Neurolog Poznań

- 139 lekarzy

Gabinet
os. Powstańców Warszawy 1F lok. 54
61-656 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Neurolog którego warto polecić, szczególnie osobom po wylewach, jak moja babcia, postawił ją na nogi.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo oddany lekarz o wszechstronnej wiedzy i wspaniałym podejściu do każdego pacjenta. Wnikliwy i dokładny!
Opinia dodana przez: Pacjentka
+1 więcej

Specjalistyczny Gabinet Lekarski- Neurolog Dziecięcy
Os.Lecha 120 Poznań
Nowe Miasto, Poznań

Średnia ocen: 4,8/5
W tydzień Pani doktor po badaniach postawiła trafną diagnozę, czego nie dokonał neurolog z poradni dziecięcej przez rok.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,8/5
Lekarz o ogromnej wiedzy neurologicznej i wyczuciu co do schorzenia i diagnozowania nie tylko w sferze własnej specjalizacji. Chętnie kieruje i poleca w razie konieczności lekarzy o właściwej specjalizacji. Mnie bardzo pomogła i pomaga nadal. Dzięki niej chodzę od kilkunastu lat , gdy inni nie dawali mi szans na chodzenie! Jest bardzo ufna i uczuciowa! Nie pozwala na skrzywdzenie pacjenta pomagając im by leczyli się u kompetentnych. Chętna do współpracy. ...
Opinia dodana przez: Anonim

POSUM
ul. morawska 15a
Poznań

Średnia ocen: 4,7/5
Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo mi pomogła w dojściu do zdrowia. Na pierwszej wizycie dokładnie się o wszystko wypytała[co zajęło sporo czasu] a potem cierpliwie wytłumaczyła istotę choroby i dalsze rokowania.

Dziękuję

Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Gabinet
Fabryczna 34b
60-512 Poznań

Średnia ocen: 4,7/5
Po przeczytaniu wielu super komentarzy, zgłosiłam się do tego lekarza. Owszem na pierwszej wizycie wykazał zainteresowanie chorobą, wywiad był w miarę szczegółowy.Niestety to był jedyny plus. Pan doktor umawiał się na wizyty w szpitalu, ale był nieuchwytny. Nie mogłam odzyskać moich badań. Kontakt z panem doktorem telefonicznie był niemożliwy( nie odbierał tel). Po wielu interwencjach w końcu udało się spotkać z lekarzem , ale bez wiążących ustaleń.Zainteresowanie pacjentem? szkoda słów.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Poznań

Średnia ocen: 4,7/5
Droga Dr Ewo wróć na kasę wróć. Pani kolega to pożal się Boże. Pozdrawiam Serdecznie Pani wie kto.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

Średnia ocen: 4,7/5
Nic dodać, nic ująć, świetna Pani doktor, uprzejma i miła, mimo trudnej diagnozy, potrafiła znaleźć rozwiązanie i pomóc, jestem bardzo wdzięczna. Spotkałam się z taką niechęcią w rozwiązywaniu moich problemow w Poznaniu, że po wizycie u Pani Doktor jestem mile zaskoczona
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,7/5
Panią Dr. Katarzynę znalazłam przez przypadek, ponieważ mój synek chodził do ortodonty gabinet naprzeciwko Dr. Ulatowskiej-Błaszyk. Była ona uprzejma, badała wszystko dokładnie, widać było, że podchodzi do swojego zadania bardzo poważnie. Po badaniu wytłumaczyła co mi dolega i jak należy tą chorobę leczyć. Stosując się do zaleceń pani Dr. czuję się o niebo lepiej!

Polecam,
Agnieszka
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,6/5
Pan doktor bardzo konkretny, szczegółowo podchodzi do wywiadu, zleca badania które naprawdę mogą coś wykazać, do tego jest bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentowi, a nie jak inni których do tej pory spotkałam, wypuszcza po kilku minutach. Godny polecenia, kompetentny lekarz.
Opinia dodana przez: Dominika

Neurolodzy w PoznaniuCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat