Neurolog Gdańsk

Ciołkowskiego 5d/14 (IV p.)
80-463 Gdańsk

Kompletnie ignoruje pacjenta. Po półtoragodzinnym oczekiwaniu na wizytę (p. Magiera dyskutował w tym czasie z innym pracownikiem przychodni MSWiA)zapukałam i poprosiłam o przyjęcie. Był zajęty. Na pytanie o zmianę terminu (Muszę jeszcze, niestety, pracować)polecił sobie "nie przeszkadzać" . Może klapki z oczu mu spadają jak leczy za pieniądze. W państwowej placówce OMIJAĆ Z DALEKA

Heweliusza 13 lok. 7
80-890 Gdańsk

Czy moze wie ktos lub ma kontak do Pana Lek. Waldemara Przybyły gdzie teraz ma swoj gabinet. Prosze o pomoc.
Opinia dodana przez: Piotr

Gabinet Lekarski

80-041 Gdańsk

Osobiście uważam tą Panią dr za mega konkretną, nie owija w bawełnę tylko mówi wprost : "zalecam dużo ćwiczeń, zrobić jak najwięcej żeby zrzucić kilka(naście) kilogramów, brać leki i za 3 m-ce spotykamy się". Ponieważ ból mojej przepukliny m-dzy kręgowej był okropny, wziąłem sobie to do serca i z całejmocy wziąłem się do roboty. Brałem leki, mniej jadłem i ćwiczyłem - ból ustępował. Później Pani zaleciła mi basen, korzystam. Dzisiaj ...
Opinia dodana przez: Andrzej

PRZYCHODNIA-JAGIELOŃSKA
JAGIELOŃSKA 7
Gdańsk

POLECAM naprawdę godna polecenia pani doktor Zofia Kosińska jest bardzo sympatyczną lekarką dokładnie wysłucha pacjenta stawia trafne diagnozy kieruje na odpowiednie badania jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani doktor i na pewno będę kontynuowała wizyty po prostu jest wspaniałą specjalistką w swojej dziedzinie
Opinia dodana przez: Zofia

Dom Medyczny "Kołobrzeska" NCMed Przychodnie
Kołobrzeska 46
80-391 Gdańsk

Wspaniały człowiek i lekarz! Pani doktor kompleksowo zajęła się moim synkiem, poświęca dużo czasu na dokładne zbadanie dziecka, na wywiad z rodzicami, obserwację dziecka, ma czas na wysłuchanie pytań i udziela wyczerpujących odpowiedzi co chwila upewniając się czy wszystko jest zrozumiałe. Nie ma problemów z wystawieniem skierowań na specjalistyczne badania, czy do ośrodków rehabilitacji. Udziela cennych wskazówek, jest serdeczna i jednocześnie rzeczowa, konkretna. Bada dziecko kompleksowo i słucha rodziców. Dzięki ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy

80-244 Gdańsk

Starszy neurolog z dużym doświadczeniem. Godny zaufania.
Witam,
Pani dr Renata Hebel jest dla mnie profesjonalistką zaangażowaną w leczenie pacjenta.Po moim przybyciu do szpitala już przy wstępnym badaniu potrafiła wyeliminować chorobę, na którą inni lekarze leczyli mnie 4 lata. Wskutek czego przestałam chodzić, miałam problemy z prawą ręką ,było źle.Pani dr postawiła prawidłową diagnozę, doprowadziła do szybkiej i skutecznej operacji, zajęła się rezerwacją terminu na rehabilitację.Lekarz na przysłowiową PIĄTKĘ, bardzo , bardzo godny polecenia.Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

Pegaza 34
80-299 Gdańsk

Bardzo polecam !!! Pani doktor posiada intuicję lekarską, jest zawsze bardzo uprzejma, ma bardzo dużą wiedzę. Jednym słowem polecam
Jeżeli teraz czytasz ten komentarz a jesteś przed wizytą u tej Pani to uciekaj! Jeżeli trafiłeś na oddział neurologi a ta Pani ma Cie prowadzić-uciekaj!
chyba,że nie zależny Ci na zdrowiu.
miałam to nieszczęście trafić na ta Panią na oddziale neurologi ogólnej i nie wierzyłam tym komentarzom.

Przykre jest to jaką arogancką osobą jest ta Pani. Udaje,że słucha,chociaż Twoje objawy nic dla niej nie znaczą a przykrywa to ...
Opinia dodana przez: Beatw

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Byłam u pani doktor raptem 5 minut, w sumie niewiele się dowiedziałam, o nic mnie praktycznie nie zapytała, nie dała mi specjalnie dokończyć mówić jakie leki i dlaczego biorę. Uważam to za zmarnowany czas, bo coś mi tam zaleciła, ale jakoś nie ufam temu rozpoznaniu i nie wiem czy się decydować na przyjmowanie leków, czy szukać jeszcze innej opinii, ale wybiorę chyba tą drugą opcję.

Neurolodzy w Gdańsku