Neurolog Katowice

3-go Maja 11
40096 Katowice

bardzo dobra pani doktor moze trzeba troszke poczekac zanim sie dostanie do niej ale wydaje mi sie ze warto. bardzo dokladna i zna sie na swojej pracy polecam

GCZD
medyków 16
Katowice

Chodziliśmy do Pani Doktor z naszą córką i dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii. Pani Doktor z klasą! Chyba nigdy w życiu nie spotkałem się z lepszym podejściem lekarza do pacjenta. W pełni kompetentna. Wysłucha rodziców, poradzi, uspokoi, wytłumaczy. Nie odbywa wizyt na zasadzie - szybko i następny proszę. Zawsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Wzbudza zaufanie. Do tego bardzo uprzejma i miła. Po prostu godna polecenia.
Opinia dodana przez: Leszek

Katowice

Świetny lekarz o którym ja osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa,konkretny rzeczowy mówiący co i jak bez zbędnego mydlenia oczu w oczekiwaniu na następną prywatną wizytę. A co do samego procesu leczenia to jak na razie jestem bardzo zadowolony bo długoletnie objawy ustąpiły i jak na chwile obecną z Dr Janda nie widziałem się od kilu miesięcy co świadczy tylko o jej profesjonalizmie . A i jeszcze jedno co mnie ...

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

polecam z.n. Do PACJENTA, ZARÓWNO NA ODDZIALE SZPITALNYM, JAK i w PRZYCHODNI PODCHODZI BARDZO DELIKATNIE, KOMPRTETNIE ze ZNAWSTWEM. NA ODDZIALE NEUROLOGII, w CZELADZI, PANUJE WZORCOWY PORZĄDEK. Zofia Nowak

gen. Jankego 13
40-615 Katowice

Dostałam się do szpitala w Ochojcu.Moim lekarzem prowadzącym została pani dr.Rogoż.Od razu wzbudziła moje zaufanie a trochę doświadczenia już mam w tej kwestii żaden lekarz nie zajął sie mną tak jak pani doktor.Pomimo tego iż nie jestem jeszcze do końca zdjagnozowana pani doktor przepisała leki i dalej mnie leczy.Pani dr. Rogoż oprócz zdolności medycznych zawodowych jest przede wszystkim człowiekiem serdecznym uprzejmym umiejącym wczuć sie w sytuację pacjenta i cały czas ...

Katowice

Lekarz z powolania! Cierpliwy, rzetelny i bardzo kompetentny. Az zal ze po przeprowadzce za granice nie moge juz sie u niego leczyc.
Opinia dodana przez: zofia

ulica Gen.Sowińskiego 37/35
40-018 Katowice

Na początku wizyty prosiła o zrobienie wszystkich potrzebnych wyników, dodatkowo miałam robione eeg oraz Tomografię komputerową głowy, po czym dobrała mi odpowiednie leki, które bardzo mi pomogły. bez problemu wypisuje potrzebne zaświadczenia oraz odpowiada na wszystkie pytania .

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II AMBULATORIUM
Medyków 16
Katowice

Z całego serca polecam Pana doktora. Poświęca pacjentom wiele czasu, potrafi słuchać i przede wszystkim rozmawiać tak, aby podnieść pacjenta na duchu. Widać, że jest doświadczonym neurologiem, a jednocześnie bardzo uprzejmym i kulturalnym człowiekiem. Takich lekarzy nam trzeba!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie
Zawiszy Czarnego 6
40-872 Katowice

To najlepszy i najbardziej kompetentny neurolog z jakim miałem do czynienia,
Zwłaszcza chorym na epilepsję.

AGMED
Morcinka
Katowice

Jest wspaniałym lekarzem,pracowała w szpitalu górniczym w sosnowcu ,teraz już jej tam nie ma-zwolniła się.Bardzo żałuję
Opinia dodana przez: Ewa

Neurolodzy w Katowicach