Neurolog Kraków

lek. med. Małgorzata Piątkowska-Śmietańska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40

Pomimo że Pani doktor rzadko ma czas na dłuższą rozmowę-ma bardzo dużo pacjentów,to polecam ją jako fachowca neurologa.Poznałam Panią doktor 2lata temu,poleciła mi ją znajoma.Na pierwszą wizytę pojechałam prywatnie,ponieważ córka miała tzw.transy i przypuszczałam że to może być padaczka,choć nie chciałam tego.Pani doktor zbadała córkę,przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i zleciła badanie eeg.Badanie niestety wyszło źle,więc powiedziała że to jest padaczka i powiedziała żebyśmy przyjechały ze skierowaniem do szpitala na pozostałe ...

dr n. med. Grażyna Zwolińska

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

wizyta już od 100
Wybitny lekarz specjalista o ogromnym doświadczeniu - bezbłędnie diagnozuje, bez przeprowadzania zbędnych i kosztownych badań. Osoba skupiona na pacjencie i jego dolegliwościach. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: D

Zbigniew Frycz

Kraków

Fantastyczny lekarz. Podejscie do pacjenta i rodziny wzorowe. Nie szczedzi czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, lekarz z powołaniem. Wiedzialam, ze moja mama jest w dobrych rękach. Gdyby wszyscy lekarze byli jak dr Zbigniew Frycz, to mielibysmy najlepsza slużbe zdrowia. Pozdrawiam Pana doktora. Pacjentka ze Wzgórz.

lekarz Bożena Mruk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIMED
KAZIMIERZA WIELKIEGO 118/4

Rewelacyjna Pani doktor, jesteśmy po jej opieką 8 lat i ani raz nas nie zbyła. Zawsze ma czas aby wszystko przeanalizować i wytłumaczyć. Super mile odejście do dzieci i rodziców. Polecam z czystym sumieniem!

Justyna Zawilińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Zachodnia 27

Fantastyczna lekarka,bardzo miła i konkretna.Bez problemu wypisuje skierowania,doszukuje się problemu i walczy o pacjenta,w każdym tego słowa znaczeniu.Poświęca tyle czasu ile dana osoba potrzebuje,nie bagatelizuje niczego.Jedyny minus,to dość długie oczekiwanie na wizytę ok.2-3 tygodni,chociaż pewnie w innych placówkach czeka się dłużej.Polecam Panią dr.Zawilińską.
Jola

lek. med. Renata Kosobucka-Peszat

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Witam, moze zaczne od tego ze mialem szczescie ze trafilem do Pani doktor ktora jest doskonalym diagnosta i wspanialym czlowiekiem z ludzkim podejsciem do czlowieka co rzadko sie zdarza w dzisiejszych czasach, Pani doktor postawila mnie na nogi, mam chory kregoslup i zaburzenia nerwowe w nogach dzieki Pani doktor z kazdym dniem czuje sie coraz lepiej.
Opinia dodana przez: Mateusz

dr n. med. Anna Borratyńska

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

wizyta już od 120
Pani Doktor jest bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem. Byłam na wizycie kilka tygodni temu i muszę przyznać, że to jeden z najserdeczniejszych lekarzy z jakim miałam kontakt do tej pory - poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, dokładnie wyjaśniała, słuchała uważnie tego, co mówię, zadawała pytania, badała mnie, oglądała wyniki badań (a nie każdy lekarz był tak uprzejmy żeby chociaż na nie spojrzeć), przygotowała opinię, o którą prosiłam. Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: agnieszka

lekarz Dariusz Szabela

Rehabilitant, Neurolog

ARS-MEDICA Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna
Warszawska 17

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

lekarz Agnieszka Wojtowicz-Ozga

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Pani Doktor bardzo dużo czasu poświęca na słuchanie pacjenta. Jest bardzo zaangażowana i kompetentna. Chodziłam do Pani doktor ze swoją mamą a teraz sama się zdecydowałam i polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Joanna Grzesiewicz-Zarębska

ulica Kobierzyńska 67/23

specjalista neurolog Pani Joanna Grzesiewicz-Zarębska jest wspaniałym Lekarzem bardzo komunikatywna rzetelna ma olbrzymia wiedzę ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta
wielki szacunek !!!
Opinia dodana przez: Barbara M.

Neurolodzy w Krakowie