Neurolog W Okolicach Krynica Morska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE"

82-300 Elbląg

Świetny Lekarz naprawdę godny polecenia bardzo uprzejmy i pogodny. Lekarz z powołania oby jak najwięcej takich osób ! Jesteśmy bardzo zadowoleni razem z żoną i na pewno nie zmienimy Pana Morawskiego na żadnego innego lekarza :)

Opinia dodana przez: Piotr i Pamela

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Znakomity Lekarz takich lekarzy powinno byc wiecej !! Bardzo miły czlowiek i zna sie na rzeczy :) do takiego Lekarza to sie idzie z przyjemnoscia ;) Polecam !!!

Opinia dodana przez: patrycja

Konarskiego 14 lok. 5
14-500 Braniewo

Polecam tego lekarza. Godzinna wizyta u niego to czysta przyjemność. Dobrze jak przywieziesz ze sobą rtg, rezonans. Ten lekarz słucha pacjenta. Dokładnie zbadał mój kręgosłup. Wyjaśnił przyczyny moich dolegliwości. Po dwóch wizytach i zaleconych regularnych prostych ćwiczeniach ustąpiło drętwienie nogi i bóle kręgosłupa. Nie żałuje 150 złotych za wizytę . Polecam wszystkim , którym lekarze sugerują ,że operacja jest konieczna. Za nim zdecydujesz się na operację spróbuj terapii manualnej .Naprawdę warto.

Opinia dodana przez: Piotr

Gabinet logopedyczny logo-art Maciej Kloc
Konopnickiej 23, piętro II, pok. nr 5
82-200 Malbork

Dobry specjalista, ma odpowiednie podejście do pacjenta. Jasno i fachowo objaśnia przyczynę i skutki choroby. Ma bardzo dobry kontakt z chorym.

Opinia dodana przez: Regina

Królewiecka 146 pok.1014
82-300 Elbląg

Rozpoczęliśmy naszą przygodę z doktorem. Ufamy jemu. Szybko reaguje na każde niepokojące nas obawy. Nie pozostawia nas samym sobie. Wierzymy, że dzięki doktorowi uda nam się opanować chorobę.

Opinia dodana przez: anonim

Mickiewicza 42 lok. 8
82-200 Malbork

pan doktor od lat prowadzi mamę [choroba parkinsona] z ogromną cierpliwością i życzliwością wysłucha i wytłumaczy w prosty i zrozumiały dla pacjenta sposób wszystkie, nawet najmniejsze dolegliwości związane z chorobą,jest też dobrym psychologiem .Mama po każdej wizycie podchodzi do swojej choroby z małym dystansem co u osoby starszej,z coraz bardziej posuwającą się się chorobą jest dużym sukcesem,dawki leków pan doktor dobrał idealnie .Chce powiedzieć że wizyty są w gabinecie prywatnym.A tak od siebie pan doktor w prywatnym gabinecie i ten na kasę chorych [kiedyś przyjmował] to ten sam pełen życzliwości,dbający o pacjenta lekarz. Polecam

Gabinet logopedyczny logo-art Maciej Kloc
Konopnickiej 23, piętro II, pok. nr 5
82-200 Malbork

Dobry człowiek i miły lekarz.Pomógł mi ale i mojej rodzinie pomimo,że nie miał takiego obowiązku, tak sam od siebie z dobroci serca.Polecam , warto udać się do niego z wizytą.Będę do niego chodzić z przyjemnością.

SPZOZ 110 Szpital Wojskowy

Elbląg

Dr Andrzej Szatkowski wspaniały lekarz neurolog wysłucha i wytłumaczy wszystko wyjaśni, pomorze.polecam wszystkim.Zycze doktorowi dużo zdrowia aby mógł dalej leczyć pacjentów.

Opinia dodana przez: Mirosława

Kotarbińskiego 8c/5
82-200 Malbork

W przeciwieństwie do innych lekarzy w Malborku ten jako jedyny bada po 2 razy pacjenta i nie przepisuje antybiotyków. Zależy mu na odnalezieniu jedynego czynnika a nie poszukiwaniu wszystkich objawów i przepisywaniu zbędnych antybiotyków.

Opinia dodana przez: Żaneta

Pomorska 63
82-300 Elbląg

Jak dla mnie bardzo pomocy lekarz. Trudno zgodzić się z poprzednią opinią. Jak na NFZ to polecam. Polecam.

Opinia dodana przez: Marcin