Neurolog Poznań

Medic-R Sp. K. Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ulica Mylna 27/1
60-856 Poznań

Uprzejmy i zaangażowany by pomóc pacjentowi. Konkretnie i rzetelnie tłumaczy chorobę, leczenie i ewentualne jej powikłania. Polecam. Lidia.
Opinia dodana przez: Lidia

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za kompleksowe podejście; pacjent czuje się jak człowiek, a nie uciążliwy przypadek. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Mariola Zielińska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań

Bardzo dziekuje pani doktor za profesjonalną opiekę w czasie mojego pobytu w szpitalu. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Marcela

Poznań

Od dawna cierpiałam na bóle głowy. Próbowałam wszystkiego. nic nie pomagało. Przedstawiłam wszystkie dokumenty doktorowi,chociaż juz nie miałam nadziei ,że pomoże. Zaproponował inne leki,nie tak drogie jak ostatnio... Jest lepiej. Mimo,że była to wizyta NFZ rozmawiał ze mną spokojnie.Nie spieszył się. W poczekalni dużo ludzi,a on spokojnie radził. Polecam. myślę,że pochyli sie nad każdym ,nawet bardzo trudnym przypadkiem.

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Witam,,polecam,,,cudowny człowiek,,profesjonalistka,dojrzały LEKARZ..,ma wiedzę,,intuicję..dzieki niej Ja ,,partner,,syn i chrześniak chodzimy po tej ziemi,,polecam z całego serca,na SMS-odpowiada
Opinia dodana przez: Agata

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Bardzo pozytywnie oceniam p. doktor. Moje dziecko miało bardzo częste bóle głowy. Myśleliśmy, że może od wzroku - taką diagnozę postawiła pierwsza lekarka. Po zrobieniu okularów nic się nie zmieniło. Dopiero p. Gurda odkryła, że dziecko powinno nosić gorset korekcyjny. Dzięki niemu moje dziecko już się nie męczy. Bardzo dobra lekarka, szeroko patrząca na chorobę, a nie próbująca wróżyć czy opierać się na utartych przekonaniach.

Centralne Laboratorium Mikrobiologiczne
Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Przesympatyczna,przemiła i bardzo serdeczna Pani Doktor.Bardzo pomocna ,cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Monika Mańczak

Centrum Tomatis

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

Poznań

Prawdziwy specjalista w swojej branży, który potrafi podejść do pacjenta kompleksowo.

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Wspaniały lekarz,kompetentny,pełen empatii,mam pełne zaufanie , napawa pacjenta spokojem i optymizmem, odpowie na każde zadane pytanie gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Grazyna

Neurolodzy w Poznaniu