Neurolog Katowice

lekarz Maciej Gałaszek

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

POLECAM Z CAŁEGO SERCA, WSPANIAŁY CZŁOWIEK, JESTEM PO 4 OPRERACJACH KREGOSŁUPA W TYM 3 LĘDŹWIOWY I 1 SZYJNY KREĘGOSUPA OCZYWIŚCIE, INNYM LEKARZOM UDAŁO MI SIE PRZYWRÓCIĆ WŁADZĘ W NOGACH I RECE ALE BÓL PO OPERACJACH BYŁ NIE DO ZNIESIENIA. NIE CHCIAŁO SIE ŻYĆ , ZUS UWAŻA ŻE TYLE OPERACJI TO JESTEM ZDROWA.SZUKAŁAM POMOCY U RÓŻNYCH ORTOPEDÓW , NEUROLOGÓW WSZYSCY MÓWILI TYLE OPERACJI TRZEBA SIĘ CIESZYĆ ŻE PANI CHODZI A CUDOTWÓRCAMI ...
Opinia dodana przez: mariola

lekarz Jacek Sołtyk

Ligocka 3 a
40-047 Katowice

Lekarz nie patrzy globalnie, nie słucha pacjenta, nie pamiętał co mówił w grudniu, a w marcu mówił że w grudniu to właśnie mówił. Zamiast wydać skierowanie jako pilne wydał zwykłe a potem ma pretensje że tak długo nie ma wyniku. Bardzie teoretyk niż praktyk.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Katarzyna Wojaczyńska-Stanek

Neurolog dziecięcy

NEUROMEDICA

Katowice

Nie jestem w stanie dać tej Pani więcej niż 1 * w każdej kategorii. Nie uprzejma i antypatyczna kobieta bez podejścia do dzieci. Byliśmy z 2 miesięcznym dzieckiem na wizycie profilatycznej. Nie zauważyła problemu który zalecił pediatra za to wymyśliła nierozwiniecie jednej strony ciała i kazała się zjawić za 3 miesiące bez żadnych zaleceń czy ćwiczeń na poprawę tego rzekomego niedowladu, którego nie zauważył fizjoterapeuta na drugi dzień. Śmiem twierdzić ...
Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Krystyna Lis-Kos

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice

lekarz bardzo dobry godny zaufania . Kiedy nie wiesz czy co zrobic gdy dziecko ma padeczke lub garaczke i gdy zadzwinisz a nie przejmuj sie po chwili sama odzwoni by pomoc bo sam mialem taka sytuacje.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Barbara Rogoż

gen. Jankego 13
40-615 Katowice

Dostałam się do szpitala w Ochojcu.Moim lekarzem prowadzącym została pani dr.Rogoż.Od razu wzbudziła moje zaufanie a trochę doświadczenia już mam w tej kwestii żaden lekarz nie zajął sie mną tak jak pani doktor.Pomimo tego iż nie jestem jeszcze do końca zdjagnozowana pani doktor przepisała leki i dalej mnie leczy.Pani dr. Rogoż oprócz zdolności medycznych zawodowych jest przede wszystkim człowiekiem serdecznym uprzejmym umiejącym wczuć sie w sytuację pacjenta i cały czas ...

dr n. med. Anna Gołba

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

dr Gołba to bardzo dobry specjalista, mający na celu dobro pacjenta. Miła w kontakcie, skuteczna w leczeniu, wzbudza zaufanie, jest dokładna i perfekcyjna w tym co robi. Polecam całym sercem tego lekarza.
Opinia dodana przez: Aniela

lekarz Teresa Zielińska

Avimed
Piastów 16 lok. 31
40-868 Katowice

Zdecydowanie nie Polecam!! Pani doktor kiedyś udusi sie wlasnym ego, jest strasznie opryskliwa, bezczelna nie słucha pacjenta i przerywa w pół zdania. Zalecałabym najpierw zacząć leczenie od siebie, nie powinna byc dopuszczona do kontaktu z pacjentem. To jest naprawde przykre , ze w tych czasach przyjmuje taki konował, bo nic nie pomogła a tylko popsuła człowiekowi dzień!
Opinia dodana przez: alicja

lekarz Marek Żółkoś

Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice

Pan doktor jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Posiada dużą wiedzę medyczna, a przy tym potrafi w prosty dla pacjenta sposób przekazać zagadnienia medyczne. Przy tym jest bardzo cierpliwy i uprzejmy, nawet dla osób,które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia, wielokrotnie pytają go o to samo. Stara się każdemu pomoc. Duzo czasu poświęca kazdemu swojemu pacjentowi. Przy wypisie dokładnie tłumaczy diagnozę i zalecenia. Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Marcin Dudzic

Katowice

Lekarz z powolania! Cierpliwy, rzetelny i bardzo kompetentny. Az zal ze po przeprowadzce za granice nie moge juz sie u niego leczyc.
Opinia dodana przez: zofia

lekarz Arkadiusz Stęposz

Górnośląskie Centrum Medyczne

Katowice

12 lat diagnozowania dolegliwości, 7 pobytów w szpitalach, nabijanie kasy na prywatnych wizytach neurologom i dopiero dr Stęposz postawił dobre rozpoznanie !!! I wszystko z dużym zrozumieniem i życzliwym, ludzkim podejściem !
Dziękuje!
Zdecydowanie polecam - mam nadzieję że i takich lekarzy będziemy mieli więcej !
Opinia dodana przez: bart

Neurolodzy w Katowicach