Neurolog Poznań

os. Powstańców Warszawy 1F lok. 54
61-656 Poznań

Neurolog którego warto polecić, szczególnie osobom po wylewach, jak moja babcia, postawił ją na nogi.

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Bardzo oddany lekarz o wszechstronnej wiedzy i wspaniałym podejściu do każdego pacjenta. Wnikliwy i dokładny!
Opinia dodana przez: Pacjentka

Specjalistyczny Gabinet Lekarski- Neurolog Dziecięcy
Os.Lecha 120 Poznań
Nowe Miasto, Poznań

W tydzień Pani doktor po badaniach postawiła trafną diagnozę, czego nie dokonał neurolog z poradni dziecięcej przez rok.
Lekarz o ogromnej wiedzy neurologicznej i wyczuciu co do schorzenia i diagnozowania nie tylko w sferze własnej specjalizacji. Chętnie kieruje i poleca w razie konieczności lekarzy o właściwej specjalizacji. Mnie bardzo pomogła i pomaga nadal. Dzięki niej chodzę od kilkunastu lat , gdy inni nie dawali mi szans na chodzenie! Jest bardzo ufna i uczuciowa! Nie pozwala na skrzywdzenie pacjenta pomagając im by leczyli się u kompetentnych. Chętna do współpracy. ...

POSUM
ul. morawska 15a
Poznań

Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo mi pomogła w dojściu do zdrowia. Na pierwszej wizycie dokładnie się o wszystko wypytała[co zajęło sporo czasu] a potem cierpliwie wytłumaczyła istotę choroby i dalsze rokowania.

Dziękuję

Fabryczna 34b
60-512 Poznań

Po przeczytaniu wielu super komentarzy, zgłosiłam się do tego lekarza. Owszem na pierwszej wizycie wykazał zainteresowanie chorobą, wywiad był w miarę szczegółowy.Niestety to był jedyny plus. Pan doktor umawiał się na wizyty w szpitalu, ale był nieuchwytny. Nie mogłam odzyskać moich badań. Kontakt z panem doktorem telefonicznie był niemożliwy( nie odbierał tel). Po wielu interwencjach w końcu udało się spotkać z lekarzem , ale bez wiążących ustaleń.Zainteresowanie pacjentem? szkoda słów.

Poznań

Droga Dr Ewo wróć na kasę wróć. Pani kolega to pożal się Boże. Pozdrawiam Serdecznie Pani wie kto.

Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

Nic dodać, nic ująć, świetna Pani doktor, uprzejma i miła, mimo trudnej diagnozy, potrafiła znaleźć rozwiązanie i pomóc, jestem bardzo wdzięczna. Spotkałam się z taką niechęcią w rozwiązywaniu moich problemow w Poznaniu, że po wizycie u Pani Doktor jestem mile zaskoczona
Panią Dr. Katarzynę znalazłam przez przypadek, ponieważ mój synek chodził do ortodonty gabinet naprzeciwko Dr. Ulatowskiej-Błaszyk. Była ona uprzejma, badała wszystko dokładnie, widać było, że podchodzi do swojego zadania bardzo poważnie. Po badaniu wytłumaczyła co mi dolega i jak należy tą chorobę leczyć. Stosując się do zaleceń pani Dr. czuję się o niebo lepiej!

Polecam,
Agnieszka
Pan doktor bardzo konkretny, szczegółowo podchodzi do wywiadu, zleca badania które naprawdę mogą coś wykazać, do tego jest bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentowi, a nie jak inni których do tej pory spotkałam, wypuszcza po kilku minutach. Godny polecenia, kompetentny lekarz.
Opinia dodana przez: Dominika

Neurolodzy w Poznaniu