Neurolog Lublin

Doskonały , niezwykle kompetentny lekarz , pełen empatii , wzbudza ogromne zaufanie . Cierpie na podła odmiane sm . Zaliczyłem juz paru neurologów ,jestem po pierwszej wizycie u Pani Profesor ,z wszystkich lekarzy , którzy sie mna zajmowali , zdecydowanie jest najlepsza .

Opinia dodana przez: arnold arnold.arski

Klinika Chirurgii Plastycznej dr. Kuczyńskiego
Lublin ul. Jaczewskiego 2
20-950 Lublin

Bardzo dobry specjalista. Rzeczowa i kompetentna.Bardzo pomogła mi w leczeniu mojej ciężkiej i przewlekłej choroby.Bardzo polecam.

Staszica 2 lok.2
Lublin

Neurolog w pełni kompetentna, poświęca czas pacjentowi w pełnym wymiarze z całym szacunkiem, wytłumaczy wszystkie kwestie medyczne w sposób zrozumiały i rozważy wszystko za i przeciw ,uprzejma, miła i całkowicie godna polecenia.

Opinia dodana przez: Eliza S

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Urok osobisty, kompetencja, wrażliwość oraz chęć poświęcenia się dla pacjenta, a przy tym spokój i stanowczość. Polecam A.W.

Opinia dodana przez: Arek

Szpital
Abramowicka 2
20-442 Lublin

Super neurolog! Polecam! Można liczyć na pomoc w każdy przypadku. Nie szczędzi czasu, godny zaufania i polecenia.

Ośrodek Medyczny DMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Mełgiewska 7-9
Lublin

Bardzo sympatyczny, konkretny i profesjonalny. Bardzo polecam innym pacjentom wizytę u Pana doktora. Bardzo dobre podejście do pacjenta a przede wszystkim trafna diagnoza.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Przychodnia Specjalistyczna " BIO-MEDICAL " J.Biernacka, J.Mika, M.Zborowska Spółka Partnerska Lekarzy
ulica Weteranów 11
20-038 Lublin

Dziękuję za profesionalne podejście oraz cierpliwość po wielu godzinach pracy ! Czasami wystarczy dobre słowo i spokój.

Opinia dodana przez: Jacek

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Najlepszy neurolog w mieście od zawsze. Chodziłem do pani doktor 20 lat temu,potem już przestała przyjmować na NFZ,teraz jak widzę tylko prywatnie niestety,a szkoda,bo bardzo to byłoby dobre dla pacjentów gdyby powróciła do przyjmowania na NFZ.

Staszica 2 lok.2
Lublin

nie znam lepszego lekarza. świetny specjalista i do tego Pani doktor jest przesympatyczną osobą. można się zakochać :)

Opinia dodana przez: BB

SPSK 4

20-954 Lublin

Bardzo dobry lekarz specjalista, zna się na tym co robi. Potrafi porozmawiać, wytłumaczyć,ma odpowiednie podejście do pacjenta. Umie wysłuchać chorego, rozumie co pacjent mówi i jakie zgłasza problemy. Bardzo komunikatywna i sympatyczna. Aż się prosi o więcej takich lekarzy a dla Pani Dr WIELKIE DZIĘKUJĘ!!!!