Neurolog Poznań

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Doktor Kusza jest świetnym fachowcem, z niesamowitym podejściem do pacjenta. Potrafi laikowi w prosty sposób wytłumaczyć chorobę co dla mnie jest bardzo ważne.
Opinia dodana przez: lukasz

Grunwaldzka 50 lok. 21
Poznań

zachorowałam gdy miałam 9 lat . od początku leczyłam się u doktora Kluczyńskiego . nie znam drugiego takiego lekarza który w indywidualny sposób podchodzi do pacjenta , mi pomógł bardzo mogę funkcjonować normalnie i to bez brania leków , bałam się ze będę miała zakazane robienia tego co moi rówieśnicy , było jednak zupełnie inaczej kocham sport i mogłam spokojnie go uprawiać . . teraz mam 21 lat i wiem ...
Opinia dodana przez: anonim

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Dziwię sie tak dobrym opiniom. Prof. Steinborn może i jest wybitnym specjalistą, ale nie mam dobrych doświadczeń. W szpitalu lekarka była oschła, wręcz nieprzyjemna, brak jej taktu i wyrozumiałości w stosunku do martwiącego się pobytem w szpitalu i chorobą młodego pacjenta i jego rodziców. Do tego dodała kilka nieprzyjemnych uwag.
Opinia dodana przez: Natalia

Klinika Neurologiczna Poznań
Osiedle Powstań Narodowych 1/27
Poznań

Polecam tego lekarza, gdyż jest bardzo kompetentny, uprzejmy i podchodzi do pacjenta z cierpliwością i spokojem.

Prywatny Gabinet
Sadowa 25
61-657 Poznań

Wizyta odbyła się wczoraj, moja opinia na świeżo to pełen profesjonalizm, dociekliwość i dokładność w poszukiwaniu problemu przy bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Witam
Na wizytę u tej pani musiałam czekać 3 miesiące. Pojechałam po dobrych opiniach innych pacjentów i z polecenia naszej rehabilitantki. Z wizyty nie jestem zadowolona. Pani doktor nie powiedziała nic innego niż nasz pediatra, przeciwnie kazała dziecku zrobić inne badania. Po wizycie miałam wrażenie że przyjechałam z jednym problemem a wyjechałam z pięcioma innymi. Dodam, że po wykonaniu badań zleconych przez doktor Milewską i konieczności ciągania dziecka do innych ...

Gabinety
ul.Palacza
Poznań

Przyszłam do Pani po skierowanie na tomografię, nic więcej nie chciałam, bo już długo chodzę po lekarzach, mam diagnozę i nie chciała tracić dużo czasu na proste napisanie skierowania. Po pierwsze, Pani nie dozwolała mi nic powiedzieć, bo kiedy spróbowałam zacząć rozmowę, ona mówiła "tsssssssss!", co było w ogóle bez szacunku. Mnie potrzebne było skierowanie, więc cierpiałam, chociaż chciałam kilka razy zapytać, czy Pani naprawdę jest lekarzem lub może ja ...
Opinia dodana przez: Kasia

Pasieka 15
36-589 Poznań

Pani doktor jest milym lekarzem o duzej kompetencji - wlasciwie dobrala lekarstwa homeopatyczne dla mojej corki,ktora cierpiala
na luszczyce skory.
Poza tym jest mila, cierpliwa i przeprowadza szczegolowy wywiad
choroby. Szczerze polecam tym,ktorzy nie sa sceptycznie nastawieni do leczenia homeopatycznego.

Prywatny Gabinet Neurologiczny z Rehabilitacją
Lubeckiego 6a
60-348 Poznań

Lekarz godny polecenia jakich dziś brakuje- zdecydowanie z powołania, konkretny, uprzejmy, słucha pacjenta, rzeczowo wyjaśnia i stawia właściwe diagnozy. Dziękuję za "Ludzkie" podejście. Pacjentka Katarzyna Ch.
Opinia dodana przez: Katarzyna

ul. Marcelińska 62 B/5
60-354 Poznań

Bardzo kompetentny lekarz neurolog, specjalista w zakresie epilepsji,ogromnie zaangażowana i wnikliwa. Wysłuchała problemu,nie zbagatelizowała naszych uwag i tam gdzie inni uznali sprawę za zakończoną a chorobę za zdiagnozowaną pani doktor wyznaczyła cele i zaczęła działać. Dzisiaj mamy pełna diagnozę zadziwiająca dla innych lekarzy. Polecam szczególnie w trudnych przypadkach, nieoczywistych diagnozach gdzie inni rozkładają ręce.
Opinia dodana przez: W.Maria

Neurolodzy w Poznaniu