Neurolog Katowice

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Pan doktor jest godny polecenia,umie wysłuchać ,dokładnie zbadać ,byłam na pierwszej wizycie i od razu wyczułam że jest to lekarz z powołania polecam każdemu Pana doktora :)
Grażyna Z.
Opinia dodana przez: Grażyna

ulica Ziołowa 22
40-644 Katowice

Bledna diagnoza i brak jakichkolwiek wnioskow.
Nie polecam. A niby ordynator .....
Patrzy tylko na pieniadze.... a nie potrafi sie skupic i wyszukac na czym problem polega .... tylko rutynowo bada i bez diagnozy konczy wizyte lub z bledna diagnozą jaka miala miejsce na drugiej wizycie
Opinia dodana przez: helena k

Górnośląskie Centrum Medyczne

Katowice

12 lat diagnozowania dolegliwości, 7 pobytów w szpitalach, nabijanie kasy na prywatnych wizytach neurologom i dopiero dr Stęposz postawił dobre rozpoznanie !!! I wszystko z dużym zrozumieniem i życzliwym, ludzkim podejściem !
Dziękuje!
Zdecydowanie polecam - mam nadzieję że i takich lekarzy będziemy mieli więcej !
Opinia dodana przez: bart

Warmińska 19a lok. 2
40-740 Katowice

witam,
pod jakim numerem można się skontaktować z panią doktor? próbuję dzwonić od kilkunastu dni pod podany numer jednak nikt nie odbiera
Opinia dodana przez: Klaudia

NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice

Witam Was wszystkich. Drodzy rodzice jeśli szukacie Bardzo Dobrego Neurologa Dziecięcego to Pani dr Surmacz jest właśnie takim lekarzem jakiego szukacie i który spełni wasze wszystkie oczekiwania. Mój 5-letni syn od razu ją polubił my z mężem również od razu obdarzyliśmy ją zaufanie. Perfekcyjny diagnosta, a do tego potrafi wszystko tak wytłumaczyć że nie trzeba mieć wykształcenia medycznego żeby się w tym wszystkim odnaleźć. Pierwsza wizyta trwała u niej 50 ...

lekarz Krzysztof Golonka

Psychoterapeuta, Psychiatra

Różana 4 lok. 4
40-045 Katowice

Świetny lekarz, psychiatra i neurolog, kompetentny, mozna mu zaufać, daje trafne diagnozy.
Serdecznie polecam wszystkim Panią doktor. Jest przemiłą osobą, słucha do końca co pacjent ma do powiedzenia. Zawsze stara się dobrać leczenie w najlepszy dostępny sposób, również zwraca uwagę na cenę leków. Potrafi i chce również pokierować do innych specjalistów, tak aby leczenie było kompleksowe.
Polecam
KJ
Opinia dodana przez: elżbieta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice

lekarz bardzo dobry godny zaufania . Kiedy nie wiesz czy co zrobic gdy dziecko ma padeczke lub garaczke i gdy zadzwinisz a nie przejmuj sie po chwili sama odzwoni by pomoc bo sam mialem taka sytuacje.
Opinia dodana przez: Maciej

Ewa Głuszkiewicz

Pediatra, Neurolog dziecięcy

GCZD
medyków 16
Katowice

Trafiliśmy na oddział Neurologii w chwili, gdy np. w CZD w Warszawie nie chcieli nawet słyszeć o przyjęciu naszego dziecka. Stan określany był na wegetatywny. W GCZD w Katowicach Pani Doktor Głuszkiewicz wraz z zespołem zrobiła absolutnie wszystko co można zrobić. Dzięki temu trudowi i zaangazowaniu stan naszego dziecka znacznie się poprawił. Nikt przedtem i później (włączajac prywatną codzienną rehabilitację i wizyty u znanego czeskiego neurologa ;-) tak nie pomógł ...

ul. G. Fitelberga 34
40-588 Katowice

Pani Doktor leczy mnie od paru lat i jestem z jej pomocy i fachowości oraz podejścia do pacjenta i jego problemów bardzo zadowolona.Teraz jest za granicą i bardzo mi jej brakuje.Czekam na jej powrót .Super lekarz.
Opinia dodana przez: Maria Olszewska

Neurolodzy w Katowicach