Neurolog Poznań

dr n. med. Anna Winczewska-Wiktor

Neurolog dziecięcy, Neurolog

ul. Marcelińska 62 B/5
60-354 Poznań

Bardzo kompetentny lekarz neurolog, specjalista w zakresie epilepsji,ogromnie zaangażowana i wnikliwa. Wysłuchała problemu,nie zbagatelizowała naszych uwag i tam gdzie inni uznali sprawę za zakończoną a chorobę za zdiagnozowaną pani doktor wyznaczyła cele i zaczęła działać. Dzisiaj mamy pełna diagnozę zadziwiająca dla innych lekarzy. Polecam szczególnie w trudnych przypadkach, nieoczywistych diagnozach gdzie inni rozkładają ręce.
Opinia dodana przez: W.Maria

lekarz Adriana Chełminiak

Neurolog

ZUM "PROMED" Zespół Poradni Specjalistrycznych "Grunwald"
ulica Kasprzaka 16
60-237 Poznań

Panią doktor poznałem przy okazji szpitalnego zdiagnozowania i leczenia mojej żony i muszę wyrazić swoje zdumienie dwoma nieprzychylnymi opiniami. Cóż, każdy ma prawo do własnej oceny, jednakże ja się z tymi opiniami całkowicie nie zgadzam.
Pani doktor będąc lekarzem prowadzącym leczenie mojej żony, zaimponowała mi dociekliwością w diagnozowaniu, empatią i holistycznym podejściem w diagnozowaniu i leczeniu. W przystępny i zrozumiały sposób potrafi wyjaśnić pacjentowi jego sytuację zdrowotną i związane z ...
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Grażyna Przybylska

Neurolog dziecięcy

Przychodnia Medycyny Wieku Rozwojowego
Sporna 16
61-709 Poznań

Nie wiem, skąd takie opinie, ale w moim odczuciu zupełnie niezrozumiałe. W moim przypadku Pani Doktor bardzo miło nas przyjęła, udzieliła wyczerpujących informacji na temat schorzenia i zaleciła szereg badań. Nie mam nic do zarzucenia i spokojnie mogę polecić. aaa....wizyta oczywiście w ramach NFZ
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Aleksandra Lisowiec-Zuska

Centrum Medyczne neoMedica
ul. Świetlana 25
60-151 Poznań

Ciepła,empatyczna,wrażliwa na pacjenta lekarka!Uratowała życie mojemu synowi.Chodziliśmy po różnych lekarzach bo syna bolała głowa a wszędzie mówiono nam że to stres,nerwy itp.Pani Doktor zbadała go i natychmiast skierowała nas na rezonans z podejrzeniem guza mózgu.Już jesteśmy po operacji,syn czuje się dobrze.Przez cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym z Panią Doktor.Okazała się naszym Aniołem
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Helena Pawłowska

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

bardzo miła pacjentowi poświęca dużo czasu wnikliwie tłumaczy przebieg choroby pania dr poleciłam znajomym są bardzo zadowoleni z przebiegu leczenia .gdyby nie pani dr może już bym nie pisała tej opini mam tętniaki po drugiej wizycie podejrzewała co to może być bardzo dziękuję i polecam.

lekarz Janina Walczak

Pasieka 15
36-589 Poznań

Pani doktor jest milym lekarzem o duzej kompetencji - wlasciwie dobrala lekarstwa homeopatyczne dla mojej corki,ktora cierpiala
na luszczyce skory.
Poza tym jest mila, cierpliwa i przeprowadza szczegolowy wywiad
choroby. Szczerze polecam tym,ktorzy nie sa sceptycznie nastawieni do leczenia homeopatycznego.

lekarz Jacek Wencel

Poznań

Lekarz jak dla mnie bardzo małomówny jednak pod każdym względem profesjonalista Leczę się u niego 8 lat i powiem szczerze, ze z doświadczenia lepiej wychodzi mi dobre leczenie niż gdy lekarz dużo mówi objaśnia a nic nie robi Polecam

lekarz Magdalena Kuszczyńska

Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna
Szwajcarska 3
61-285 Poznań

Byłam ostatnio w gabinecie prywatnym u Pani doktor i chciałam się podzielić swoją opinią: to bardzo miła Pani uważnie mnie wysłuchała, następnie przeanalizowała bardzo dokładnie moje wyniki badań stawiając bardzo trafną diagnozę, ponieważ leki które mi przepisała przyniosły zamierzony efekt. Bardzo dziękuje i polecam.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Sadowa 19
61-657 Poznań

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.
Kompetentny i spokojny. Nie wprowadza niepotrzebnych emocji tylko bardzo spokojnie i z humorem tłumaczy. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Edyta

Barbara Gurda

Neurolog dziecięcy

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Bardzo pozytywnie oceniam p. doktor. Moje dziecko miało bardzo częste bóle głowy. Myśleliśmy, że może od wzroku - taką diagnozę postawiła pierwsza lekarka. Po zrobieniu okularów nic się nie zmieniło. Dopiero p. Gurda odkryła, że dziecko powinno nosić gorset korekcyjny. Dzięki niemu moje dziecko już się nie męczy. Bardzo dobra lekarka, szeroko patrząca na chorobę, a nie próbująca wróżyć czy opierać się na utartych przekonaniach.

Neurolodzy w Poznaniu