Filtruj terminy

Neurolog Gorzów Wielkopolski

lekarz Jarosław Belon

Neurolog dziecięcy

Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pan doktor z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Zawsze liczy się dobro dziecka. Nie zgadzam się z opiniami że prywatnie jest inne podejście. Zawsze kompleksowo odpowiada na zadawane pytania. Mojemu synkowi bardzo pomógł. Gdy była potrzeba przyjmował nas na cito i nie chciał od nas żadnych pieniędzy. Jest szczery i zawsze mówi konkretnie. Oby takich lekarzy więcej. Dziękuję Panie doktorze za Pana profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Izabela Sagańska

Dekerta
Gorzów Wielkopolski

Stary gdakający śmietnik, który już dawno powinien zejść ze sceny. Zero jakiejkolwiek wiedzy, chamstwo i arogancja. Omijajcie wiedźmę z daleka, jeżeli szanujecie swój czas i zdrowie, bo akurat to jest ostatnie co tą raszplę obchodzi. Czemu tacy ludzie dalej utrzymują posady?! Won!
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Alicja Śliwińska

wróblewskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Odradzam !!! Zero kultury osobistej. Powiedziała, że jestem gruba i że nie mam powiększonych węzłów chłonny. Teraz przez jej złą diagnozę mam wielkie problemy zdrowotne !

dr Barbara Kuczek-Cybulska

66-400 Gorzów Wielkopolski

Odradzam styczność z doktor.
Osoba mi bliska kilka razy została przewieziona do szpitala karetką po utracie przytomności. Diagnoza doktor: STRES. Wszystko tłumaczy stresem. Ma czelność jeszcze krzyczeć na matkę pacjenta, ironizować. Zachowanie karygodne.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Eugeniusz Raczko

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Jana Dekerta 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nieuprzejmy, zarozumiały, beznadziejny lekarz, nie słucha pacjenta, nie pozwala pacjentowi wypowiedzieć się na temat dolegliwości z jakimi się do niego udał, odsyła pacjenta z niczym do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na rtg czy L4 mimo że stwierdził niezdolności do pracy, nie wystawił zaświadczenia o zakazie dźwigania i z tym również odesłał do lekarza rodzinnego. Mało tego zwraca się do pacjenta " nie gadamy, mnie interesuje co boli i od ...

lekarz Janina Jamrozik

Dowgielewiczowej 15 lok. 3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor po 5 minutach badania stwierdziła że jest opóźniony umysłowo kiedy zapytałam na jakiej podstawie powiedziała że jest mało samodzielny i ona już takie dzieci widziała. Dodam że syn ma cztery latka i poszłam do neurologa bo zaniepokoilo mnie jego chodzenie na palcach. Powiedziała że neurologicznej jest wszystko ok. Kiedy zapytałam o EEG podała mi numer do kolegi-prywatnie oczywiście i stwierdziła że potem powinnam z synem iść do psychiatry. ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Danuta Zacharia

Przychodnia Dermatologiczna i Wenerologiczna
Walczaka 2E
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo niesympatyczna pani doktor. Badanie trwało kilka sekund, postawienie pieczątki
i podpis trwały dłużej!

lekarz Elżbieta Zienkiewicz

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo nieuprzejma osoba. Zachodzi pytanie czy w ogóle czyta opinie na Swój temat. Nawet jeżeli tak to niczego to nie zmienia, bo obcesowość i brak podejścia do pacjenta który wg. tej Pani jest tylko po to żeby go zbyć i ośmieszyć. Ludzie z dala od takich lekarzy. Podważa opinie innych lekarzy- szok. Pozdrawiam

lekarz Małgorzata Krynicka

Kombatantów 34
66-400 Gorzów Wielkopolski

Mój mąż trafił do pani lekarz ze skierowaniem z adnotacją pilne.Miał zdrętwiała nogę z zaburzeniami czucia po ataku rwy kulszowej.Pani lekarz nawet nie spojrzała na męża i powiedziala,że nie widzi pilnego stanu,ze i tak nie wie co mialaby mu poradzic ponieważ musi miec badanie rezonansu magnetycznego.dodam iz maz mial zrobione rtg kregoslupa.inny lekarz wiedzial co zrobic w tej sytuacji ktora nie cierpiala zwloki i pomogl mezowi.Pani lekarz! wiecej empatii dla ...
Opinia dodana przez: mariola

lekarz Włodzimierz Kuta

Neurolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Zdecydowanie nie polecam. Maksymalnie 5 minut na pacjenta, zachowuje się jakby pracował za karę. Nie wytłumaczy, wręcz nic się nie odzywa. Nawet mnie nie zbadał, tylko przepisał leki (na podstawie wyników). Bóle głowy jak były tak są.

Neurolodzy w Gorzowie Wielkopolskim