Neurolog Poznań

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

lekarz Natalia Smolińska

Centralne Laboratorium Mikrobiologiczne
Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Przesympatyczna,przemiła i bardzo serdeczna Pani Doktor.Bardzo pomocna ,cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Monika Mańczak

lekarz Paweł Stachowiak

os. Powstańców Warszawy 1F lok. 54
61-656 Poznań

Neurolog którego warto polecić, szczególnie osobom po wylewach, jak moja babcia, postawił ją na nogi.

dr Ewa Beutler

Neurolog dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski- Neurolog Dziecięcy
Os.Lecha 120 Poznań
Nowe Miasto, Poznań

W tydzień Pani doktor po badaniach postawiła trafną diagnozę, czego nie dokonał neurolog z poradni dziecięcej przez rok.

lekarz Marcin Zedler

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Lekarz w 100% godny polecenia , błyskawiczne przyjęcie na oddział. Zlecenie wszystkich niezbędnych badań w trybie pilnym. Ciągłe zainteresowanie pacjentem. Szybko postawiona diagnoza, bardzo szczegółowo odpowiada na pytania dotyczące choroby i dalszego postępowania w leczeniu. Prawdziwy lekarz z powołania godny polecenia.
Opinia dodana przez: Lidka

lekarz Danuta Węgrzyn

Lodowa 41
60-277 Poznań

Najlepsza w swoim fachu. Czasem bywa roztargniona, ale myślę,że jest to spowodowane analitycznym umysłem Pani doktor. Bardzo uważna, zawsze cierpliwie wyłucha i świetnie kojarzy z pozoru nie związane ze sobą symptomy. Polecam.

lekarz Dagmara Adamczewska-Kociałkowska

LUX MED
ulica Wichrowa 1
60-449 Poznań

Brak rozeznania o stanie pacjenta. Brak empatii, przedmiotowe traktowanie rodziny pacjenta, również po jego śmierci. Pani nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Nie życzę nikomu, kto będzie miał bliską osobę w szpitalu przy Przybyszewskiego, a co gorsza doświadczy śmierci członka rodziny w szpitalu, kontaktu z tą panią. Jeśli my ludzie nie będziemy ludźmi dla siebie, świat legnie w gruzach.
Opinia dodana przez: Magda
bardzo konkretny lekarz-polecam z czystym sumieniem.

lekarz Ewa Ossowska

Medicover
Plac Andersa 5
Poznań

Pani lekarz Ewa Ossowska w 1994r nie potrafiła skierować mojej żony Aleksandry na badanie tomografem, aby ustalić przyczynę podwójnego widzenia sugerując, że mogą to być początki stwardnienia rozsianego i zaleciła zgłoszenie się do najbliższego szpitala, "gdyby coś się działo". Powinna być pozbawiona prawa wykonywania zawodu.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Katarzyna Jurkiewicz

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Polecam za czas poświęcony pacjentowi oraz wytłumaczenie i przebadanie pacjenta tak jak na lekarza przystało. Rozmowa rowniez polegała na wypytaniu mnie rożnych rzeczy o które lekarz pytać powinien.Polecam

Neurolodzy w Poznaniu