Neurolog Kraków

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam ze swoimi dolegliwościami! Wysłuchał do końca, był wyrozumiały, dokładnie tłumaczył co mi może dolegać i jakie kroki powinnam podjąć.
Opinia dodana przez: Magda
Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor. Poświęciła mi dużo czasu, wyjaśniła rzeczowo wszystko o co pytałem, a po zastosowanym leczeniu wreszcie poczułem poprawę i zdecydowanie lepiej funkcjonuję, choć przez lata miałem poważny problem. Chyba miałem jednak źle dobierane leki, źle ustawione leczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent Szymon M.

Centrum Medicover - Kraków Ruczaj
ul. Bobrzyńskiego 37 30-348 Kraków
Kraków

Pani Doktor przeprowadza dokładny wywiad, kieruje na wszystkie potrzebne badania, podchodzi do choroby kompleksowo, a także dokładnie wszystko tłumaczy. Jest przy tym bardzo miła i poświęca tyle czasu ile trzeba. Mogę ją polecić!

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor. Pierwszy lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość. Szczerze polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. med. Urszula Nowak

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Pani Doktor leczy moją trójkę dzieci, dwoje jest chorych na neurologiczną nieuleczalną chorobę genetyczną. Jest wspaniałym Człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem. Chociaż jesteśmy w poradni publicznej na ul. Strzeleckiej, opiekuje się moimi dziećmi z wielką troską, przepisuje potrzebne badania, zawsze jest uprzejma i bardzo ciepła w kontakcie z dziećmi. Szczerze polecam ją jako neurologa dziecięcego, warto docenić też to, że potrafi współpracować z innymi neurologami, w naszym przypadku - ze ...
Opinia dodana przez: SZAC

Gabinet Psychiatryczno-Psychosomatyczny
Na Polach 118

Wspaniały lekarz. Szybko zdiagnozował problem i podjął stosowne kroki. Dzięki niemu wreszcie czuje, że żyję. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Adrian

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Pomimo tego,iż mamy tylko jedną p.doktor w naszej przychodni,która przyjmuje na NFZ,jest ona zawsze miła,uśmiechnięta i prawie każdego pacjenta przyjmie,choć czasem ma pełne biurko kart.Mam tylko zastrzeżenie co do rejestracji,mianowicie:na bieżąco,rano,jest rejestrowanych tylko 5 pacjentów,a na terminy czeka się po 2 m-ce.I w tym jest problem.Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku:)

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Od niedawna leczę sie neurologicznie właśnie u Pana dr Pijanowskiego. Zdecydowanie polecam, kompetentny, uprzejmy (nawet jak jest opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów to potrafi przeprosic ze sie długo czekało). Na wizytę z NFZ czeka sie jakies 2-3 miesiące,świadczy to też o tym że ma wielu pacjentów. Naprawdę to dobry lekarz, wszystko wyjaśni, wytłumaczy, zbada. Przeciętny pacjent siedzi u niego w gabinecie 20-25 min. w porównaniu do innych specjalistów to naprawdę sporo ...

Mensana
ul. Józefitów 19b/3

Leczyłam się u pani doktor i byłam pod kontrolą do 18roku życia, nie mogę złego słowa o pani doktor powiedzieć.. Potrzebuje porady.. nie wiem co robić... jak byłam małą dziewczynką leczyłam się na padaczkę.. mnie rodzeństwo miało drgawki po porodowe u nich to trwało trochę krócej niż u mnie.. moja mama też miała drgawki poporodowe.. mama nas rodziła siłami natury, ja teraz jestem w 7miesiącu ciąży i zastanawiam się czy ...
Opinia dodana przez: katarzyna

Wallek-Walewskiego 26

Chcialabym podziekowac dr Ryszardowi Nowakowi za serce i pomoc w leczeniu mojego brata,jest czlowiekiem cieplym ,wyrozumialym a przedewszyskim wyslucha pacjeta i nie ma pospiechu ,wszystim bym polecala dr Nowaka bo jest to lekarz z zamilowania i gotowy niesc pomoc chorym o kazdej porze.
Opinia dodana przez: TeresaSadel

Neurolodzy w Krakowie