Neurolog Poznań

lekarz Aleksander Fronk

ul. Cześnikowska 30/10
60-330 Poznań

"pan doktor" pominął się z powołaniem! Trafiłam do niego na SOR na lutyckiej, badał i zaczął się śmiać ze zmyślam, że jestem pod wpływem jakiś środków odurzających,ze szukam atencji. W pewnym momencie zemdlalam i miałam otwarte oczy, a on, że mam padaczkę. Ignorował moje objawy, niepokojący stan,uwazal, że symuluje. Był opryskliwy, zero empatii. Po utracie przytomności w szpitalu wysłał mnie do domu bez leków, bez żadnego skierowania do lekarza. Współczuję ...
Opinia dodana przez: Sandra

Elżbieta Witaszek

Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

Nic dodać, nic ująć, świetna Pani doktor, uprzejma i miła, mimo trudnej diagnozy, potrafiła znaleźć rozwiązanie i pomóc, jestem bardzo wdzięczna. Spotkałam się z taką niechęcią w rozwiązywaniu moich problemow w Poznaniu, że po wizycie u Pani Doktor jestem mile zaskoczona

dr n. med. Hanna Kusza

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Doktor Kusza jest świetnym fachowcem, z niesamowitym podejściem do pacjenta. Potrafi laikowi w prosty sposób wytłumaczyć chorobę co dla mnie jest bardzo ważne.
Opinia dodana przez: lukasz

lekarz Marcin Kmiećkowiak

Neurolog

praktyka lekarska w miejscu wezwania

Poznań

W całym życiu nie spotkałam tak niemiłego i przykrego w obyciu lekarza.
W komunikacji ma podniesiony głos - graniczący z krzykiem, lekceważący sposób bycia w stosunku do pacjenta, brak poszanowania czasu pacjenta. Generalnie ma się poczucie, że jest się intruzem zawracającym głowę. Kontakt z tym Panem to bardzo przykre doświadczenie. Oby nigdy więcej.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Olgierd Stefański

Neurolog

NZOZ Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.
ulica Gdyńska 54
61-016 Poznań

BEZNADZIEJNY LEKARZ. TRAKTUJE CZLOWIEKA JAK DEBILA. nigdy nie pisałam opinii na temat lekarzy, ale... Wg "Stefańskiego" bo nie powiem ze to lekarz ratownicy medyczni nie maja wiedzy i to ze oni sugerują rezonans Glowy to nie jest wcale konieczne. Dla mnie lekarz to taki który szuka przyczyny bólu albo przynajmniej stara sie znalezc a nie taki który zapyta o co chodź i powie ok to takie tabletki proszę wziac gdyby ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Elżbieta Przedpelska-Ober

Grunwaldzka 242
60-162 Poznań

Nie polecam, naprawdę szczerze nie polecam. Jeśli, drogi Użytkowniku, masz czas, cierpliwość i ochotę na dłuuuugie i żmudne i nie do końca profesjonalne leczenie - w porządku, pani Przedpelska-Ober jest właśnie dla Ciebie. Ale jeśli masz zamiar być potraktowany zupełnie profesjonalnie i indywidualnie, bez oskarżania, że jesteś młodą osobą (w moim przypadku, i że na pewno sama z tego wyjedziesz) - zajmij się szukaniem innego neurologa. Na tą "lekarkę" szkoda ...
Opinia dodana przez: Studentka

prof. dr hab. n. med. Robert Juszkat

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Cudowny lekarz i człowiek. Przy nim pacjent odzyskuje spokój i zaufanie. Warto przejechać setki km, żeby do Niego trafić. Pacjentka z Gdańska.

lekarz Krzysztof Kutzner

Prywatny Gabinet Neurologiczny z Rehabilitacją
Lubeckiego 6a
60-348 Poznań

Lekarz przez duże L. Tak dobry lekarz to 100% sukcesu w powrocie do zdrowia,
Pan doktor wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, fachowością i stawianiem właściwej diagnozy.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Piotr Koppa

Klinika Neurologiczna Poznań
Osiedle Powstań Narodowych 1/27
Poznań

Polecam tego lekarza, gdyż jest bardzo kompetentny, uprzejmy i podchodzi do pacjenta z cierpliwością i spokojem.

dr n. med. Anna Bryl

Prywatny Gabinet
Sadowa 25
61-657 Poznań

Wizyta odbyła się wczoraj, moja opinia na świeżo to pełen profesjonalizm, dociekliwość i dokładność w poszukiwaniu problemu przy bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam

Neurolodzy w Poznaniu