zadzwoniłem do tej pani prosząc o poradę, bo zacząłem niewyraźnie mówić. Ta poradziła mi abym wziął aspirynę i położył się na dwie godziny. Po tych dwu godzinach ponownie zadzwoniłem, bo było co raz gorzej. Poradziła mi aby taksówką pojechał do szpitala a tam dadzą mi kroplówkę i mi wszystko przejdzie. Udałem się do szpitala na Zaspie a tam stwierdzono udar. Zapytano dlaczego nie wezwałem karetki i dlaczego przyjechałem tak późno. ...
Opinia dodana przez: majorwk

dr n. med. Krzysztof Magiera

Psychiatra, Neurolog

Ciołkowskiego 5d/14 (IV p.)
80-463 Gdańsk

Kompletnie ignoruje pacjenta. Po półtoragodzinnym oczekiwaniu na wizytę (p. Magiera dyskutował w tym czasie z innym pracownikiem przychodni MSWiA)zapukałam i poprosiłam o przyjęcie. Był zajęty. Na pytanie o zmianę terminu (Muszę jeszcze, niestety, pracować)polecił sobie "nie przeszkadzać" . Może klapki z oczu mu spadają jak leczy za pieniądze. W państwowej placówce OMIJAĆ Z DALEKA

dr n. med. Stefan Teresiński

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy

80-244 Gdańsk

Starszy neurolog z dużym doświadczeniem. Godny zaufania.

lekarz Karol Szadejko

Wojskowy Szpital Specjalistyczny w Gdańsku
ulica Polanki 117
80-305 Gdańsk

Doktor Szadejko jest doskonałym specjalista, pomógł mi chyba w ostatnim momencie, inni lekarze zawiedli ale dociekliwość pana doktora sprawiła że zaczynam "wychodzić" z choroby. W skali 1 do 10 daje doktorowi 100!!! Za dociekliwość kompetencję i bardzo ludzkie podejscie!
Opinia dodana przez: Roman
Bardzo dobry lekarz. Od trudnych przypadków. Zaangażowana. kompetentna. Bada dokładnie. Bardzo polecam.

dr n. med. Agnieszka Matheisel

Neurolog dziecięcy

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Katarzyna Puzon-Szczotka

Neurolog

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Byłam wczoraj na pogotowiu w Wejherowie z ostrym bólem karku i całej lewej strony . Pani doktor dokładnie zbadała zrobiła wywiad i dostałam kroplówki .Super się na drugi dzień czuje.Pełen profesjonalizm znakomity lekarz dziękuje bardzo za pomoc 😁
Opinia dodana przez: Bozena

prof. dr hab. Walenty Nyka

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Do Pana Doktora napisałam maila pełna obaw i niepokoju przed trudną operacją neurochirurgiczną usunięcia nerwiakowłokniaków u syna. Zadzwonił, długo ze mną rozmawiał - dał mi wsparcie. Jestem wdzięczna, że Pan Doktor poświęcił czas nie " swojemu" pacjentowi, gdy tylko przeczytał mail. Bardzo miło, że są tacy empatyczni lekarze. I tacy wspaniali fachowcy ze Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, którzy potrafili pomóc mojemu dziecku- Doktorzy Wasilewski i Libionka.

Neurolodzy w Gdańsku