Neurolog Katowice

- 127 lekarzy

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Średnia ocen: 4,0/5
dr Gołba to bardzo dobry specjalista, mający na celu dobro pacjenta. Miła w kontakcie, skuteczna w leczeniu, wzbudza zaufanie, jest dokładna i perfekcyjna w tym co robi. Polecam całym sercem tego lekarza.
Opinia dodana przez: Aniela
+3 więcej

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Średnia ocen: 4,0/5
Pod każdym względem godny polecenia. 12 stycznia moja córka skontaktowała się z nim telefonicznie (ma od 8.12 rozpoznane a 9.01 stwierdzone SM). Dr poprosił o przesłanie na swego meila kart wypisowych i wyników badań. Dn. 22.01 spotkała się z nim w szpitalu na Ochojcu. Została zakwalifikowana do programu leczenia Interferonem i tego samego dnia dostała pierwszą dawkę. Dziękuję, Doktorze :)
Opinia dodana przez: Waldek
+2 więcej

Gabinet
Leśnego Potoku 49
Katowice

Średnia ocen: 3,8/5
Super lekarz z cudownym podejściem do dzieci. Szczegółowo wyjaśnione wszystkie punkty działania. Przede wszystkim słucha co rodzic ma do powiedzenia. Polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Brynowska 57a/29
40584 Katowice

Średnia ocen: 3,8/5
Ogromna wiedza, profesjonalizm, kompetencja. Nieszablonowe podejście do pacjenta, widać, że Pani Doktor stale poszerza swoją wiedzę lekarską nie leczy po omacku, stawia celne diagnozy, a wykonywane badania tylko je potwierdzają. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, zawsze służy pomocą a przy okazji ma niebanalne poczucie humoru co w czasie wizyty bardzo dobrze rozładowuje atmosferę.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Przychodnia Nr 5
Zawiszy Czarnego 7a
40-871 Katowice

Średnia ocen: 3,8/5
Bardzo kompetenty lekarz, jesli potrzeba kieruje na badania a jak przepisuje leki to zawsze działają..jesli neurolog to tylko Dr Kukla!
Opinia dodana przez: Beniamin

lekarz Aleksander Zielnik

Pediatra, Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 27

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Średnia ocen: 3,6/5
witam serdecznie wszystkich opiniujących . Moje zdanie na pana doktora jest dosc krytyczne , cham nie z tej ziemi będąc u niego na pierwszej wizycie myslałam że z butów wyskoczę z nerwów. Moja córeczka ma bardzo poważne obciążenie genetyczne zesp. "ARNOLDA CZARLIEGO " Od ponad 3 lat moje dziecko boli głowa te bóle nasilają się od ok pół roku powodując wymioty omdlenia zawroty głowy. Prosiłam pana doktora o skierowanie na ...
Opinia dodana przez: karina
+3 więcej

NZOZ "RAWA-MED"
Wincentego Pola 9
40-595 Katowice

Średnia ocen: 3,3/5
Jestem po trzech operacjach na kręgosłup. Odczuwałem nadal ból a lekarze rozkładali ręce i przepisywali środki przeciwbólowe. Trafiłem do pani dr Porosińskiej. Zleciła dodatkowe badania, dobrała odpowiednie leki i wysłała na rehabilitację z opracowanym zestawem ćwiczeń. Po trzech wizytach i dwumiesięcznej rehabilitacji ból zaczął ustępować a ja mogę się teraz cieszyć życiem za co będę pani doktor dozgonnie wdzięczny. żaden inny lekarz do tej pory nie okazał mi tyle empatii ...
Opinia dodana przez: Janusz
+1 więcej

Gabinet
ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

Średnia ocen: 3,2/5
Witam. Jesteśmy o wizycie u Pani Doktor i muszę przyznać, że jestem pod bardzo ogromnym POZYTYWNYM wrażeniem. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę, wywiad przeprowadza w bardzo fachowy i zrozumiały dla rozmówcy sposób - zadaje konkretne pytania, nie sugerując odpowiedzi. Jest konkretna i rzeczowa - co może być mylnie odbierane jako nieuprzejmość. Po prostu Pani Doktor nie jest to typ cukierkowym, jednak uśmiecha się przez cały czas :) Przez całą wizytę ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ul. Pietrusińskiego 5a
Katowice

Średnia ocen: 3,1/5
Kompletne zero, idiota jakich mało, mający w d@pie pacjentów. Ze też święta ziemia nosi takie g@wno. Odradzam.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Katowice

Średnia ocen: 2,9/5
Pani dr Lasek-Ball jest wg mnie bardzo kompetentna, godna zaufania i godna polecenia. To co inny lekarz spartolił potrafiła nie tylko zdefiniować chorobę ale również chorobę zneutralizować bo wyleczyć się tej choroby nie da.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Neurolodzy w KatowicachCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat