Neurolog W Okolicach Kalwaria Zebrzydowska

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor jest wzorem lekarza. Zachowuje się jak zwykły człowiek i rozumie problemy zwykłego człowieka. Nie jest nadęta i nie chodzi z głowa zadartą do góry jak niektórzy. Traktuje ludzi bardzo dobrze, po ludzku no i potrafi słuchać. To jest lekarz z powołania. Tacy lekarze powinni być podawani jako przykład dla młodych medyków. Polecam panią Doktor przez duże D.

Opinia dodana przez: Zadowolony

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, podczas wizyty interesuje sie pacjentem, celnie stawia diagnozy.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Pani Doktor jest bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem. Byłam na wizycie kilka tygodni temu i muszę przyznać, że to jeden z najserdeczniejszych lekarzy z jakim miałam kontakt do tej pory - poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, dokładnie wyjaśniała, słuchała uważnie tego, co mówię, zadawała pytania, badała mnie, oglądała wyniki badań (a nie każdy lekarz był tak uprzejmy żeby chociaż na nie spojrzeć), przygotowała opinię, o którą prosiłam. Pani Doktor ma bardzo dużą wiedzę, a w połączeniu z jej serdecznym stosunkiem do pacjenta, według mnie, czyni to z niej idealnego lekarza :)
Pozdrawiam,

Neurolog

wizyta już od 100

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą ,kompetentną, rzeczową, wnikliwą i posiadającą dużą wiedzę. Dokładnie zbadała córkę.Wysłuchała cierpliwie długą historię choroby, przeczytała karty informacyjne i obejrzała rezonanse magnetyczne.Mając wątpliwości co do diagnozy skonsultowała nas lekarzem genetykiem. Poświęciła nam ponad 2 godziny Jest Lekarzem godnym polecenia.

Nowowiejska 11
32-300 Olkusz

Bardzo dobry lekarz,cierpliwa,wysłucha z uwagą,zalecone leczenie bardzo skuteczne. Bardzo polecam Panią Doktor.

Opinia dodana przez: elżbieta

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1

Wspaniały lekarz, leczę się już od kilku lat nie łatwo znaleźć neurologa który pochyli się nad losem pacjenta, moje schorzenie jest rzadkie i część lekarzy kompletnie mnie ignorowała mając za małą wiedzę nie chcieli się dokształcić. Pan Mariusz Rożnowski należy do nielicznych zainteresowanych i chwała mu za takie podejście.Polecam z czystym sumieniem.
Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Centra Diagnostyczne VOXEL Kraków Ośrodek PET-TK-MR
Wrocławska 1-3

Dawno nie trafiłam na tak miłego i otwartego na problemy pacjenta lekarza. Czułam, że została mi poświęcona pełna uwaga ze strony Pana Doktora, jak również czas wizyty był adekwatny do problemu z jakim przyszłam- nie była to wizyta na zasadzie "wejść i wyjść". Do momentu wykonania badania potwierdzającego możliwą chorobę, Pan doktor przepisał mi leki, które nim zostanie wdrożone pełne leczenie pomogą uśmierzyć mi ból i normalnie funkcjonować, za co jestem ogromnie wdzięczna. Klinika, w której miałam umówioną wizytę na najwyższym poziomie. Jestem usatysfakcjonowana wszystkimi aspektami związanymi z tą wizytą.

Kolejną wizytę również umówię u doktora Suszko. Z całą pewnością będę go polecać osobom szukającym wybitnego neurologa, po prostu lekarz z pasją.

Opinia dodana przez: Kinga

Kraków

Fantastyczny lekarz. Podejscie do pacjenta i rodziny wzorowe. Nie szczedzi czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, lekarz z powołaniem. Wiedzialam, ze moja mama jest w dobrych rękach. Gdyby wszyscy lekarze byli jak dr Zbigniew Frycz, to mielibysmy najlepsza slużbe zdrowia. Pozdrawiam Pana doktora. Pacjentka ze Wzgórz.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - CENTRUM MEDYCZNE AMICUS
ulica Łanowa 5
41-140 Lędziny

Lekarz z powołania. Do każdego pacjenta podchodzi z sercem. Zleca badania, rehabilitacje. Potrafi słuchać pacjenta i szuka sposobu aby nie tylko uśmierzyć ból ale rówież zlikwidować ogniwo. Polecam w 100%. Lekarz Anioł

Opinia dodana przez: Edyta