Neurolog Kraków

lekarz Dariusz Szabela

Rehabilitant, Neurolog

ARS-MEDICA Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna
Warszawska 17

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Pani Doktor bardzo dużo czasu poświęca na słuchanie pacjenta. Jest bardzo zaangażowana i kompetentna. Chodziłam do Pani doktor ze swoją mamą a teraz sama się zdecydowałam i polecam.
Opinia dodana przez: Maria

Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.

Pani dr n. med. Elżbieta Szczygieł-Pilut jest lekarzem, który szanuje wypowiedzi pacjenta, niemniej równocześnie pozostaje wierna zasadom neurologii, jeśli chodzi o badanie podstawowe. Pani doktor, oddana tak pacjentowi, jak zasadom swojej pracy, zasługuje przez to na jak najwyższe uznanie. Swoje diagnozy - popiera oczywiście dostarczonymi wynikami badań, ale też - uzasadnieniem klarownym nawet dla laika. Niezależnie od dostarczonej dokumentacji, wykonuje badanie neurologiczne. To zasługuje na uznanie. Na szacunek.
Swoim ...
Opinia dodana przez: Roman Honet

CM LUX MED
Jasnogórska 11

Szanowny Panie Doktorze,
Uprzejmie proszę o zmienienie numeru telefonu kontaktowego widniejącego na Pana stronach. Nr 503198461 od wielu lat należy do mnie. Zapewne jest Pan znakomitym lekarzem o czym świadczą liczne telefony. Niestety nie znając harmonogramu Pana gabinetu nie mogę umawiać wizyt pacjentów. Licząc na zrozumienie pozdrawiam. Tomasz Sorysz
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Grochowska 25

Ceniony specjalista, kompetentny, prawdziwy lekarz z powolania, dobro pacjenta na miejscu pierwszym.Znam kilkanaście przypadków skutecznego wyleczenia pacjentów Pana Doktora

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Pani Doktor to godny polecenia fachowiec. Miła, uprzejma, kompetentna. warto jej zaufać

USD Prokocim

Kraków

Pani Doktor jest najbardziej kompetentną i ciepłą osobą jaką miałam okazję spotkać. Rok poszukiwałam neurologa, aby pomógł mojemu 5 letniemu synkowi. Pani Doktor wyciągnęła same wisienki z tortu różnorodności opinii. Jako jedyna zdiagnozowała u mojego dziecka migreny i obecnie jesteśmy leczeni. Wspaniały kontakt z dzieckiem i rodzicami, powoduje, że czujemy się spokojni. Gorąco polecam tego lekarza!
Opinia dodana przez: Magda

ulica Kustronia 72

Bardzo zadowolna jestem z opieki Pani Doktor nad moimi dziećmi. Gorąco polecam :)) Oby więcej tak miłych i oddanych pajcentom lekarzy.

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam ze swoimi dolegliwościami! Wysłuchał do końca, był wyrozumiały, dokładnie tłumaczył co mi może dolegać i jakie kroki powinnam podjąć.
Opinia dodana przez: Magda
Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor. Poświęciła mi dużo czasu, wyjaśniła rzeczowo wszystko o co pytałem, a po zastosowanym leczeniu wreszcie poczułem poprawę i zdecydowanie lepiej funkcjonuję, choć przez lata miałem poważny problem. Chyba miałem jednak źle dobierane leki, źle ustawione leczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent Szymon M.

Neurolodzy w Krakowie