Filtruj terminy

Neurolog Leczenie Migreny

Przychodnia Lekarzy Wojskowych
ul. Mokotowska 6a

Pani Doktor to miła i ciepła osoba. Cierpliwie słucha, pyta o wiele spraw.
Po wielu latach chodzenia po różnych lekarzach z bólem różnych części ciała przeczytałam w internecie artykuł Pani Doktor o bólu funkcjonalnym. Pani Doktor wyjaśniła mi wątpliwości oraz jak będzie wyglądało leczenie. Z niedowierzaniem rozpoczęłam leczenie.
Dziś jestem zupełnie innym człowiekiem, moje bóle znacznie się zmniejszyły. Wierzę, że będę zdrowa.
Opinia dodana przez: Alicja

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Pragnę serdecznie podziękować Pani Doktor za kompleksowe zajęcie się moim zdrowiem fizycznym i psychicznym.Wieloletnie dolegliwości bólowe powodowały spadek nastroju, czasem graniczący z załamaniem nerwowym.Dzięki opiece Pani Doktor i owocnemu leczeniu bólu poprzez odpowiednio dobrane leki i rehabilitację,dziś jestem zupełnie innym człowiekiem! Mimo 70-lat czuję się młodo i mam jeszcze wiele planów na dalsze lata. Dziękuję Pani Doktor i bardzo gorąco polecam znajomym i wszystkim potrzebującym opieki neurologicznej.Kłaniam się nisko i ...
Opinia dodana przez: Hanna
Neurolog Łódź prof. Janusz Wendorff

prof. Janusz Wendorff

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Gabinet lekarski Janusz Wendorff
Uniwersytecka 8/10 m. 28
Śródmieście, Łódź

Dziękuję za wizytę, dobrze ze Pan profesor ma niezmiernie olbrzymią cierpliwość i bardzo dobre podejście do młodego pacjenta jak i rodzica. Spokojnie można zadać pytanie jeśli czegoś się nie rozumie, aczkolwiek Pan Wendorf stara się mówić konkretnie i zrozumiale za co wielce mu również dziękuję. Potrafi uspokoić