lekarz Małgorzata Bocianiak

Neurolog

Pani doktor jest absolutnym zaprzeczeniem stereotypowego polskiego lekarza. Miła, angażuje się w swoją pracę. Jedyne zastrzeżenie mam co do czasu wizyty, ale patrząc na kolejki i górę papierów do wypełnienia jestem świadomy, że to nie jej wina.

Polecam Panią doktor bardzo miła i sympatyczna osoba bardzo zrozumiale tłumaczy chorobę

Polecam lekarza, bardzo dobrze się z nią rozmawia, warto było odwiedzić.

Polecam lekarza, bardzo dobrze się z nią rozmawia, warto było odwiedzić.

Bez dwu zdań prawdziwy lekarz , etyka na 6-ę, zorganizowanie na 6-ę, szkoda że w skali ocen nie jest to brane pod uwagę. Myślę że z całą pewnością jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem a nie specjalistą od jednostek chorobowych. Jedyne co można dodać to życzenia dla pani doktor satysfakcji z pracy i dużo zdrowia . Z podziękowaniem od pacjentki.

Z podziękowaniem od pacjentki.

Pani doktor jak zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pacjent, ale przede wszystkim świetna specjalistka! Wiem co mówię bo niestety miałam wątpliwą przyjemność odwiedzić innych lekarzy. Gorąco polecam.

Pani doktor bardzo miła i widać u niej naprawdę duże zaangażowanie. Nie pierwszy raz wybrałem się do niej aby pomogła mi w walce z moją chorobą i jak zawsze wybrałem się dobrze. Naprawdę polecam.