Neurolog Kraków

- 151 lekarzy

Centrum Medicover - Kraków Ruczaj
ul. Bobrzyńskiego 37 30-348 Kraków
Kraków

Średnia ocen: 4,7/5
Pani Doktor przeprowadza dokładny wywiad, kieruje na wszystkie potrzebne badania, podchodzi do choroby kompleksowo, a także dokładnie wszystko tłumaczy. Jest przy tym bardzo miła i poświęca tyle czasu ile trzeba. Mogę ją polecić!
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Średnia ocen: 4,6/5
Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor. Pierwszy lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość. Szczerze polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. med. Urszula Nowak

Pediatra, Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 10

+1 więcej

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Średnia ocen: 4,6/5
Pani Doktor leczy moją trójkę dzieci, dwoje jest chorych na neurologiczną nieuleczalną chorobę genetyczną. Jest wspaniałym Człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem. Chociaż jesteśmy w poradni publicznej na ul. Strzeleckiej, opiekuje się moimi dziećmi z wielką troską, przepisuje potrzebne badania, zawsze jest uprzejma i bardzo ciepła w kontakcie z dziećmi. Szczerze polecam ją jako neurologa dziecięcego, warto docenić też to, że potrafi współpracować z innymi neurologami, w naszym przypadku - ze ...
Opinia dodana przez: SZAC

Gabinet Psychiatryczno-Psychosomatyczny
Na Polach 118
31-344 Kraków

Średnia ocen: 4,5/5
Wspaniały lekarz. Szybko zdiagnozował problem i podjął stosowne kroki. Dzięki niemu wreszcie czuje, że żyję. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Adrian

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36
31-536 Kraków

Średnia ocen: 4,4/5
Pomimo tego,iż mamy tylko jedną p.doktor w naszej przychodni,która przyjmuje na NFZ,jest ona zawsze miła,uśmiechnięta i prawie każdego pacjenta przyjmie,choć czasem ma pełne biurko kart.Mam tylko zastrzeżenie co do rejestracji,mianowicie:na bieżąco,rano,jest rejestrowanych tylko 5 pacjentów,a na terminy czeka się po 2 m-ce.I w tym jest problem.Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku:)
Opinia dodana przez: Anonim

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Średnia ocen: 4,4/5
Od niedawna leczę sie neurologicznie właśnie u Pana dr Pijanowskiego. Zdecydowanie polecam, kompetentny, uprzejmy (nawet jak jest opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów to potrafi przeprosic ze sie długo czekało). Na wizytę z NFZ czeka sie jakies 2-3 miesiące,świadczy to też o tym że ma wielu pacjentów. Naprawdę to dobry lekarz, wszystko wyjaśni, wytłumaczy, zbada. Przeciętny pacjent siedzi u niego w gabinecie 20-25 min. w porównaniu do innych specjalistów to naprawdę sporo ...
Opinia dodana przez: Anonim

lek. med. Michał Michalski

Neurolog

liczba opinii: 8

wizyta już od 100
+1 więcej

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3
31-505 Kraków

Średnia ocen: 4,4/5
Polecam tego lekarza! Miły, uprzejmy, dba o swoich pacjentów. Chętnie odpowiada na każde zadane mu pytanie.
Opinia dodana przez: Anonim

Mensana
ul. Józefitów 19b/3
30-045 Kraków

Średnia ocen: 4,3/5
Leczyłam się u pani doktor i byłam pod kontrolą do 18roku życia, nie mogę złego słowa o pani doktor powiedzieć.. Potrzebuje porady.. nie wiem co robić... jak byłam małą dziewczynką leczyłam się na padaczkę.. mnie rodzeństwo miało drgawki po porodowe u nich to trwało trochę krócej niż u mnie.. moja mama też miała drgawki poporodowe.. mama nas rodziła siłami natury, ja teraz jestem w 7miesiącu ciąży i zastanawiam się czy ...
Opinia dodana przez: katarzyna

Gabinet
Wallek-Walewskiego 26
30-094 Kraków

Średnia ocen: 4,1/5
Chcialabym podziekowac dr Ryszardowi Nowakowi za serce i pomoc w leczeniu mojego brata,jest czlowiekiem cieplym ,wyrozumialym a przedewszyskim wyslucha pacjeta i nie ma pospiechu ,wszystim bym polecala dr Nowaka bo jest to lekarz z zamilowania i gotowy niesc pomoc chorym o kazdej porze.
Opinia dodana przez: TeresaSadel
+1 więcej

Szpital im. Żeromskiego w Krakowie

Kraków

Średnia ocen: 3,9/5
Lek.Anna Rokosz jest lekarzem z dużym doświadczeniem, jest b.kompetentna, rzeczowa.Do pacjenta podchodzi całościowo interesując się również środowiskiem jego życia.Chorobe i leczenie objaśnia rzeczowo.Poświęca wystarczający czas na badanie.Jest uprzejma i zyczliwa.Wzbudza zaufanie i jest godna polecenia.Stanowi dobry przykład dla personelu i młodszych kolegów.
Opinia dodana przez: Magdalena

Neurolodzy w KrakowieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat