Neurolog W Okolicach Nowy Staw

Wolny termin: 22 Sie o 18:00. Sprawdź inny.

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"

Znalazłem Panią Doktor przez przypadek.Moja rodzina uczęszcza do kliniki
która zatrudnia lekarzy z pacją.Widząc że mają neurologa bez wahania udałem
się do nich do lekarza neurologa, bo nie mogłem chodzić i czułem się
tragicznie. Dzisiaj jest już drugi tydzień jak jestem pacjentem dr
Kiblickiej-Kędzior i chodzę już o własnych siłach, a mam zacytuję"
centralno lewostronna wypuklina krążka międzykręgowego na poziomie L5/S1
uciskająca na worek oponowy i korzeń lewego nerwu rdzeniowego".Zastosowałem

Znalazłem Panią Doktor przez przypadek.Moja rodzina uczęszcza do kliniki
która zatrudnia lekarzy z pacją.Widząc że mają neurologa bez wahania udałem
się do nich do lekarza neurologa, bo nie mogłem chodzić i czułem się
tragicznie. Dzisiaj jest już drugi tydzień jak jestem pacjentem dr
Kiblickiej-Kędzior i chodzę już o własnych siłach, a mam zacytuję"
centralno lewostronna wypuklina krążka międzykręgowego na poziomie L5/S1
uciskająca na worek oponowy i korzeń lewego nerwu rdzeniowego".Zastosowałem
się do wszystkiego co mi poleciła.(leki+rehabilitacja). Uważam że dr
Kiblicka-Kędzior to człowiek o niesamowitej wiedzy , działa szybko
zdecydowanie i skutecznie.Polecam każdemu.

Odrowskiego 3/38
82-500 Kwidzyn

pani doktor joanna wierzba jest super lekarzem leczyla mie w szpitalu w sztumie pozdrawiam gajewski andrzej z kwidzyna prosze o kontakt pani doktor nr tel 783 573 403

Bardzo dobry lekarz. Od trudnych przypadków. Zaangażowana. kompetentna. Bada dokładnie. Bardzo polecam.

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.

Opinia dodana przez: Aga

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Kompetentny miły lekarz ma indywidualne podejście i interesuje się losem pacjentów nawet po wyjściu z gabinetu

Opinia dodana przez: Grzegorz

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Gąseckiego za wspaniałą opiekę medyczną, zaangażowanie i znalezienie rozwiązania ciężkiego przypadku, jakim była choroba mojego taty. Świetny specjalista, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku ma szczęście, że Pan Doktor należy do ich Zespołu! Izabela i Anna

Opinia dodana przez: Anna i Izabela

TOWER-MEDIC gabinet lekarski Jarosław Magdziak
ul.Partyzantów 8/114
Gdańsk

witam lecze się u dr. od dwóch lat jestem bardzo zadowolona daje 10 pun.przedewszystkim jest to człowiek apotem lekarz wysłucha jest mily i uprzejmy i zawsze ma czas nawet dla osoby nie zarejstrowanej w danym dniu.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE"

82-300 Elbląg

Świetny Lekarz naprawdę godny polecenia bardzo uprzejmy i pogodny. Lekarz z powołania oby jak najwięcej takich osób ! Jesteśmy bardzo zadowoleni razem z żoną i na pewno nie zmienimy Pana Morawskiego na żadnego innego lekarza :)

Opinia dodana przez: Piotr i Pamela

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ulica Pułaskiego 4
81-368 Gdynia

Niezwykle sympatyczna i oddana pacjentom lekarz. Kompetentna i uczynna poświęcająca dodatkowo swój prywatny czas. Oby więcej tak zaangażowanych lekarzy było wśród nas.Do takiej lekarz schorowany pacjent idzie z ufnością i się nigdy nie zawiedzie bo otrzyma pomoc. Z serca dziękuję Pani Doktor. Barbara Zielińska

Opinia dodana przez: Barbara Zielińska