lekarz Janina Kazub

Psychiatra

Lekarz starej daty,może i doświadczona,ale niezbyt sympatyczna,wali wszystko prosto z mostu,bardzo długi czas oczekiwania na wizytę,leki,które przypisuje nie pomagają.

Podczas pierwszej wizyty u Pani doktor wydawało mi się,że w końcu trafiliśmy w dobre ręce.Długo trzeba czekać na termin przyjęcia, ale to jestem w stanie zrozumieć. Natomiast nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego skoro mam wyznaczoną godzinę na wizytę muszę siedzieć pod drzwiami jeszcze 4 godz z chorym człowiekiem i wysłuchiwać przez drzwi o ludzkich problemach.Nie rozumiem też dlaczego jeden pacjent może siedzieć godzinę w gabinecie ,a drugiego wyrzuca się po 15 min bo "czas na NFZ się skończył". Obecnie odbywają się tylko konsultacje telefoniczne i tu już jest MASAKRA ...

Obecnie odbywają się tylko konsultacje telefoniczne i tu już jest MASAKRA
Zamiast telefonu o 11 pani doktor dzwoni o 12.30 i jeszcze z pretensjami o wszystko.Podnosi głos,wręcz krzyczy-czy tak zachowuje się wysokiej rangi lekarz?!!!
Na koniec stwierdza ,że mi nie może pomóc i życzy "wytrzymałości".Taka oto porada!!!
Następna wizyta za pół roku...Jak przyjechało po raz kolejny pogotowie do mojego dziecka i panowie usłyszeli kto jest lekarzem prowadzącym to kazali go natychmiast zmienić,bardzo żałuję że ich wtedy nie posłuchałam.Taka jest opinia w świecie medycznym na temat Pani Kazub.
Życzę "wytrzymałości" dla Pani doktor i dużo zdrowia, żeby nie musiała korzystać z porad na NFZ

Lekarz godny polecenia, zauważyłem u siebie szybką poprawę stanu zdrowia po kilku wizytach ogólnie polecam tego psychiatrę

Kilka razy byłem pacjentem. Jako lekarz i człowiek Pani Doktor jest rewelacyjna pod każdym względem.

lekarz wysokiej klasy.Polecam.Leki które zapisała poskutkowały. Jestem inna kobietą, pełną zycia i humoru.

lekarz wysokiej klasy.Polecam.Leki które zapisała poskutkowały.
Jestem inna kobietą, pełną zycia i humoru.

Jest w dłuzszym wymiarze bardzo rewelacyjna. Chorzy stają się zdrowymi.Bardzo kompetentna i bardzo życiowa.Jest skuteczna oraz obiektywna.Polecam.

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Pani doktor bardzo miła, próbująca zrozumieć pacjenta. Ja też czekałem ponad 3 godziny, ale przynajmniej każdego do końca wysłucha. Wizyta bezproblemowa i cena bezkonkurencyjna z innymi prywatnymi lekarzami(cena 120-150zł).polecam

Czytając opinie o pani doktor zdecydowałam się pójść na wizytę licząc, że będzie w stanie mi pomóc. Czekałam cierpliwie w kolejce przez ponad 4 godziny. Jak już weszłam- po 20- wizyta trwala 3 minuty z zegarkiem w ręku. Lekarz przepisała mi leki nie wiedząc w sumie nic o problemie!!! Po prostu spieszyła się do domu... Żenada i całkowity brak odpowiedzialności. Poza tym pani doktor przyjmuje w pokoju, którego drzwi miałam wrażenie, że są z papieru. Wszystko słychać!!! Po spędzeniu tych kilku godzin w poczekalni wiedziałam jakie problemy mają osoby, ktore czekały w kolejce przede mną... ( dodam że pani doktor śrenio poświęca pacjentowi 30 min. ja byłam wyjątkiem). Tak chyba nie powinno być... Jak już idę do lekarza z problemem liczę chociaż na minimum prywtaności nie licząc że mnie wysłucha. Gabinet pani doktor tego nie zapewnia.

Wspaniały specjalista, gorąco polecam , indyidualne podejscie do soich pacjentów, widać ze wykonuje soją pracę z pasją.

Zgadzam sie, lekarz rewelacja. Wspanialy kontakt z pacjentem i doskonala opieka. Mozna z pania doktor porozmawiac jak z czlowiekiem a nie jest sie tylko traktowanym jak kolejny przypadek. Dlugo sie czeka w poczekalni ale to tylko swiadczy o tym, ze nie "zalatwia" pacjentow "po lebkach" ale kazdemu poswieca sporo uwagi. Poza tym ma w sobie cos takiego co sprawia, ze juz sama wizyta u niej jest terapia ;D