Neurolog Kraków

Szpital im. Żeromskiego w Krakowie

Kraków

Lek.Anna Rokosz jest lekarzem z dużym doświadczeniem, jest b.kompetentna, rzeczowa.Do pacjenta podchodzi całościowo interesując się również środowiskiem jego życia.Chorobe i leczenie objaśnia rzeczowo.Poświęca wystarczający czas na badanie.Jest uprzejma i zyczliwa.Wzbudza zaufanie i jest godna polecenia.Stanowi dobry przykład dla personelu i młodszych kolegów.
Opinia dodana przez: Magdalena

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Znakomity specjalista ! Pani Doktor pomogła mi 6 lat temu i od tamtej pory jest wszystko dobrze ! Polecamy wszystkim którzy maja ciężkie bardz trudne do zdiagnozowania problemy neurologiczne Pani doktor napewno zleci bardzo duzo badan ale bedzie szukać źródła choroby aż je znajdzie !
Opinia dodana przez: Marta

PrywatnaPraktyka Neuropsychiatryczna
ul.Brożka 1,pokój nr 6
Kraków

Do Pani dr zgłosiłam się z objawami "wypadnięcia dysku". I z takim rozpoznaniem również byłam leczona przez innych lekarzy (łącznie z nastawieniem kręgosłupa), ale ponieważ nie następowała żadna poprawa, a mój stan się jeszcze pogorszył stwierdziłam, że odwiedzę jeszcze jednego neurologa. Mój wybór padł na dr Zwolską. Od października towarzyszył mi potworny ból kręgosłupa, promieniujący do pachwin, brzucha, pęcherza moczowego i pod żebra. Niestety mimo, iż byłam w Jej gabinecie ...

os. Na Stoku 20 lok. 24

Leczył moich rodziców przez 5 lat. wspaniały lekarz. duża wiedza.wnikliwy i uprzejmy. zawsze skupiony i myślący. wzbudza zaufanie.polecam
Opinia dodana przez: andrzej

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Kraków

Myślę, że pani Kasia nie umiałaby ukryć gdyby kogoś nie lubila, i dlatego niektórzy piszą takie komentarze. Wg mnie pani doktor ma zasadę, jak widzi, że ktoś chce, ona pomoże.
Na początku powiedziała mi wprost - masz urojenia i dlatego Cię głowa boli. Dopiero po rozmowie wyszły na jaw moje problemy i złagodniała. Ale zdecydowanie nie powiedziałabym że zbagatelizowała problem . Zachowała się rewelacyjnie, przeznaczając mi ponad godzinę i ...

Kraków

Polecam panią doktor Wywiał ! Rzeczowa kompetentna ! Pogodna,uprzejma zawsze chętna do pomocy.

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Kraków

Jest Bardzo dobrą lekarką leczy mnie od wielu lat . Służy swą radą i pomocą. Bardzo sympatyczna osoba.

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

choruję na padaczkę po wypadku samochodowym , bardzo kompetentna polecam

PROKOCIM

Kraków

Lekarz godny polecenia. Zawsze ma czas lub stara sie go znalesc zeby spokojnie wytlumaczyc rodzicowi wszystko na temet choroby dziecka nawet tych zadkich o ktorej inni nie maja pojecia.

Oddział Kliniczny Neurologii
Botaniczna 3

To dzięki Pani doktor znalazłem sie na oddziale gdzie zdiagnozowano u mnie tę straszną chorobe - cóż takie jest życie . niezwylke miła i kompetentna osoba a jako lekarz wspaniała . Dziekuję serdecznie
Opinia dodana przez: jerzy47

Neurolodzy w Krakowie