Neurolog Kraków

lek. med. Michał Michalski

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

wizyta już od 100
Polecam tego lekarza! Miły, uprzejmy, dba o swoich pacjentów. Chętnie odpowiada na każde zadane mu pytanie.

lek. med. Joanna Majda

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Sympatyczna i bardzo konkretna. Bez wątpienia charakteryzuje ją indywidualne podejście do pacjenta, wnikliwie zajęła się moim przypadkiem i bardzo mi pomogła, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Aleksandra Klimkowicz-Mrowiec

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Od niedawna leczę sie neurologicznie właśnie u Pana dr Pijanowskiego. Zdecydowanie polecam, kompetentny, uprzejmy (nawet jak jest opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów to potrafi przeprosic ze sie długo czekało). Na wizytę z NFZ czeka sie jakies 2-3 miesiące,świadczy to też o tym że ma wielu pacjentów. Naprawdę to dobry lekarz, wszystko wyjaśni, wytłumaczy, zbada. Przeciętny pacjent siedzi u niego w gabinecie 20-25 min. w porównaniu do innych specjalistów to naprawdę sporo ...

lek. med. Grażyna Kowalska

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Znakomity specjalista ! Pani Doktor pomogła mi 6 lat temu i od tamtej pory jest wszystko dobrze ! Polecamy wszystkim którzy maja ciężkie bardz trudne do zdiagnozowania problemy neurologiczne Pani doktor napewno zleci bardzo duzo badan ale bedzie szukać źródła choroby aż je znajdzie !
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Anna Zając

Neurolog dziecięcy

USD Prokocim

Kraków

Lekarz godny polecenia. Bardzo przystępna Pani doktor, dużo w niej zrozumienia i empatii. Zawsze wysłucha do końca i zleca badania jakiekolwiek miałyby pomóc w diagnozie.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Aleksandra Gergont

Neurolog dziecięcy

PROKOCIM

Kraków

Lekarz godny polecenia. Zawsze ma czas lub stara sie go znalesc zeby spokojnie wytlumaczyc rodzicowi wszystko na temet choroby dziecka nawet tych zadkich o ktorej inni nie maja pojecia.

dr n. med. Józef Jarosz

Psychiatra, Neurolog

Gabinet Psychiatryczno-Psychosomatyczny
Na Polach 118

Wspaniały lekarz. Szybko zdiagnozował problem i podjął stosowne kroki. Dzięki niemu wreszcie czuje, że żyję. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Izabela Bożyk

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36

Pomimo tego,iż mamy tylko jedną p.doktor w naszej przychodni,która przyjmuje na NFZ,jest ona zawsze miła,uśmiechnięta i prawie każdego pacjenta przyjmie,choć czasem ma pełne biurko kart.Mam tylko zastrzeżenie co do rejestracji,mianowicie:na bieżąco,rano,jest rejestrowanych tylko 5 pacjentów,a na terminy czeka się po 2 m-ce.I w tym jest problem.Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku:)

lekarz Alina Lorczyk

Os. Szklane Domy 1/128

Pani doktor bardzo miła i uprzejma.Ma dużą wiedzę i doświadczenie.
Dla Pani doktor liczy się pacjent i jego zdrowie.Zleca wszystkie badania, aby postawić dobrą diagnozę.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Ryszard Nowak

Wallek-Walewskiego 26

Chcialabym podziekowac dr Ryszardowi Nowakowi za serce i pomoc w leczeniu mojego brata,jest czlowiekiem cieplym ,wyrozumialym a przedewszyskim wyslucha pacjeta i nie ma pospiechu ,wszystim bym polecala dr Nowaka bo jest to lekarz z zamilowania i gotowy niesc pomoc chorym o kazdej porze.
Opinia dodana przez: TeresaSadel

Neurolodzy w Krakowie