Neurolog Gdańsk

MEDCARE- Specjalistyczna Opieka Medyczna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Waryńskiego 45B/2
80-433 Gdańsk

Do dzisiaj jej jestem wdzięczna. Pani Doktor wyciągnęła mnie z wylewu podpajęczynówkowego. Nie tylko żyję, ale jestem sprawna we wszystkich funkcjach intelektualnych i fizycznych. Dzięki Pani Doktor wciąż cieszę się życiem.
Opinia dodana przez: ula
Uważam, że pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem który dba o pacjenta. Pierwszy raz spotkałam lekarza, który dzwoni do pacjenta z pytaniem "jak się czuje". Często leczę się prywatnie u różnych specjalistów i nie spotkałam jeszcze tak profesjonalnego lekarza, który wykonuje swój zawód nie za karę tylko z powołania.
Opinia dodana przez: Zofia

Przychodnia Neurologiczna
Gdańsk, ul.Powstańców Warszawskich
Gdańsk

Postawił prawidłową diagnozę schorzenia, którego przez 4 lata nikt nie „zauważał”. Niestety trudno się zapisać na wizytę bo jest długa kolejka.
Opinia dodana przez: Piotr

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KALETNICZA
Kaletnicza 3-7
80-831 Gdańsk

Pani doktor NIE MA TYTUŁU DOKTORA NAUK MEDYCZNYCH ,choc nie ma to najmniejszego wpływu na jej kompetencje ,gdyż jest to tytuł naukowy ,a nie stopień specjalizacji

revimed
Gdańsk ul. Abrahama 1A
80-307 Gdańsk

PAN DOKTOR LECZY MNIE OD KILKU LAT MAM PROBLEM PO WYPADKU I DOLEGLIWOSCI ZAWSZE WRACAJA ALE MANUALNE ZDOLNOSCI DOKTORA DAJA DOBRE EFEKTY DO TEGO ZABIEGI MOZNA BRAC U INNYCH FIZJOTERAPEUTOW GDZIE KOMU PASUJE JA MAM WSPANIALA FIZJOTERAPEUTKE W PRUSZCZU .PRAWDA JEST ZE DOKTOR NIE OGLADA WYNIKOW ANI PRZESWIETLEN PRZYNIESIONYCH NA WIZYTE ALE STAWIA DIAGNOZY ODPOWIEDNIE .GODNY POLECENIA POLECAM
Opinia dodana przez: ALINA

Enel-Med
ul. Grunwaldzka 136
Gdańsk

Jest to lekarz który potrafi pomóc we wszystkich kłopotach neurologicznych. Pani neurolog jest profesjonalistką w pełnym znaczeniu tego słowa.
Opinia dodana przez: Zbyszek

Gdańsk

Dzis bylam z synami na wizycie u dr Michalskiej. Konkretna babka, potrafi wysluchac jaki jest problem,co niepokoi. W zrozumialy sposob potrafi wytlumaczyc dlaczego takie bedzie postepowanie i dalsze leczenie, badz jego brak. Ma naprawde dobre podejscie do swojego pacjeta. Jesli szukacie dobrego neurologa dzieciecego, z czystym sumieniem polecam dr Hanne Michalska
Opinia dodana przez: Karolina

Michałowskiego 48
80-300 Gdańsk

Zadzwoniłem do tej pani prosząc o poradę, bo zacząłem niewyraźnie mówić. Ta poradziła mi abym wziął aspirynę i położył się na dwie godziny. Po tych dwu godzinach ponownie zadzwoniłem, bo było co raz gorzej. Poradziła mi aby taksówką pojechał do szpitala a tam dadzą mi kroplówkę i mi wszystko przejdzie. Udałem się do szpitala na Zaspie a tam stwierdzono udar. Zapytano dlaczego nie wezwałem karetki i dlaczego przyjechałem tak późno. ...
Opinia dodana przez: majorwk

Pegaza 34
80-299 Gdańsk

wizyta za wizyta i poza tym, ze pieniadze topnieja to nie poznalam przyczyn moich dolegliwosci. gabinet na koncu swiata, paskudny dojazd - korki po poludniu (od 17ej wizyty). glowne spostrzezenie - mnostwo badan, mnostwo pieniedzy i... nic. w moim przypadku KLAPA. zmienilam lekarza ;-(

ul. Pilotów 23E/1
80-460 Gdańsk

W trakcie wizyty dowiedziałam się, że doktor zmieniła godziny przyjęć: nie będzie już przyjmować popołudniami, ponieważ - jak oznajmiła mi dwukrotnie - "też chce mieć życie prywatne". Na mój nieśmiały protest, że w takiej sytuacji muszę brać za każdym razem dzień urlopu usłyszałam: "specjalnie dla pani nie przyjdę po południu". Ja tego bynajmniej nie oczekuję, ale ta uwaga zabrzmiała bardzo niegrzecznie.
Byłam ostatnią danego dnia pacjentką i doktor najwyraźniej spieszyła ...
Opinia dodana przez: Nell

Neurolodzy w Gdańsku