Neurolog Poznań

Pan doktor bardzo konkretny, szczegółowo podchodzi do wywiadu, zleca badania które naprawdę mogą coś wykazać, do tego jest bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentowi, a nie jak inni których do tej pory spotkałam, wypuszcza po kilku minutach. Godny polecenia, kompetentny lekarz.
Opinia dodana przez: Dominika

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Doktor Kusza jest świetnym fachowcem, z niesamowitym podejściem do pacjenta. Potrafi laikowi w prosty sposób wytłumaczyć chorobę co dla mnie jest bardzo ważne.
Opinia dodana przez: lukasz

Grunwaldzka 50 lok. 21
Poznań

zachorowałam gdy miałam 9 lat . od początku leczyłam się u doktora Kluczyńskiego . nie znam drugiego takiego lekarza który w indywidualny sposób podchodzi do pacjenta , mi pomógł bardzo mogę funkcjonować normalnie i to bez brania leków , bałam się ze będę miała zakazane robienia tego co moi rówieśnicy , było jednak zupełnie inaczej kocham sport i mogłam spokojnie go uprawiać . . teraz mam 21 lat i wiem ...
Opinia dodana przez: anonim

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Dziwię sie tak dobrym opiniom. Prof. Steinborn może i jest wybitnym specjalistą, ale nie mam dobrych doświadczeń. W szpitalu lekarka była oschła, wręcz nieprzyjemna, brak jej taktu i wyrozumiałości w stosunku do martwiącego się pobytem w szpitalu i chorobą młodego pacjenta i jego rodziców. Do tego dodała kilka nieprzyjemnych uwag.
Opinia dodana przez: Natalia

Klinika Neurologiczna Poznań
Osiedle Powstań Narodowych 1/27
Poznań

Polecam tego lekarza, gdyż jest bardzo kompetentny, uprzejmy i podchodzi do pacjenta z cierpliwością i spokojem.

Prywatny Gabinet
Sadowa 25
61-657 Poznań

Wizyta odbyła się wczoraj, moja opinia na świeżo to pełen profesjonalizm, dociekliwość i dokładność w poszukiwaniu problemu przy bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Witam
Na wizytę u tej pani musiałam czekać 3 miesiące. Pojechałam po dobrych opiniach innych pacjentów i z polecenia naszej rehabilitantki. Z wizyty nie jestem zadowolona. Pani doktor nie powiedziała nic innego niż nasz pediatra, przeciwnie kazała dziecku zrobić inne badania. Po wizycie miałam wrażenie że przyjechałam z jednym problemem a wyjechałam z pięcioma innymi. Dodam, że po wykonaniu badań zleconych przez doktor Milewską i konieczności ciągania dziecka do innych ...

Pasieka 15
36-589 Poznań

Pani doktor jest milym lekarzem o duzej kompetencji - wlasciwie dobrala lekarstwa homeopatyczne dla mojej corki,ktora cierpiala
na luszczyce skory.
Poza tym jest mila, cierpliwa i przeprowadza szczegolowy wywiad
choroby. Szczerze polecam tym,ktorzy nie sa sceptycznie nastawieni do leczenia homeopatycznego.

Prywatny Gabinet Neurologiczny z Rehabilitacją
Lubeckiego 6a
60-348 Poznań

Lekarz godny polecenia jakich dziś brakuje- zdecydowanie z powołania, konkretny, uprzejmy, słucha pacjenta, rzeczowo wyjaśnia i stawia właściwe diagnozy. Dziękuję za "Ludzkie" podejście. Pacjentka Katarzyna Ch.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Mam powtarzające się od wielu lat zapalenie nerwu twarzowego. Przeszedłem wielu lekarzy, ale Pani doktor była pierwszym, który skierował mnie na rezonans głowy. Może wreszcie skończy się mój problem. Badanie było rzeczowe, pierwszy raz z należytą starannością i uprzejmością, nie na zasadzie "następny proszę". Pierwszy raz ktoś wyjaśnił i uzasadnił sposób brania lekarstw. Pilność zabiegów krótko od powstania choroby przynosi efekt. Uważam, że zrobiła maksymalnie co mogła. Przyjęła mnie dodatkowo ...
Opinia dodana przez: Adam

Neurolodzy w Poznaniu