Neurolog Gdynia

- 47 lekarzy
+4 więcej

Gabinet
Olsztyńska 9/1, g.1
81-314 Gdynia

Średnia ocen: 4,4/5
Trafiłam do Pana doktora z polecenia i to był strzał w dziesiątkę. Moje badanie i rozmowa w gabinecie na Stefana Batorego trwało ponad godzinę. Nigdy wcześniej żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu .Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem w zawodzie. Polecam
Opinia dodana przez: Emilia

Przychodnia Lekarska
Armii Krajowej 44/pokój 316
81-366 Gdynia

Średnia ocen: 4,4/5
Polecam tego lekarza. Godzinna wizyta u niego to czysta przyjemność. Dobrze jak przywieziesz ze sobą rtg, rezonans. Ten lekarz słucha pacjenta. Dokładnie zbadał mój kręgosłup. Wyjaśnił przyczyny moich dolegliwości. Po dwóch wizytach i zaleconych regularnych prostych ćwiczeniach ustąpiło drętwienie nogi i bóle kręgosłupa. Nie żałuje 150 złotych za wizytę . Polecam wszystkim , którym lekarze sugerują ,że operacja jest konieczna. Za nim zdecydujesz się na operację spróbuj terapii manualnej .Naprawdę ...
Opinia dodana przez: Piotr
Średnia ocen: 4,2/5
Lekarz poświęcił mojej Mamie 10 minut na prywatnej wizycie. Nie chciał obejrzeć wszystkich badań - nie wykazał zainteresowania nimi. Twierdził, że nie musi oglądać wyników badań kręgosłupa, gdyż zawroty głowy nigdy nie mają nic wspólnego z kręgosłupem! A wystarczy sprawdzić w google, że jednak mają. Powiedział, że z zawrotami głowy trzeba się nauczyć żyć i że tego się nie leczy!
Jestem zawiedziona i nie polecam tego lekarza. Musimy poszukać innego, ...
Opinia dodana przez: Ania
+1 więcej

Przychodnia Lekarska Obłuże-Oksywie
Sucharskiego 2
81-157 Gdynia

Średnia ocen: 4,2/5
Leczę się u doktora od wielu lat. Ogromne zaangażowanie i profesjonalizm niezmiernie rzadko spotykany wśród ówczesnych lekarzy. To co dla mnie jest niezmiernie uciążliwe, to fakt, że ma niezliczoną rzeszę pacjentów i przez to bardzo trudno zarejestrować się na wizytę, nawet prywatnie. Ja ze swojej strony jestem niezmiernie wdzięczna za okazaną pomoc, bo dzięki temu funkcjonuję zarówno zawodowo jak też prywatnie na tym życiowym padole:) Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Agnieszka
+2 więcej

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Gdyni
Puławskiego 4
81-912 Gdynia

Średnia ocen: 3,6/5
W trakcie wizyty dowiedziałam się, że doktor zmieniła godziny przyjęć: nie będzie już przyjmować popołudniami, ponieważ - jak oznajmiła mi dwukrotnie - "też chce mieć życie prywatne". Na mój nieśmiały protest, że w takiej sytuacji muszę brać za każdym razem dzień urlopu usłyszałam: "specjalnie dla pani nie przyjdę po południu". Ja tego bynajmniej nie oczekuję, ale ta uwaga zabrzmiała bardzo niegrzecznie.
Byłam ostatnią danego dnia pacjentką i doktor najwyraźniej spieszyła ...
Opinia dodana przez: Nell

lekarz Jerzy Pienczk

Pediatra, Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 11

Gabinet
Goplany 1
81-524 Gdynia

Średnia ocen: 3,1/5
Nie polecam pana doktora. Z wieloma lekarzami miałam do czynienia, z jednymi współpracuje się lepiej, z innymi gorzej, z doktorem Pienczk nie da się w ogóle współpracować.
Nie tłumaczy nic, nie współpracuje z rodzicem, nie wyjaśnia, nie rozmawia. Ma swoją wizję i koniec. Jak się rodzic nie dostosuje w 100%, to figa, nic się nie da zrobić. Radzę szerokim łukiem omijać tego neurologa, jest najbardziej opryskliwym, nieprzyjemnym, a przede wszystkim ...
Opinia dodana przez: Natalia

Gabinet
ul. Fleszarowej-Muskat 19 /21 m. 5, Gdynia,
Gdynia

Średnia ocen: 3,1/5
Zdecydowanie polecam tego lekarza. Mam dwójkę dzieci, z którymi chodziłam do Pani dr przez lata. Wg mnie: profesjonalne podejście,trafne diagnozy- osoba kompetentna
Opinia dodana przez: Anonim

Grzegorz Skoczkowski

Seksuolog, Psychiatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 22

Gabinet
Masztowa 8a
81-001 Gdynia

Średnia ocen: 2,8/5
Specyficzny sposób bycia,mówienia,ale z pewnością doświadczony "fachowiec w sprawach damsko-męskich". Szybko (2 wizyty) potrafił zwerbalizować problem między mną i partnerem i -choć w tych czasach przeciętny Kowalski nie lubi, gdy słyszy pouczenie,co powinien zrobić - pan doktor klarownie, choć delikatnie przekazuje porady i sugestie w sprawie naprawy potencjalnie kontynuowanego związku.
Opinia dodana przez: Kasiek
+1 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia u Źródła Marii"
Gabrieli Zapolskiej 1 A
81-596 Gdynia

Średnia ocen: 2,2/5
Miałam pewne obawy czytając poprzednie opinie ale możliwość rejestracji wizyty w krótkim terminie była zachęta. Jestem bardzo zadowolona z możliwości skorzystania z dobrej i życzliwej rady pani doktor co do leczenia w najbliższych dniach jak i umówienia wizyty kontrolnej . Lekarz wart polecenia.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ul. Wrocławska 97B
81-530 Gdynia

Średnia ocen: 1,8/5
W całym moim życiu nie miałem do czynienia z tak niemiłym specjalistą.

Otrzymuję pytanie i nie mogę w pełni na nie odpowiedzieć, bo jest mi ciągle przerywane. Pytania dotyczące mojego stanu zdrowia były zadawane chaotycznie, nie wiedziałem czego ode mnie ta kobieta w ogóle chce, a gdy powiedziałem, że może opowiem od początku to otrzymałem odpowiedź "niech się Pan nie wymądrza". Jestem bardzo zawiedziony i niezadowolony.
Ogólnie: ...
Opinia dodana przez: człowiek

Neurolodzy w GdyniCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat